MobilMania.cz

Přihlásit se




Candy bar s Dual SIM, WhatsApp a pripadne vymennou baterkou

Offline - Kolemjdoucí Profil 
1. 7. 2020 18:06 Odeslat příspěvek
Meli byste tip na nejaky jednoduchy candy bar telefon, ktery by zvladal telefonovani pres WhatsApp a mel dualni SIM? Vymenna baterka a pouzitelny fotak (2M a vic) jsou vitany, ale asi bych to prezil i bez toho.
Neco jako nova Nokia 3310, ale u te nejsem schopny zjistit, jestli tam WhatsApp funguje.
Dik!
Poslední příspěvek


Offline - Mírně pokročilý Profil 
1. 7. 2020 21:39 Odeslat příspěvek
Neco s KaiOS, takze spis 8110
https://faq.whatsapp.com/general/downlo ... g-systems/


Offline - Junior Profil 
1. 7. 2020 23:57 Odeslat příspěvek
Nokia 8110 4G potažmo KaiOS sice WhatsApp podporuje, ale jenom chatování, posílání fotek, videí, zvuku nebo hlasových zpráv, ale nikoli telefonování či dokonce video hovory. Telefonovat přes WhatsApp by se dalo zatím jen posíláním hlasových zprav, takže by to bylo jako komunikace přes vysílačku :-).


Offline - Junior Profil 
2. 7. 2020 07:13 Odeslat příspěvek
Ideální by byl Philips E518 který je klasické konstrukce a má v sobě Android - bohužel sem nenašel že by se u nás prodával - takže jedině koupit ze zahraničí. Nebo potom nějaký telefon s KaiOS (kde už jsou další omezení a Whatsapp není plnohodnotný) - Nokia 800 Tough nebo Energizer Energy E241S LTE. Moc víc toho vymyslet nepůjde..


Offline - Kolemjdoucí Profil 
2. 7. 2020 07:59 Odeslat příspěvek
No, dobre, ze jsem se zeptal, dik!
Jedinej Android s tlacitkama, kterej sezenu, je Cyrus CM17 Hybrid, a to uz se cenove dostavam zcela mimo... takze budu muset najit nejakej malej Android.

-- 2. 7. 2020 09:10 --

Jak jsem tak patral - a co Evolveo EasyPhone AD?


Offline - Junior Profil 
2. 7. 2020 08:35 Odeslat příspěvek
Když se mrkneš na Heureku vyběhne jich ještě pár, ale podle toho co se dočteš, tak ti Lowend Číňani kvalitativně nic moc..
Ale pokud budeš kupovat nový přes net, můžeš otestovat a případně do 14. dní vrátit.

https://mobilni-telefony.heureka.cz/f:1 ... 2;12952:1/


Offline - Kolemjdoucí Profil 
2. 7. 2020 09:41 Odeslat příspěvek
Ten odkaz mi bohuzel hlasi chybu 503 - co presne jsi dal do vyhledavani?

Dik!


Offline - Junior Profil 
2. 7. 2020 13:11 Odeslat příspěvek
Na Heurece mobilní telefony a pak vyfiltroval:

klasické s klávesnicí
Android
Dual SIM


Offline - Kolemjdoucí Profil 
2. 7. 2020 14:20 Odeslat příspěvek
Fajn, dik. RugGear RG160 vypada jako slusna volba, ma vsechno, co jsem chtel, a navic je jeste vodeodolny :)
Jen me desi to pulgiga RAM, ale jestli je tam cisty Android a nainstaluju akorat WhatsApp a navigaci, tak to snad nejak da...
S tim vracenim mas pravdu, to bude idealni reseni.


Offline - Pokročilý Profil 
2. 7. 2020 15:24 Odeslat příspěvek
Podívej se cubot king Kong mini, má tu své vlákno a uživatelé jsou prý spokojeni.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
2. 7. 2020 18:47 Odeslat příspěvek
Koupil jsem ten RG160 a uvidim. Pokud nebude vyhovovat, zkusim ten Cubot.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
9. 7. 2020 16:49 Odeslat příspěvek
Pokud to nekdo sleduje - RG160 byla slepa ulicka, rozbalil jsem ho, zkusil, zabalil a poslal zpatky. Jednak tam neni Play Store, jednak nema dotykovy displej, coz jsem podcenil, a krome toho nevim, jestli to byla vada kusu nebo obecna vlastnost, ale po kazdem stisku klavesy zacal asi na tri sekundy sycet.
Vzdal jsem se hlasoveho WhatsApp (a tim padem Androidu) a zkusim jeste ten Energizer. Cubot ma podle vseho mizernou vydrz na baterky.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď

Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 12 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies