MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Nahrada za J5 posledni verze

Offline - Pokročilý Profil 
1. 3. 2020 14:11 Odeslat příspěvek
Aby to nezapadlo Xiaomi A3 má stejný fotocip jako vlajky od Xiaomi, fotit bude líp než ta Motorola. Dalším plusem je implementovaný infraport, ten najde využití nejen doma, ale třeba na dovče je super pro získání "klimatizace zdarma". Ta modrá ve skutečnosti vypadá nádherně na fotkách a videích to tak ne vynikne.
Poslední příspěvek


Offline - Moderátor Profil 
1. 3. 2020 14:47 Odeslat příspěvek
Ono to není tak jednoznačné s tím fotoaparátem, ve všech recenzích byl u Motoroly One Vision velmi chválen, zvláště pak noční režim Night Vision a navíc má optickou stabilizaci, což je v této ceně unikum. Po aktualizaci na Android 10 fotí prý ještě lépe a když k tomu přidáme možnost rychle zapnout foťák dvojitým otočením a jemnější FullHD displej oproti HD Xiaomi, tak mě napadá proč téměř za stejné peníze nechtít víc?


Offline - Pokročilý Profil 
1. 3. 2020 18:34 Odeslat příspěvek
Protože má přes 16 cm a pořád vyšší cenu, podívej se na původní zadání, kompaktní a cenu dolů.
Dále pak menší baterka s rozežraným exynosem vedou k mizerné výdrži, no a konec konců je to lenovo, I když uznávám že Motorola je na tom přeci jen lépe, ale s původní motorkou to bohužel už nemá moc společného.
BTW opravdu ta Motorola nemá kompas?


Offline - Junior Profil 
1. 3. 2020 19:38 Odeslat příspěvek
Nechceš snad tvrdit že Xiaomi má lepší provedení a kvalitu než Motorola že ne? :)
Xiaomi je v jistých kruzích provádějící servis známo jako Xindl,takže báchorky jsi nech od cesty.
Navíc to rozlišení u Xiaomi je špatný vtip...
A Vision kompas má.


Offline - Junior Profil 
1. 3. 2020 19:44 Odeslat příspěvek
Tak se nejak dohodnete :-)

Ze je vyssi je mi jedno, mne jde o sirku, proste ten synovo je iz na mou ruku moc sirokej.

Faktem je, ze je-li to nerozhodne, dam prednost Motorole, protoze mi ta pevninska Cina proste nevoni.

Moc vsem deluji za rady.


Offline - Pokročilý Profil 
1. 3. 2020 22:29 Odeslat příspěvek
No přímo z Číny Motorola je. Lenovo má centrálu v Pekingu. To ti voní?
Komentovat "pověstnou lenovo kvalitu" ani snad není třeba, to nejsou žádné pohádky, jen holý fakt.


Offline - Junior Profil 
1. 3. 2020 22:48 Odeslat příspěvek
Kdyz ja bych spis potrebovala poradit, co zvolit.
Opravdu se neorientuji. Jen muj ceneny fotak foti hur nez nejlevnejsi mobil. To taky nechapu. Nejak mi ten technicky vyvoj utekl, naposledy jsem mobilum rozumela pred 20? lety, kdy jsem strasne chtela Nokii 3410, protoze mela wap.


Offline - Moderátor Profil 
1. 3. 2020 23:12 Odeslat příspěvek
Pokud chceš delší výdrž baterie tak Xiaomi Mi A3 a pokud na ní až tak nezáleží, i když tady kdosi psal že po update na Android 10 se výdrž zlepšila cca o 20% tak Motorolu One Vision, která má výhody, které jsem popsal výše... a taky je užší než Mi A3


Offline - Junior Profil 
26. 11. 2020 07:49 Odeslat příspěvek
Zkusím obnovit tuto diskuzi.
Xiaomi Mi A3 se neosvědčil a už je z domu.
Foťák ušel (ale i tady jsem čekala víc), ale vadil mi displej, bolely mě z něj oči, svižný taky moc nebyl.
Už jsem začala přemýšlet, že nechám vyměnit displej na Samsungu J5 2017, byl pro mě mnohem lepší, ale je to pořád strašně drahé a přijde mi to dost neekonomické.
Zde navrhované telefony na trhu už nejsou.
Uvažuji už ale jen o Samsungu nebo Motorole, další čínský experiment opravdu nechci.
Ještě bych se chtěla poradit, jestli je lepší nakupovat teď nebo počkat po Vánocích.
Moc děkuji za tipy a rady.


Offline - VIP uživatel Profil 
26. 11. 2020 07:57 Odeslat příspěvek
Já osobně bych nečekal. A výběr značek schvaluji. ;-)


Offline - Moderátor Profil 
26. 11. 2020 08:21 Odeslat příspěvek
co tahle Motorola G8 Plus? byla i o tisícovku levnější, takže buď počkat na akci teď Black Friday anebo i za současnou cenu v MP jde o dobrý kup
https://www.mp.cz/mobilni-telefon-motor ... k-p-107655


Offline - Pokročilý Profil 
26. 11. 2020 09:50 Odeslat příspěvek
Nechceš čínský "čínský experiment" a ve výběru máš motorolu, přitom víš o tom že je to čistokrevná Čína, a co je nejhorší, vlastní ji lenovo? No proti gustu, je to tvůj boj.
BTW nevěřím tomu že samsung J řady z roku 2017 s TouchWiz je lepší než A3, problém bude spíš ve zvyku a neochotě se přizpůsobit novým věcem, holt čistý systém není pro každého......
Nebo je problém v nereálných očekáváních ve vztahu k třídě pořizováného zařízení a bude zřejmě třeba navýšit rozpočet.


Offline - Junior Profil 
26. 11. 2020 10:24 Odeslat příspěvek
Mně přijde divné, co píšeš.
Nemyslím, že je nereálné očekávání čekat od Xiaomi Mi A3, že se vyrovná Samsungu J5 2017. Ale třeba kvalita fotek byla horší. Samozřejmě že to je o tom, co jak kde fotím a co vidět jak na té fotce vidět chci.
Teď používám synovo Motorolu G7 power a on by ji už chtěl vrátit, ta má taky čistý android, tak o tom to taky nebude.
Ohledně původu, mně je celkem jedno, sice žiji v domnění, že Motorola Lenovo je nějaká ostrovní Čína, Xiaomi pevninská, mně ten mobil prostě nesedl, může se to přece stát, každý jsme jiný, ale když mě z té obrazovky bolely oči, tak asi pro mě vhodný nebyl.

-- 26. 11. 2020 10:25 --

Nick Cave píše
co tahle Motorola G8 Plus? byla i o tisícovku levnější, takže buď počkat na akci teď Black Friday anebo i za současnou cenu v MP jde o dobrý kup
https://www.mp.cz/mobilni-telefon-motor ... k-p-107655


Vypadá dobře, zkusím tedy počkat, nijak nespěchám.


Offline - Moderátor Profil 
26. 11. 2020 10:26 Odeslat příspěvek
tam jde spíš asi o to, že Xiaomi Mi A3 mělo opakovaně větší problém s aktualizacemi na nový android, no a každý se s tím nesrovná, mi se stát toto u Motoroly, tak jí hodím do šuplíku a jdu koupit jinou značku např. nějaký Samsung s velkou baterií


Offline - Pokročilý Profil 
26. 11. 2020 10:42 Odeslat příspěvek
Asi nečteš co píše, vadil displej a je prý horší foto a odezva než jéčkový samsung z roku 2017, což musí být dáno subjektivním pohledem, bo objektivně je HW i SW A3 úplně někde jinde než ten šrot od samsungu, který nestál za moc ani v době vydání natož teď.
Pro mikka, už jsem ti to psal jednou centrála Motoroly je v Pekingu to je opravdu pevninská Čína.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1, 2, 3, 4, #  Další stránka
Stránka 3 z 4 [ Příspěvků: 56 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies