MobilMania.cz

Přihlásit se

Náhrada za LG G6

Offline - Kolemjdoucí Profil 
6. 12. 2019 17:53 Odeslat příspěvek
Zdravim, delší dobu jsem nesledoval nové telefony, co jsou na trhu, tak prosím o radu. Měl jsem původně G3, ale odešla deska, tak jsem pak zkusil koupit G6... :-) Chyba (opět reklamace, starosti). Potřebuji tedy náhradu,
co vyžaduji:
NFC, rozměry - G6 je velikostně strop, dobrý foťák s opt. stabilizaci by byl fajn, odemykaní dvojitým poklepáním je nutnost, IP68 a podobné blbiny nejsou nutností, dobrá čitelnost na slunci, dual sim potěší, ale není podmínka. Celkově dobrá odladěnost a výdrž, hry nehraju. Nechci LG. Přepokládám, že čekat/kupovat nějaký telefon s 5G nemá cenu? Rozpočet kolem 10k.
Poslední příspěvek

Offline - Mírně pokročilý Profil 
6. 12. 2019 20:42 Odeslat příspěvek
Naštuduj si Mi 9SE. Je nyní za skvělou cenu. Jen nevím jak to je s dvojitým poklepem. ;-)

Offline - Místní informátor Profil 
6. 12. 2019 20:58 Odeslat příspěvek
dvojitým poklepem jde odemknout Mi 9Se

Offline - Junior Profil 
6. 12. 2019 21:50 Odeslat příspěvek
G6 jsem měl a až na bídný příjem signálu dobrý telefon. Z jara jsem ho nahradil Samsungem S9 a perfektní, ač jsem dřív Samsungem opovrhoval, tak musím uznat že nové prostředí je parádní... Na dvojitý poklep lze nastavit AOD. Odemčít se dá přidržením virtuálního tlačítka domovské obrazovky.

Offline - Moderátor Profil 
9. 12. 2019 01:51 Odeslat příspěvek
Samsung A40

Offline - Junior Profil 
11. 1. 2020 15:58 Odeslat příspěvek
Nick Cave píše
Samsung A40

V minulosti sa v recenziach spomínala nízka výdrž batérie.

Offline - Pokročilý Profil 
11. 1. 2020 17:09 Odeslat příspěvek
24 hodin běžně . Jen dvojité poklepání odemknuti si nepamatuju.

Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 7 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk

Hledat
Přeskočit na

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies