MobilMania.cz

Přihlásit se




Kterého nástupce?

Offline - Junior Profil 
13. 8. 2020 11:21 Odeslat příspěvek
Dobrý den, prosím o radu. Dosluhuje mě iPhone 6S, u kterého už nechci řešit problémy s akumulátorem. S telefonem jsem jinak velmi spokojen, odladěnost a plynulost je stále výborná. Foto a video také. Koupil bych si jako nástupce novější model, ale odmítl jsem již do telefonu investovat takovou sumu. Jsem tedy nucen jít do Androidu, který jsem měl před cca 5. lety a přechod na iOs byl pro mě neskutečný- před 6S jsem měl 5S...

Do nového chci investovat max 6500,- Kč. Myslíte, že za tu cenu lze dostat něco, co bude plynulostí a fotoaparátem alespoň stejné jako součastná 6S? Nerad bych na druhou stranu šel do horšího...

Vybral jsem následující:
- Redmi Note 8 Pro- vše by mě vyhovovalo (kromě velikosti, ale s tím nic neudělám), až na ten ne uplně chválený fotoaparát. Je to tak hrozné?
- Redmi Note 9 Pro- vyplatilo by se proti Note 8 Pro připlatit?
- Realme 6 nebo 5 Pro- které je lepší?
- Nokia 5.3 nebo 6.2- která je lepší?- žádné recenze na ně nejsou. Líbí se mě čistý Android, ale plynulost a rychlost při otvírání aplikací je dle videí pomalejší?

Od telefonu bych chtěl v rámci ceny nejepší foto a video, hry nehraji, pouze internet, youtube a nějaké ty sociální sítě. V neposlední řadě chci baterii s pěknou výdrží- v rámci možností.

Tipy? Díky moc! :tleskani
Poslední příspěvek


Offline - Moderátor Profil 
13. 8. 2020 11:48 Odeslat příspěvek
nepřiplatíš si? :-)
https://www.mobilizujeme.cz/clanky/moto ... us-recenze


Offline - Junior Profil 
13. 8. 2020 12:13 Odeslat příspěvek
Jako telefon s absencí NFC?


Offline - Kolemjdoucí Profil 
13. 8. 2020 12:21 Odeslat příspěvek
Manželce jsem vzal od Vodafonu přes aplikaci můj Vodafone Samsung A71 bez nutnosti mít tarif a vázat se za 9700 a cash back Samsung mi vrátil 3000 tak že telefon mě vyšel na 6700 za ty peníze max spokojenost.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď

Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 4 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies