MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Mobil bez PWM a bez cenového stropu

Offline - Junior Profil 
25. 8. 2021 16:06 Odeslat příspěvek
tak už objednán nord :-)
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
1. 9. 2021 18:40 Odeslat příspěvek
Tak i Nord N10 5G, který je dle NTBCheck bez PWM, PWM má a to cca pod 20%. Telefon je ale funkčně naprosto perfektní, takže si ho nechávám místo Samsungu A52, tudíž si PWM polepším. Vypadá to, že jediný 100% PWM free displej je můj probook G6 :)


Offline - Junior Profil 
1. 9. 2021 19:39 Odeslat příspěvek
tak já osobně pod 20 % nejdu, první dojem je ten že je to fajn mobil a zatím asi nejlepší co jsem měl... systém super,fotky taky lepší,velikost akorát ,klouzavé záda neřeším -používam obal -ted mám ten nasazovací od nillkinu a jak v některych recenzích zaznělo -určitě nepusobí levným dojmem,zkouším ted ty rychlé gesta na zamykací obrazovce/nevím teda jestli je to vychytavka one plus nebo je to vlastnost a11/ a děkuji za vnuknutí toho nordu za mne za ty peníze5700 velká spokojenost :-)


Offline - Junior Profil 
1. 9. 2021 19:54 Odeslat příspěvek
jj, taky pod 20 většinou nejdu, tak to nebude problém. Já jsem z něj pořád nadšenej, mám už odfocenou i dovolenou a fotky parádní, venku teda. Jinak v interiéru je problém vyfotit nerozmazanou fotku i mírně se pohybujících objektů. Foťák nastavuje časy 1/20 - 1/30. Což je chování reálných foťáků, zkoušel jsem srovnat se Sony RX100 a ten nastavoval stejné časy závěrky a fotky byly stejně rozmazané. Prostě z toho neleze uměle zmrazená fotka jako třeba z iphonu a ostatních SW mágů. První telefon, kde má Google kalendář přiřazenou systémovou ikonu na které je číslo s aktuálním datem! Taková blbost, ale díky za to. Otevírání složek s apkama vždy v dolní části displeje na dosah jedné ruky, zamykání/odemykání poklepem, zobrazení obsahu notifikace na zamykací obrazovce až po rozpoznání obličeje, většinou mají telefony jen něco z toho. Tohle je po dlouhé době pro mě WOW telefon. Nabíjení 5V/6A, takže oproti rychlonabíječkám s 9 nebo 12V se telefon míň zahřívá a za 50 minut se dobije z 20 na 100%. Displej nádhera jak už jsem psal, ALE ne venku, to je naprostá tragédie co se týká čitelnosti. Zvykl jsem si telefon venku nepoužívat a využívám hodinky, ale nedokážu si představit ho použít jako navigaci nebo pro práci s mapou za přímého slunečního svitu.


Offline - Junior Profil 
1. 9. 2021 20:15 Odeslat příspěvek
jo to poklepání je super...a ta svítilna gestem na zamklé obrazovce taky občas využiji,co se týče svítivosti tak poslední huawei co jsem měl tak měl svítivost na slunci o trochu menší a než nord ale jsem zvyklý to holt řešit manuálním zvýšením jasu...a to nabíjení je skvělé -sám nevím proč mi to trčí 2 hodiny na nabíječce když už je to přes hodinu nabité-zvyk je železná košile :-D tak odemknutí notifikací obličejem na to mrknu...


Offline - Junior Profil 
1. 9. 2021 20:31 Odeslat příspěvek
S telefonem nepracujete v noci? Pamatuji nějaký Samsung, kde jsem se taky snažila nechodit na nejnižší intenzitu podsvícení, ale bylo to v noci naprosto nepoužitelné.
A NTB Ch tedy další velké mínus. To už se nemusí testováním PWM vůbec zaobírat.


Offline - Junior Profil 
1. 9. 2021 20:38 Odeslat příspěvek
já používám v noci a idealně pro mne je podsvícení tak na 30-40 %


Offline - Junior Profil 
1. 9. 2021 20:42 Odeslat příspěvek
V noci jsem používal jen teď na dovolené, když jsem plánoval výlety na další den. Proto jsem měl v očích náznak pálení, stejně jako při práci se Samsungem během dne. Teď jsem našel na redditu vlákno o tom, že fakt bliká a ověřil druhým telefonem. Až budu mít čas, tak přesně změřím, na jakým kmitočtu a jaký má tvar impulzů. Teď už se opravdu nedá podle ničeho řídit. Naštěstí těch 20% je opravdu taková hranice, že se pod to se skoro nedostanu, protože v naprosté tmě telefon nepoužívám. U Realme jsem to druhým telefonem nezkoušel, jenže tam se na displeji pořád držely otisky a přes byl obsah máznutý a bylo docela nepříjemný na něm delší dobu pracovat, to Nord působí zcela jiným dojmem a není třeba displej čistit a žádný mastný fleky. Další modely bez PWM už jsou podle mě sci-fi.
ještě jsem chtěl napsat, že není 20% jako 20%, takže u Norda je 20 už skoro naprostá tma, takže se dá jet v noci klidně na těch 30-40 aniž by to moc svítilo a tím pádem bez PWM.


Offline - Junior Profil 
1. 9. 2021 20:46 Odeslat příspěvek
tak je tady ještě realme x50 5g https://ledstrain.org/d/21-usable-smartphones/1933 tak tak 20 je už u norda dost tmavé....


Offline - Junior Profil 
3. 9. 2021 08:58 Odeslat příspěvek
Další nevýhoda N10 může pro někoho být podpora Widevine pouze L3, tzn., že videa na Netflixu pojedou pouze v SD, jiné telefony běžně podporují L1, tedy HD.


Offline - Junior Profil 
27. 9. 2021 09:37 Odeslat příspěvek
Tak a máme tu ďalšieho adepta s displejom, ktorý by nemusel zaťažovať oči. Ale tá nerovnomernosť podsvietenia je strašná, ako aj samotné rozmery telefónu. :) Ale samozrejme niekomu to vadiť nemusí.

https://www.notebookcheck.net/Motorola- ... ith-120-hz


Offline - Junior Profil 
30. 9. 2021 08:34 Odeslat příspěvek
Já bych měla zadání na telefon, které by mohlo být splnitelné. Jedná se mi o telefon, který bude využívat dítě. Měl by tedy splňovat tyto požadavky.
- malý, relativně odolný
- dlouhá výdrž baterie
- duální SIM
- čtečka otisků
- přiměřený výkon( procesory střední třídy, 4GB RAM a 64GB úložiště jako minimum)
- foťák co nejlepší, v dané třídě
- nízká cena, 5k úplně maximálně (vysoké riziko zničení nebo ztráty)


A samozřejmě zcela bez PWM.

Máte to někdo zmapované? Tak dva, tři modely na výběr.


Offline - Junior Profil 
30. 9. 2021 09:34 Odeslat příspěvek
Já čekám na Moto G60 bez S, protože MediaTek už v telefonu nechci ani zadarmo, doufám, že bude taky bez PWM, nebo alespoň nad 30% jasu. Jinak Nord N10 5G je pořád můj favorit a je radost ho používat.


Offline - Junior Profil 
5. 10. 2021 10:39 Odeslat příspěvek
Ludmila.Stanova: Nevím, jestli je malý, ale Xiaomi Mi Mix 2 s custom ROM - dlouhá výdrž a pokud nainstalujete Google Camera, budete mít i celkem pěkné fotky. Před lety jsem koupil 128 GB verzi v bazaru za cca 3500. A stále jsou na něj k dostání náhradní baterky pro případ, že telefon dítko nezničí.


Offline - Junior Profil 
5. 10. 2021 21:46 Odeslat příspěvek
Ale to vůbec není špatný tip :-) dívám se mezi novými, zjišťuji, který model je 100% bez PWM. Nebaví mě to ani trochu. Buď je to velké, mizerný výkon, příšerný foťák nebo není jisté, že je to bez PWM... Nakonec, proč ne nějaký starší přístroj vyšší řady. Palec nahoru, MI Mix 2 vypadá opravdu dobře.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 26, 27, 28, 29, 30  Další stránka
Stránka 29 z 30 [ Příspěvků: 445 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies