MobilMania.cz

Přihlásit se




email na SMS - služba

Offline - Junior Profil 
15. 12. 2015 09:12 Odeslat příspěvek
Dobrý den. Prosím o radu.

Na O2 jsem využíval možnost emailu 00420xxxxxxxxx@sms.cz.o2.com, který přišel na mobil jak SMS-ka. Používal jsem to pro upozorňování na došlé emaily, Goggle calendar a tak.

Nyní jsem přešel pod ČEZ mobil (v síti O2) a o tuto funkcionalitu jsem přišel :-(

Nevíte někdo náhodou o službě, třeba i zahraniční, v krajním případě i placené, která by nabízela přeposílání emailu na SMS ?

Pozn.: Smartphone nemám a mít nebudu, takže rady tohoto typu prosím ne.

Díky.
Poslední příspěvek


Offline - Mírně pokročilý Profil 
16. 12. 2015 00:17 Odeslat příspěvek
Nemusíte mít smartphone. I hloupé telefony se umí připojit na internet. V případě, že mají emailového klienta je vyhráno.


Offline - Junior Profil 
16. 12. 2015 09:37 Odeslat příspěvek
Tak tak, už Nokie 6310 uměla synchronizaci s email schránkou. Stačí to jen nastavit...


Offline - Junior Profil 
16. 12. 2015 15:15 Odeslat příspěvek
Díky pánové, ale to není pro mne. Jednak můj mobil mail klienta nemá, a kdyby ho měl, tak bych musel platit data (v síti O2 třeba i 20,-/den). A balíčky - min +- 100,-/na měsíc. To by kvůli pouhému infu o příchozích mailech byl drahý špás.

Na to mi stačí mail2sms služba - zdarma u velké trojky (snad i někde jinde). To je co hledám.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
16. 12. 2015 18:10 Odeslat příspěvek
Kaktus má za 50 Kč 80 MB a to je na email až až a kdybys chtěl jo ušetřit, tak při dobití v happy day to vychází jenom na 25 Kč.


Offline - Moderátor Profil 
16. 12. 2015 18:24 Odeslat příspěvek
Mobil.cz má internet zdarma, měsíčně to vychází na nějakých 33kč


Offline - Junior Profil 
16. 12. 2015 18:53 Odeslat příspěvek
Jsi ochotný platit za službu, která ti preposle mejl, ale ne za data která vlastně udělají totez...?


Offline - Junior Profil 
16. 12. 2015 19:21 Odeslat příspěvek
Ano i ne - prvoplánově nechci platit nic - u velké trojky je mail2sms zdarma a plně mně postačuje a vyhovuje. A pokud by šlo o službu 3. strany za nějakých např. 30h/SMS, tak by mi to vyšlo mnohem levněji než běžný balíček dat, Ale HLAVN2 po x-té opakuji - nemám a nechci smartphone!


Offline - Mírně pokročilý Profil 
16. 12. 2015 19:34 Odeslat příspěvek
Ok u velké trojky je zdarma, ale zaplatíš to na minutách a SMS. A my ti ještě po x-té opakujeme, že není třeba smartphone. Žádnou třetí stranu, co by tohle umožňovala neznám.
Sorry, ale trochu mi přijde, že nechceš poradit. My ti tady předkládáme možnost, která je trochu jiná než využíváš teď, ale splní tvoji prmární potřebu upozornit na mail a ty stále mermomocí chceš službu mail2sms. Abys nemusel chodit k jinému operátorovi, tak čez má nabídku 100 MB za 54 Kč.


Offline - Junior Profil 
16. 12. 2015 19:45 Odeslat příspěvek
Hoj,

o zadne poptavane sluzbe mimo velke trojky nevim. Takze resenim je druha SIM T-mobile 200 Kc na rok s touto sluzbou a 200 Kc vyuzit na volani/SMS, DMS, MHD, po nahromadeni kreditu po nekolika letech nakup novin/casopisu pomoci SMS, ...

Pro ostatni - neni to jen o smartphone a cene. Mobil pripojeny nonstop na internet asi bude rychleji vybity, nez mobil, ktery komunikuje se siti jen pri prijmu SMS...

amper.


Offline - Junior Profil 
16. 12. 2015 20:29 Odeslat příspěvek
paty07: Víte, já poněkud nemám rád lidi, kteří neumí číst a neodpovídají na to, nač se člověk ptá, ba dokonce uvádějí "rady", které jsem apriori vyloučil. Já jsem hned v úvodu uvedl oč mi jde a proč to tak chci, je jiná věc. Stejně jako kolik kde utratím za volání. Já totiž používám VoIP call back a tudíž může pro mě za mě stát minuta hovoru 10 Kč. I jsem uvedl, že můj mobil nemá ani mail klienta.

Jestli to nejste schopen pochopit, tak mi dovolte Vám poděkovat za snahu a když nemáte žádnou povědomost o tom, nač se ptám, tak si prosím své světonázory nechte pro sebe, děkuji.

amper2 píše
Hoj,

o zadne poptavane sluzbe mimo velke trojky nevim. Takze resenim je druha SIM T-mobile 200 Kc na rok s touto sluzbou a 200 Kc vyuzit na volani/SMS, DMS, MHD, po nahromadeni kreditu po nekolika letech nakup novin/casopisu pomoci SMS, ...

Ano, tak to zřejmě udělám - už jsem objednal TM Twist. A kredit použiji na DMS. Na volání a SMS u mobil operátorů totiž neutratím prakticky nic.

amper2 píše
Pro ostatni - neni to jen o smartphone a cene. Mobil pripojeny nonstop na internet asi bude rychleji vybity, nez mobil, ktery komunikuje se siti jen pri prijmu SMS...


Přesně !! - to je jeden z důvodů, proč nechci smartphone, nejen kvůli tomu, že ho nevyužiji.
Přijde mi tragické, jak se majitelé Lenova A5000 s 4000mAh rozplývají, jaká je to krása, když jim mobil vydrží i 3 dny (!) při běžném používání. Mně vydrží 5 let starý mobil za 300,- s 5 let starou baterkou i 14 dnů! Smartphony totiž nejen žerou sami o sobě, ale hlavně svádějí k hraní si - a pak kleknou za pár hodin. S hloupým mobilem nejde dělat nic, člověk ušetří čas a je mnoho dní na příjmu.


Offline - Pokročilý Profil 
17. 12. 2015 18:54 Odeslat příspěvek
A tvůj cíl je ušetřit energii nebo peníze?


Offline - Junior Profil 
28. 2. 2024 15:54 Odeslat příspěvek
Zeptám se. Jak vám, O2čkáři, funguje nyní služba e-mail na sms?
Byl jsem nedávno migrován z O2Family (kde to nešlo) na O2, tak jsem se těšil, že to pofachčí, ale bohužel to nejde. Všiml jsem si v mojeo2 samoobsluze, že to mám blokováno, tak jsem to odblokoval a stále nic. Např. na seznamu píší, že "funkčnost není ze strany o2 garantována". To už to jde fakt normálně jen T-mobilu?? (vodafone to už zrušil).
Na infolince o2 mi tvrdil operátor, že to není jejich funkcionalita.
Kdo tedy vlastně provozuje ...@sms.cz.o2.com? Byl jsem přesvědčen, že O2.
Jediné, co mi napadá ještě zkusit, vyměnit na prodejně simku za novou, protože operátor se mi furt na mobilu hlásí "O2Family" a nikoli "O2".
V centrum e-mailu mám nastaveno "pošli začátek každého e-mailu" na +420XXXXXXXXX@sms.cz.o2.com
Díky.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
28. 2. 2024 16:34 Odeslat příspěvek
Těším se, až tu někdo začne shánět, kde se dá koupit koňské čtyřspřeží, protože bez něj se naprosto nemůže obejít :-D


Offline - Junior Profil 
28. 2. 2024 17:47 Odeslat příspěvek
Díky za hodnotnou odpověď.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď

Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 15 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies