MobilMania.cz

Přihlásit se

Předchozí stránka  |  Další stránka

Mobil bez PWM a bez cenového stropu

Offline - Junior Profil 
17. 8. 2021 20:49 Odeslat příspěvek
Nejprodávanější z řady A je 52/52 5G a oba mají PWM už pod 100%. Zásadní vliv nemá pouze kmitočet, ale tvar impulzů, obdélník, jeho střída, sinus a tvar půlvlny. Takže podle čísla se to nedá jednoduše srovnat a telefon s nižším kmitočtem může být na oči příjemnější než s vyšším.
Poslední příspěvek

Offline - Junior Profil 
18. 8. 2021 07:14 Odeslat příspěvek
Ohledně Motoroly G100 mně dnes přišla od nich odpověď:
Dear Customer,

Thank you for your patience.

I have received a reply from our Technical team and I have been informed that Motorola G100 doesn't use PWM.

Offline - Junior Profil 
18. 8. 2021 07:40 Odeslat příspěvek
G100 som mal doma (vsádzal som do nej všetky nádeje), ale PWM mala už od cca 50% ak si dobre pamätám. Myslím, že som tu posielal aj video. Ale kľudne môžeš vyskúšať, možno do nej teraz dávajú iný typ displeja (čo je samozrejme dosť nepravdepodobné :)

Offline - Kolemjdoucí Profil 
18. 8. 2021 11:00 Odeslat příspěvek
Vyrobci pouzivaji do stejnych mobilu displeje od ruznych dodavatelu.

Offline - Junior Profil 
18. 8. 2021 11:29 Odeslat příspěvek
to už se tady řešilo, mám to pročteno, proto mě překvapilo, že odpověď byla bez PWM, ale trvalo to několik dnů, než to zjistili :)

Offline - Junior Profil 
18. 8. 2021 12:39 Odeslat příspěvek
Každopádne dobre vedieť. Teraz, ak má niekto chuť, môže sa podujať na testovanie. Bolo by zaujímavé vedieť či sa k nám (SR/CZ) nedostala nejaká várka s použiteľnými displejmi :)

Offline - Junior Profil 
18. 8. 2021 12:40 Odeslat příspěvek
já bych to toho právě asi šel, nemáš ještě odkaz na to tvoje video?

Offline - Junior Profil 
18. 8. 2021 12:56 Odeslat příspěvek
Hm, video som už nenašiel bohužiaľ...

Offline - Junior Profil 
18. 8. 2021 18:47 Odeslat příspěvek
Tak nakonec bude další hračka Nord N10 5G, takovej nicmoc za tu cenu, android 12 nedostane, ale třeba bude fajn.

Offline - Junior Profil 
18. 8. 2021 20:30 Odeslat příspěvek
vormen: Mohu poprosit screenshot komunikace? Já bych jí nakonec asi vyzkoušel a rád bych měl něco v ruce

Offline - Junior Profil 
21. 8. 2021 13:53 Odeslat příspěvek
vormen píše
Tak nakonec bude další hračka Nord N10 5G, takovej nicmoc za tu cenu, android 12 nedostane, ale třeba bude fajn.

tak ten Nord N10 5G vypadá zajímavě.... co ten vivo y72 5g ? nebyla by to lepší volba třeba na rozdíl od nordu dostane a12,by mě zajímalo který má lepší hlavní foták... ale někde sem čet že na mobilmanii se chystá právě recenze y72

Offline - Junior Profil 
22. 8. 2021 12:07 Odeslat příspěvek
Nord N10 5G papírově nuda, cena oproti konkurenci nic moc, ALE lepší telefon s androidem jsem v ruce neměl a kromě Pixelu a Motoroly jsem měl čest s každou značkou. Realme bylo fajn, ale tady je displej o parník napřed. Žádný patlání, žádný odlesky, je to displej IPS jak býval dřív na vlajkách, stačilo dát telefony k sobě a ten rozdíl poznal i slepoň. Systém jedním slovem nádhera a spojuje rychlost, praktičnost a ovladatelnost. Foťák co fotí opravdu jak foťák, barvy naprosto reálné, přirozená ostrost a kontrast, histogram v reálném čase, raw. Stereo repro, zvuk není top, ale neurazí. 30W nabíječka v ceně, z 20 na 100% za 50 minut. Výdrž baterie den, to je nejslabší místo. V ruce působí telefon oproti Realme zcela jiným hodnotnějším dojmem. Android Auto bezdrátově naprosto bez problémů. Nejlepší mobil bez PWM, jednoznačné. Škoda, že nebude android 12.

Offline - Junior Profil 
22. 8. 2021 12:49 Odeslat příspěvek
dík za dojmy ,asi ho zahrnu do výběru ...příští měsíc jsem si dal ultimátum že už fakt tu p9 lite2017 dám fakt do šuplíku :-D tak snad s fotem to horší nebude.. ještě ted je za 6000 realme X50 5G z ips ale zatím jsem ještě nezjistil jak je na tom s pwm.

Offline - Junior Profil 
23. 8. 2021 17:39 Odeslat příspěvek
tak dle tohoto odkazu by mělo být bez PWM i to realme https://ledstrain.org/d/21-usable-smartphones/1928 pokud se tomu dá věřit... tak sem na vážkách co vzít -realme,nord ?

Offline - Junior Profil 
24. 8. 2021 09:03 Odeslat příspěvek
tiberi píše
tak dle tohoto odkazu by mělo být bez PWM i to realme https://ledstrain.org/d/21-usable-smartphones/1928 pokud se tomu dá věřit... tak sem na vážkách co vzít -realme,nord ?

G100 :)

Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30  Další stránka
Stránka 28 z 30 [ Příspěvků: 445 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk

Hledat
Přeskočit na

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies