MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Mobil (Tablet) bez PWM a bez cenového stropu

Offline - Kolemjdoucí Profil 
27. 10. 2021 19:44 Odeslat příspěvek
@engine_er Díky, že jsi mi řekl, co mi může a nemůže vadit ;). Ne, vážně, nechci začínat žádný flame. 10t pro mám pořád, zrovna na něm píšu, a nemám problém koukat v noci přes hodinu v kuse. Na klasické 60hz OLED se nemůžu podívat ani ve dne. Tudíž u mě citlivost na PWM zřejmě končí kolem 2khz. Jen jsem chtěl přidat svůj zážitek, nikomu nic nenutím. Navíc jsem tím chtěl říct že iPhone 13 na tom bude zřejmě podobně, na což jsem odpovídal jen jsem se trochu rozepsal. Vezměte si z toho každý, co chcete. A pokud najdeš něco co ti bude vyhovovat, dej vědět, koupím taky :D
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
3. 11. 2021 13:54 Odeslat příspěvek
Dobrý den, testoval už někdo Motorolu Moto G60? Jak je na tom s PWM, ditheringem a podobnými cool vychytávkami?


Offline - Junior Profil 
4. 11. 2021 12:37 Odeslat příspěvek
burky_nafaso píše
Dobrý den, testoval už někdo Motorolu Moto G60? Jak je na tom s PWM, ditheringem a podobnými cool vychytávkami?


Pravdepodobne si už čítal recenziu na notebookcheck, takže vieš, že PWM by nemala mať. Ale keď som sa tak pozeral na výsledky testov toho displeja, tak je to teda riadny šmejd. Nerovnomernosť podsvietenia by mi dosť vadila, nehovoriac o kontraste a odozve...

https://www.notebookcheck.net/Motorola- ... html#toc-9


Offline - Junior Profil 
5. 11. 2021 08:29 Odeslat příspěvek
Vždyť je to výkonově úplný low-end. Proč vůbec uvažovat nad něčím, co poskytne horší službu, než 3 roky staré smartphony? Jedině snad novější android, pokud na tom někdo ujíždí.

Krám, který nestojí za pozornost.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
5. 11. 2021 09:11 Odeslat příspěvek
Helio G95 je herní procesor, sice není nejnovější, ale výkonově slabý také není.


Offline - Junior Profil 
5. 11. 2021 09:41 Odeslat příspěvek
Ludmila.Stanova píše
Vždyť je to výkonově úplný low-end. Proč vůbec uvažovat nad něčím, co poskytne horší službu, než 3 roky staré smartphony? Jedině snad novější android, pokud na tom někdo ujíždí.

Krám, který nestojí za pozornost.


Low-end to určite nie je. Stačí si pozrieť benchmarky.
https://www.notebookcheck.net/Mediatek- ... 902.0.html

To, že je už CPU od Mediateku niekomu nesympatický je vec druhá :)


Offline - Junior Profil 
5. 11. 2021 10:57 Odeslat příspěvek
Však koukám, je to low-end. Co je pod tím, to už nepatří ani do kalkulačky. A 4 GB RAM, opět low-end. Ale pro mě za mě si to klidně kupte, mně to jen nedává smysl ;-)


Offline - Junior Profil 
5. 11. 2021 12:25 Odeslat příspěvek
Pletete si Moto G60s a Moto G60. Zajímal jsem se o Moto G60, tj. sedmičkový Snapdragon tuším a min. 6 GB RAM. To už není úplné ořezávátko. A rád bych si koupil něco s novou baterií, v Xiaomi mi teď umírá a ty dostupné jsou... jak to jen říct... výdrž není taková jako u nového akumulátoru. Takže bych rád koupil něco nového. Mám tu TCL 10 5G, po HW stránce super, jen ten dojebaný Android od TCL... nejedou notifikace, dle diskusí to vyřešit stoprocentně nejde. Takže potřebuji něco jiného. Nakonec asi fakt možná skončím u Huawei/Honor s Kirinem 980 a bude.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
7. 11. 2021 17:04 Odeslat příspěvek
I tak na tom bude MTK Helio G95 stejně o něco málo výkonově lépe než Snap 732G.


Offline - Moderátor Profil 
7. 11. 2021 19:06 Odeslat příspěvek
burky_nafaso píše
Takže bych rád koupil něco nového. Mám tu TCL 10 5G, po HW stránce super, jen ten dojebaný Android od TCL... nejedou notifikace, dle diskusí to vyřešit stoprocentně nejde. Takže potřebuji něco jiného. Nakonec asi fakt možná skončím u Huawei/Honor s Kirinem 980 a bude.

je otázkou zda si s těmi notifikacemi polepšíš a za druhé Huawei bez GMS koupí jenom neznalý uživatel a Honor u nás nabízí zatím jeden předražený model


Offline - osobne Profil 
7. 11. 2021 19:14 Odeslat příspěvek
Huawei koupí naopak znalý uživatel, co si umí poradit.


Offline - Pokročilý Profil 
7. 11. 2021 20:26 Odeslat příspěvek
aktuálně se dá sehnat G60 za 5290 a to je parádní cena, kdyby měla kompas, beru na hraní


Offline - Junior Profil 
7. 11. 2021 21:13 Odeslat příspěvek
Nick Cave: Na primárním telefonu mám Lineage OS bez Google služeb a vůbec mne to netrápí.


Offline - Pokročilý Profil 
8. 11. 2021 08:18 Odeslat příspěvek
tak zase změna v ceně, aktuálně za 4999, to už je pekelná nabídka za Moto G60 6/128GB


Offline - Junior Profil 
8. 11. 2021 08:58 Odeslat příspěvek
Nick Cave píše
burky_nafaso píše
Takže bych rád koupil něco nového. Mám tu TCL 10 5G, po HW stránce super, jen ten dojebaný Android od TCL... nejedou notifikace, dle diskusí to vyřešit stoprocentně nejde. Takže potřebuji něco jiného. Nakonec asi fakt možná skončím u Huawei/Honor s Kirinem 980 a bude.

je otázkou zda si s těmi notifikacemi polepšíš a za druhé Huawei bez GMS koupí jenom neznalý uživatel a Honor u nás nabízí zatím jeden předražený model

Modely s Kirinem 980 snad všechny mají GMS. Oproti 732G je Kirin o nějakých 30% výkonnější.
Problém je už spíše dostupnost něčeho s K980 za odpovídající cenu... 8500 Kč za Nova 5T už mi aktuálně přijde nonsense.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34 ... 51  Další stránka
Stránka 31 z 51 [ Příspěvků: 762 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies