MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Tablet do 5000,-

Offline - Junior Profil 
10. 5. 2020 16:55 Odeslat příspěvek
V této cenové kategorii ne.Když vynechám no name tablety z číny.2k displeje začínají na 10k+.Co se týče jemnosti moc bych to nehrotil.Osobně jsem v tomhle fakt rozežranej a i tak nemám s rozlišením problém.
Poslední příspěvek


Offline - Moderátor Profil 
10. 5. 2020 17:02 Odeslat příspěvek
morthorcz píše
Ještě bych se rád zeptal, jak psal nickcave že to má hrozně rozlišení na to že je to 10tka. Co jsem koukal tak většina desítek je fhd, co by jste Teda doporučil vy v této cenové kategorii?

Měl jsem jednou tablet s 218ppi a už bych znovu s tak nízkým rozlišením nekoupil, to zrno na obrazovce je znatelně vidět... Takže 8'' s FHD anebo 10'' s QHD displejem, ale ty 10'' s vyšším rozlišením jsou o hodně dražší


Offline - Junior Profil 
10. 5. 2020 18:36 Odeslat příspěvek
No tak to je fakt skvělá rada :D jako nevím jestli hledám blbě ale tablet s menší úhlopříčkou co má fhd mi našlo pouze nějaký shitny prestigio, nebo lenovo tab m8 FHD kterej ve většině obchodů ještě ani není dostupnej :D Nebo nějakej přehlížím ? O.o ono v cenovce do 5,5K je sice dost tabletů do 8´ ale skoro každej má jen hd rozlišení, takže to bych si oproti desítce s fhd asi moc nepolepšil :D


Offline - Moderátor Profil 
10. 5. 2020 19:24 Odeslat příspěvek
TS Bohemia má Lenovo Tab M8 FHD skladem
https://tablety.heureka.cz/lenovo-m8-za5f0011cz/


Offline - Junior Profil 
10. 5. 2020 19:35 Odeslat příspěvek
Nechci přilejvat olej/benzín do ohně ale?Nick Cave fakt se na to vys.. Bude jim stačit Full Hd...rodičům.....morthorcz..kolik mají rodiče let? Mají brýle? Na dálku?z jaké vzdálenosti budou koukat?


Offline - Moderátor Profil 
10. 5. 2020 19:56 Odeslat příspěvek
re:daja33
mě je jedno co si koupí, já jen doporučuji z vlastní zkušenosti, mám už 6tý tablet a z toho jen jeden byl s tím nižším rozlišením, kdysi jsem chtěl taky 10'' ale displej 224ppi se mi prostě nelíbil, na tak velké ploše je zrno o dost více viditelnější než na smartphonu, však ať se zajdou někam podívat jestli by jim to vadilo nebo ne


Offline - Junior Profil 
10. 5. 2020 20:11 Odeslat příspěvek
Pokud by byly finance, tak iPad. Ano, je to 2x víc než původní rozpočet, ale… Androidí trh s tablety je prakticky mrtvý a ani platforma – Android – na tabletu moc dobře nefunguje. A s daným určením (netflix, net) tablet od Applu vydrží věky (a to i z hlediska SW podpory).

PS: Nejsem iOvce, jen konstatuji fakty.


Offline - Junior Profil 
10. 5. 2020 21:04 Odeslat příspěvek
S tím nelze nesouhlasit...ale...5k....10k.....15k...20k....fabie...oktavie....superb....Audi A3.....A4.....A6......A8...asi si rozumíme....všechno nás doveze z bodu A do bodu B....otázka je jak.


Offline - Junior Profil 
10. 5. 2020 21:24 Odeslat příspěvek
Rodičům je oboum 60+ a nový tablet chci koupit hlavně z důvodu, že už mě nebaví každou chvíli poslouchat ,, do háje už se zase seknul´´ :D Oba nosí brýle a na tablet koukají spíše z dálky, než že by byli nalepený na displayi. Takže jak psal daja33 to fhd na 10palci by měl bohatě stačit. A Hardy finance sice jsou, ale nejsem ožralej milionář co hází prachy kam se mu zachce. Kupovat tablet za 10K kvůli prohlížení internetu a možná netflixu.... ale no tak :D Každopádně všem moc děkuji za rady a postřehy. Právě jsem objednal Lenovo tab M10 plus, takže až dojde, dám vědět jak maká :)


Offline - Junior Profil 
14. 5. 2020 10:45 Odeslat příspěvek
Zdravím,tak co tablet už je doma? Prosím nebyly by ně jaké první postřehy?Dík moc.


Offline - Junior Profil 
3. 2. 2021 09:55 Odeslat příspěvek
Podporuje, prosím, Samsung Galaxy Tab A7 Wi-Fi 32GB SM-T500NZSAEUE nějaké rychlonabíjení?
Standardně je u toho adaptér 5V/1,55A.


Offline - Junior Profil 
30. 11. 2021 19:00 Odeslat příspěvek
Ahoj, chtěl bych se zeptat morthorcz jak jsi dopadl s tabletem před rokem? Rdoiče spokojení? Já zvažuji pro mamku 75 let k vánocům tablet na prohlížení, volání s rodinou či zpětné podívání na TV pořady tablet do 3500 Kč. Jaké jsou zkušenosti s tablety Iget? Například tento:
https://www.datart.cz/dotykovy-tablet-i ... m=OSCPAD8G

Co byste případně navrhli jako konkurenci? Díky za reakce


Offline - Vrátnej na ČTÚ Profil 
30. 11. 2021 19:18 Odeslat příspěvek
Těžko říct jaký bude Iget. Ale první opravdu v pohodě bude asi ten novej Realme za 5 500 Kč.

https://smartmania.cz/prvni-tablet-od-realme-prekvapi-vykonem-a-potesi-cenou/

https://www.mp.cz/tablet-realme-pad-4gb ... gn=MP-2021

Všechno pod ním bude o nějakém kompromisu. :-)


Offline - Junior Profil 
30. 11. 2021 20:32 Odeslat příspěvek
re:Hardy
Apple rozhodně není ,,věčný,,
Končí v momentu kdy zjistí že bude chtít pamětovku na x,y a zjistí že žádnou nemá:)
Za desítku je Samsung 6 Lite a na konzumaci obsahu odvede stejnou práci jako Apple.

Kolem 5 litrů se dá v akci sehnat Samsung a7,případně počkat na novou Nokii.


Naposledy upravil Tom1122 dne 1. 12. 2021 08:50, celkově upraveno 1


Offline - Vrátnej na ČTÚ Profil 
30. 11. 2021 20:33 Odeslat příspěvek
Jaká Nokia pls ?
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1, 2, 3, #  Další stránka
Stránka 2 z 3 [ Příspěvků: 40 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies