MobilMania.cz

Přihlásit se

Předchozí stránka  |  Další stránka

Náhrada za Huawei P30

Offline - Junior Profil 
20. 4. 2019 07:44 Odeslat příspěvek
Xiaomi Mi9
Poslední příspěvek

Offline - BAN Profil 
20. 4. 2019 11:29 Odeslat příspěvek
MI 9

Offline - Mírně pokročilý Profil 
20. 4. 2019 18:57 Odeslat příspěvek
Mi9 nema vodeodolnost , v systemu dost bugu a baterie je jak z tamagoci. Skoda.

Offline - Junior Profil 
20. 4. 2019 19:21 Odeslat příspěvek
Beru zpět

Offline - Junior Profil 
20. 4. 2019 23:03 Odeslat příspěvek
Já bych tomu Huawei dal ještě šanci. Kdysi jsem měl Novu a ze začátku to bylo to samé. Postupně to začalo spolehlivě fungovat. Maily, messengery, Mi Fit. Ono se to obvykle odklikává na více místech. Jen neuspávat nestačí. Tedy Androidu 7 a 6 nestačilo. Vyšší Andoid už na Nově nebyl.

Offline - Junior Profil 
20. 4. 2019 23:10 Odeslat příspěvek
Já ne.
Prodávat nefunkční polotovar je trestuhodné.

Offline - Trvalý BAN Profil 
21. 4. 2019 07:36 Odeslat příspěvek
Petr D. píše
Já bych tomu Huawei dal ještě šanci. Kdysi jsem měl Novu a ze začátku to bylo to samé. Postupně to začalo spolehlivě fungovat. Maily, messengery, Mi Fit. Ono se to obvykle odklikává na více místech. Jen neuspávat nestačí. Tedy Androidu 7 a 6 nestačilo. Vyšší Andoid už na Nově nebyl.

Ne, u vsech Huawei je to stejne a agresivni správa RAM a zavirani natvrdo je standard u Huawei smartphonů a zakomponovano ve FW.

Offline - Mírně pokročilý Profil 
21. 4. 2019 09:37 Odeslat příspěvek
Kolik jsi jich měl? Měl jsem p9 a fungovalo všechno, mezi tím pár jiných, mimo jiné Nokii 7 Plus, ta byla nejhorší a přes všechna oprávnění mi i radio hrálo max.20 min. Teď jedu na Honoru Play a o5 všechno bez problémů. Takže to budou zase nějaké vyčteninky, praktická zkušenost 0.
Obecně není dobré kupovat cokoli ihned po uvedení na trh,dětské nemoci trápí tak nějak všechno.

Offline - Junior Profil 
21. 4. 2019 09:52 Odeslat příspěvek
S prvnim přispěvkem naprosty souhlas a ono by se toho dalo napsat vice. Hledam nějakou alternativu za samsung a prvni se to zkoušelo s Huawei P9 a momentalně s P10 Pro. A po SW strance je to prostě oproti samsungu velka bida, jednoduše čiňšti packalove. Navic na nějake požadavky uživatelu huawei kašle a když vznikne nějaky problem tak ho buďto neřeši vubec nebo s opravdu velkym zpožděnim. Např v prosinci přichod androidu 9 a AOD nezobrazuje 24h format a dodnes neni chyba odstraněna. Ani baterie 4000mAh se v praxi neukazuje jako nějaky bonus navic. Tohle sice nemam přesně ověřeno, protože bych musel mit na telefonech stejne APK a využiti, ale např. na samsungu si AOD vezme cca 1% za hodinu a u P10 Pro cca 1.5%. A to ma Huawei AOD uplně osekane oproti Samsungu.

Offline - Junior Profil 
21. 4. 2019 13:24 Odeslat příspěvek
standavfr píše
Kolik jsi jich měl? Měl jsem p9 a fungovalo všechno, mezi tím pár jiných, mimo jiné Nokii 7 Plus, ta byla nejhorší a přes všechna oprávnění mi i radio hrálo max.20 min. Teď jedu na Honoru Play a o5 všechno bez problémů. Takže to budou zase nějaké vyčteninky, praktická zkušenost 0.
Obecně není dobré kupovat cokoli ihned po uvedení na trh,dětské nemoci trápí tak nějak všechno.

Souhlasím s předřečníky, Huawei je FW jedna velká bída, to jejich ukončování aplikací je neskutečně otravná věc. Nebudu se tu ani rozepisovat o stále horších fotografiích.
A pro tvoji informaci jsem přešel z P10 na P20. NIC se od té doby nezměnilo, furt musím dávat vyjímky aby se apka neukončila a byla stále v paměti, přesto není :-\ Takže pro mě jasný krok po P20 by byl P30 , ale už mám toho dost koupil Samsung S10 a mám klid.
Takže jakou náhradu za Huawei P30 ... jediná cesta je Samsung S10 (S10+)

Offline - Poslední varování Profil 
21. 4. 2019 13:47 Odeslat příspěvek
Souhlasím Huawei nekupovat také se vracím k samsungu S10+ jen čekám až spadne cena.

Offline - Junior Profil 
21. 4. 2019 14:50 Odeslat příspěvek
Hele to je u toho Huaweie fakt tak razantní, že to pocítí i běžný uživatel?

Já opakovaně zkusil Samsungy a pokaždé jsem zdrhal po půl roce, jak ten systém byl zasekaný a pomalý už po pár měsících... podle mě zdaleka nejvíc ze všech výrobců. Huawei mě moc neláká, ale protože chci spičkový fotomobil se širokoúhlým foťákem, IP68 a dobrou baterkou, tak prostě Huawei nejlepší, Samsung druhý, asi LG třetí (ale ten mám teď a chci změnu)... to je teda výběr :D Někdo mi sice tvrdil, že nové Samsungy jsou o míle svižnější než třeba S7, kterou jsem měl naposledy, ale nechce se mi tomu moc věřit...

Offline - Junior Profil 
21. 4. 2019 15:04 Odeslat příspěvek
Nové Samsungy jsou skutečně o pár světelných let dále.
A ano, u P30 byl systém nepoužitelný por běžného člověka.

Offline - BAN Profil 
21. 4. 2019 16:11 Odeslat příspěvek
Samsungy jsou hlavne predrazene telefony.

Offline - Junior Profil 
21. 4. 2019 17:08 Odeslat příspěvek
Měl jsem donedávna P10 a neměl jsem s tím telefonem zásadnější problém. Vše fungovalo jak má. Byl to poměrně malej telefon se solidním výkonem. Jen jsem po roce chtěl něco lepšího, tak jsem se rozhodoval mezi P30 a S10. Zásadní pro mě byla velikost. Ideálně obdoba P10, což S10 a i P30 je, ale jinak ty telefony jsou parametrově jiný. Samozřejmě, že P30 je levnější, ale výbava tomu odpovídá. Samsung na to šel dobře, protože S10 a S10+ se lišej jen baterkou a duální přední kamerou, jinak je vše stejný.

To jrk1: až mě ukážeš telefon se stejnejma parametrama jako jsou ty "předražený" Samsungy a samozřejmě s nižší cenovkou, tak smekám. Bohužel o ničem takovým nevím. A Mi9 to opravdu není ;-)

Přejít na stránku Předchozí stránka  1, 2, 3, #  Další stránka
Stránka 2 z 3 [ Příspěvků: 36 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk

Hledat
Přeskočit na

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies