MobilMania.cz

Přihlásit se




Nehybrid DUAL-SIM, vyměn. baterií a spec. požadavky do 180 €

Offline - Kolemjdoucí Profil 
10. 9. 2019 15:16 Odeslat příspěvek
Potrebujem telefon,ktory splna nasledovne:
1:DUAL SIM ale nie hybridny slot.To znamena zvlast sloty pre 2x SIM a SD kartu.
2:Uzivatelsky vymenitelna bateria.
3:Moznost nastavit SD kartu ako hlavny ukladaci priestor,ale bez toho,aby si ju telefon naformatoval na svoj vlastny format.Musi sa dat po vybrati citat v akomkolvek zariadeni
4:Musi podporovat nahravanie hovoru(obidve strany,aj volajuceho aj volaneho)cez aplikaciu ACR.
5:V nastaveniach aplikacii musi byt moznost aplikacie zakazat alebo "obmedzit spustenie"(samozrejme okrem vstavanych a systemovych aplikacii)Tato podmienka nieje az tak dolezita.Oplačem:-)
6:Aspon 3GB RAM.
Presne takyto telefon som mal,bol to Lenovo A6010 Plus Dual,ale sa mi pokazil a v servise ho nechceli uz opravit a samozrejme uz sa neda nikde ani kupit.Kto mi poradi a vie o presne takomto telefone budem rad ked mi odpovie.Dakujem Juro. :roll: :roll:



Naposledy upravil dockalacek dne 10. 9. 2019 15:30, celkově upraveno 1

Upraven název tématu na konkrétnější

Poslední příspěvek


Offline - Moderátor Profil 
10. 9. 2019 15:22 Odeslat příspěvek
bod 2 je v podstatě nesplnitelný
Jaký máš cenový limit?


Offline - Kolemjdoucí Profil 
10. 9. 2019 15:23 Odeslat příspěvek
cca do 180 euro.Viem ze su to dost specificke poziadavky,ale iny fakt nechcem.Tieto moderne nove "vychytavky"vyrabaju fakt neviem pre koho.

-- 10. 9. 2019 16:29 --

Este taky bol v podstate co viem Moto G5 3GB RAM.Ale ten uz takisto neviem zohnat.


Offline - Moderátor Profil 
10. 9. 2019 15:34 Odeslat příspěvek
mám Moto E4 Plus a splňuje vše, i ta baterie se dá asi uživatelsky vyměnit, je prekryta kovovym krytem se sroubky


Offline - Junior Profil 
10. 9. 2019 15:45 Odeslat příspěvek
At nezakladam nové téma. Umi nove telefony Xiaomi pořád nahrávání hovorů v základu nebo uz je blokace i tam?


Offline - Kolemjdoucí Profil 
10. 9. 2019 15:51 Odeslat příspěvek
Nick Cave píše
mám Moto E4 Plus a splňuje vše, i ta baterie se dá asi uživatelsky vyměnit, je prekryta kovovym krytem se sroubky

Dakujem za radu.Idem ho pozriet niekde ci ho este maju.

-- 10. 9. 2019 16:54 --

_Rocco_ píše
At nezakladam nové téma. Umi nove telefony Xiaomi pořád nahrávání hovorů v základu nebo uz je blokace i tam?

Mam pocit ze to zavisi od verzie androidu.Ale neviem od ktorej to google zrusil.V novych 8 a 9 uz urcite nenahrava hovor.Ale mozno sa mylim.


Offline - BAN Profil 
10. 9. 2019 16:42 Odeslat příspěvek
Myslim, ze u Xiaomi mobilu je nahravani stale umozneno.


Offline - Moderátor Profil 
10. 9. 2019 18:22 Odeslat příspěvek
na 9 má nahrávání Xiaomi, jinak na 8 funguje na všech myslím


Offline - Junior Profil 
10. 9. 2019 18:45 Odeslat příspěvek
Xiaomi Mi9 SE, android 9...nahravani má v základu


Offline - Junior Profil 
11. 9. 2019 12:28 Odeslat příspěvek
Z u nas prodávaných za tu či podobnou cenu je to akorát mnou neoblíbená dvojice Samsungů (galaxy j7 duo a xcover 4s duo). Co se týče nahrávaní je třeba mít verzi android 8 a nižší (takže naktualizovat - u novějších to je googlem zakázané a dá se to řešit jedině doinstalovanou aplikací).

-- 11. 9. 2019 13:29 --

Jinak skoro všechny ty požadavky se dají vyfiltrovat v hledání telefonů na gsmarena.com
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď

Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 10 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies