MobilMania.cz

Přihlásit se

Co koupit po Huawei P20 Pro?

Offline - Kolemjdoucí Profil 
28. 12. 2020 23:04 Odeslat příspěvek
Ahoj :))
V podstatě nadpis asi říká vše, P20 Pro mi slouží už 3 roky, jsem s ní spokojený, a zatím spíš sonduju co dál.
Kladu dost duraz na fotky, hodně používám teleobjektiv a noční režim. Uvítal bych víc než dosavadní 3x opt. zoom.
Stran paměti mi stačí dosavadní 128GB, CPU a RAM nemám představu, ale asi si nepohorším.
Jinak fičury typu bezdrátový nabíjení nepotřebuju, zahnutý displej taky ne.. vyssi obnovovací frekvence by nevadila.
Stran ceny nejsou příliš limity, ale zase nebudu utrácet bez smyslu.
No a poslední detail, iPhone ne :-)
Poslední příspěvek

Offline - Junior Profil 
29. 12. 2020 09:48 Odeslat příspěvek
A co Huawei P30 nebo P40, když už máš P20 ?
Já mám stále P10 a je to super mobil.
P20 pro musí podle mě fotit stále obstojně a rozhodně ho asi nemáš 3 roky, tak dlouho snad není ani na trhu ne ? :D

Offline - Místní informátor Profil 
29. 12. 2020 09:55 Odeslat příspěvek
Kamarád měl podobný problém co po Huawei P20 Pro?
Koupil si svůj první iphone: iPhone 12 Pro Max a je happy jak dva grepy. A jeho peněženka zaplakala.. :D ^^

Offline - Ex-moderátor Profil 
29. 12. 2020 10:18 Odeslat příspěvek
Pokud chceš větší optický zoom, jsi spokojený se stávajícím telefonem a nechceš příliš připlácet, vidím to výprodejovou P30 Pro. P40 Pro nemá cenu - člověk přijde o google služby a krom širokáče není foťák zase tak brutálně napřed.
Na druhou stranu, pokud tvůj telefon zatím funguje, nedělal bych si zatím hlavu s nástupcem. Za půl roku, za rok může být nabídka úplně jiná.

Ten iphone se mi taky líbí ale jo, cenově je někde jinde.

29. 12. 2020 17:02 Odeslat příspěvek
Vážení,
Všem děkuji za poznatky. :)) Dnes jsem si ještě studoval aktuální nabídku trhu, kdy jsem taky zjistil že Huawei P40 Pro, který by asi byl logická volba, už nemá Google služby, je tedy z kola ven.
Jinak je nabídka mobilu s telefoto celkem bídná, všichni se orientují u fotek spíš na ultrawide, který je fajn, ale za optický zoom bych nevyměnil ani náhodou. Spíš teď fici jiné záležitostí, ale když já fakt bezdrátové nabíjení atd nepotřebuju..
Spíš jsem čekal, že za těch 2 a 3/4 rok (děkuji za postřeh, ješte to nejsou 3) se foto v mobilech posunulo zase o kus dál.. no, nevím.
Kupovat P30 pro je sice možnost, ale přece jen už je to skoro dva roky starý model.. nebo je to opravdu značný posun (pro ty co měli možnost srovnat)??
Jinak k té 12 pro max - iPhone jsem zkoušel, měl jsem X.. a opravdu mi ten ekosystém nevyhovuje, takže bohužel.
Tu P20 Pro jsem kupoval jako nejlépe fotící zařízení na trhu.. po tom asi jdu i nyní..
Takže skutečně kromě P40 Pro která je bez Google neexistuje nic co vyhovuje mým požadavkům? :)
A ano, je i možnost, že ještě počkám, spíš si dělám přehled :)

Offline - Ex-moderátor Profil 
29. 12. 2020 17:52 Odeslat příspěvek
Samsung S20 Ultra je cenově už dost nahoře, alternativně Mi 10 Pro, solidní zoom má i Vivo X50 Pro+ a Oppo Find X2.
Osobně mě nejvíc nadchly snímky z Xiaomi Mi 10 Ultra a beru ho za nejlépe fotící mobil...ale prodával se jen v Číně jako limitka. Možná bych počkal na představení Mi 11 Pro - třeba pochytí něco z Ultry.

Offline - Mírně pokročilý Profil 
29. 12. 2020 18:44 Odeslat příspěvek
Já bych počkal...

Offline - Junior Profil 
30. 12. 2020 13:46 Odeslat příspěvek
Co Samsung S10+ ? S tou delší podporou to pořád není špatný telefon. Ale jinak souhlasím, že možná by bylo rozumné počkat na S21 a buď koupit S20 za dobrý peníz nebo S21, záleží na tom, kolik budeš chtít investovat. Je škoda toho Huawei i když není zas takový problém, že nemá google služby, pro někoho to je omezující, ale kdo si na to zvykne, nemá problém, protože 99% věcí ti na tom telefonu stejně nějakým způsobem fungovat bude.

31. 12. 2020 22:20 Odeslat příspěvek
Vážení,
Děkuji za postřehy a zároveň přeji hezkého Silvestra a nový rok. :D 8-D
Z dosud zmíněných founů jsem po shlédnutí parametrů reálně zvažoval v podstatě pouze P30 Pro, u které mě ovšem odrazuje již skoro dva roky od vydání. Kontaktoval jsem známého, který měl jak 20 Pro, tak 30 Pro, a shodli jsme se, že by to sice upgrade byl, ale asi by to nebyl až takový, jako bych si přestavoval.
Dále jsem se díval na Xiaomi Mi 10 Ultra, který na mě minimálně z webu udělal velký dojem, leč sehnat jej je asi nemožné :roll:
Stran Samsungu mě S20 Ultra zas tak nezaujala, minimálně za ty peníze..
Zatím to tedy vidím, že počkám, co bude z Mi 11 Pro.. je škoda, že Huawei je ze hry, jinak bych s P40 Pro měl jasnou volbu..
Ještě jednou díky, a ozvu se snad v únoru, to už by mohly být další zajímavé alternativy venku, prostě jsem trefil takové bezvětří :-D

Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 9 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk

Hledat
Přeskočit na

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies