MobilMania.cz

Přihlásit se

Další stránka

Mobil do 8 tis., přechod z Windows

Offline - Kolemjdoucí Profil 
25. 7. 2019 15:20 Odeslat příspěvek
Ahoj,

přecházím z Lumie 930 /bohužel/ na Android a rozhoduji se mezi těmito mobily Moto G7 Plus, Motorola One Vision a Asus Zenfone 5 ZE620kl. Příivítám případný další tip. Chci jít trochu proti proudu a tak nechci Samsung, Huawei a Xiaomi. Cena do 8 tis., větší display tím lépe a pokud možno dobrý foťák. V parameterch asi vítězí Motorola One VIsion, ale na některých zahraničních fórech jsem se dočetl, že Moto G7 Plus fotí lépe.
Díky za vaše zkušenosti.
Poslední příspěvek

Offline - Moderátor Profil 
25. 7. 2019 15:23 Odeslat příspěvek
dle dostupných recenzí fotí nejlépe z těch tří Motorola One Vision

Offline - BAN Profil 
25. 7. 2019 17:14 Odeslat příspěvek
Dobre by bylo necp priplatit a vzit Xiaomi MI 9 T.

25. 7. 2019 17:27 Odeslat příspěvek
píše, že nechce Xiaomi a ty mu jej přesto doporučíš.... co dodat ;-)

Offline - Mírně pokročilý Profil 
25. 7. 2019 17:52 Odeslat příspěvek
Vyloučením Samsungu jdeš hlavně sám proti sobě. Nejlepší by bylo vyzkoušet si telefon s nadstavbou a s čistým androidem a podle toho se rozhodnout, obzvlášť při přechodu z úplně jiného systému.

25. 7. 2019 17:57 Odeslat příspěvek
když přechází z Windows Phone, tak bude rád za čistý android nezasekaný často zbytečnými aplikacemi od výrobce, v tomto směru uvažuje velmi správně...

Offline - Trvalý BAN Profil 
25. 7. 2019 19:31 Odeslat příspěvek
Jenze cisty Android nic neumi a musi se tam natahat mraky balastu, aby to neco umelo aspon jako mobilni Windows. Samsung naopak nabizi veci, ktere meli a umeli mobilni Widnows a je to dnes jedna z perfektnich a uzitecnych nadstaveb. Doby, kdy to byla tezkopadna nadstavba zpomalujici telefon jsou pryc. To je druha stranka veci.

25. 7. 2019 20:41 Odeslat příspěvek
jenom hlupák nebo absolutní neználek si natahá do čistého androidu nějaký balast... naopak, pokud bude vědět, co nainstalovat, získá systém přesně podle svých představ a né to, co mu tam nastrká výrobce

25. 7. 2019 21:01 Odeslat příspěvek
Balast uz je doplnovani funkci, ktere chybi a nejsou od vyrobce, takze nikdy nejsou tk dobre odladene jako, kdyz uz jsou od vyrobce. Takze jsi slovo balast pochopil zcela spatne, coz je u tebe normalni.

25. 7. 2019 21:25 Odeslat příspěvek
já chápu význam slova balast dobře, zato ty je používáš zřejmě nesprávně viz. slovník
http://coznamena.cz/balast
http://lidovyslovnik.cz/index.php?dotaz=balast

25. 7. 2019 21:27 Odeslat příspěvek
Vyvolám tím spoustu hejtu, ale já bych si při přechodu z Windows Phonu za 8 tisíc koupil iPhone 6s, i když to moc proti proudu není, jinak bych šel do Asusu, jediný není Čína...

25. 7. 2019 21:48 Odeslat příspěvek
iPhone proc ne, ale ne vybehovou popelnici 6s, to uz je opravdu extrem. To uz muze koupit rovnou tlacitkac. :lol:

Nick Cave píše
já chápu význam slova balast dobře, zato ty je používáš zřejmě nesprávně viz. slovník
http://coznamena.cz/balast
http://lidovyslovnik.cz/index.php?dotaz=balast

Na balast v oblasti sw a aplikaci nepotrebujes napovedu slovniku nebo google, ale pouzivat tu skorokouli na hlave. Zkus preposilat odkazy, to ti jde evidentne nejlepe. ;-) Takze shrnuto, nechapes.
Doinstalaci funkci do cisteho android uz system neni tak spolehlivym, dale se projevi znamy neduh s vyssi spotrebou apod., proste balast, ktery akorat rozhazi telefon/OS.

25. 7. 2019 21:56 Odeslat příspěvek
Já bych ho nepodceňoval, používám iPad 2017, který také jede na procesoru A9 a taký má 2GB ramky a i s násobně vyšším rozlišením se stále vůbec nezadýchává...

25. 7. 2019 21:59 Odeslat příspěvek
Je to opravdu vykopavka s mizernou vydrzi, rozlisenim i vykonem. Tohle vazne nemuzes myslet vazne. :roll:

25. 7. 2019 22:03 Odeslat příspěvek
Nejlépe bych si na tvém místě malinko připlatil a šel do Pixelu 3a, sám o něm teď uvažuju.

-- 25. 7. 2019 22:04 --

Jinak asi jo, iPhone 6s už je přeci jenom moc starej...

Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, #  Další stránka
Stránka 1 z 4 [ Příspěvků: 54 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk

Hledat
Přeskočit na

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies