MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka 

Galaxy S21 vs. Mi 11 vs. Iphone 12 vs. S20 FE

Offline - Junior Profil 
17. 3. 2021 19:07 Odeslat příspěvek
Můžeš rozvést to s tou větší bezpečností u Androidu? :D
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
17. 3. 2021 19:41 Odeslat příspěvek
jako co chceš slyšet? že jablkáři nosí alobalové čepice? :-P
když budu chtít tak nemusím používat žadne ano cloudové služby a na zálohy nepotřebuji ani PC?


Offline - Junior Profil 
17. 3. 2021 21:47 Odeslat příspěvek
Zálohu iPhonu si můžeš taky udělat na PC bez cloudu brouku :D


Offline - Junior Profil 
17. 3. 2021 22:38 Odeslat příspěvek
Ja nevim, ale freddy mi prijde zabrzdenej.
Ale nejvtipnejsi jsou ty jeho komentare pod apple clankama.
To je frustrace :D Zakladanim x dalsich nicku to jen podtrhuje.
Proste dusevni mrzak.


Offline - Junior Profil 
17. 3. 2021 22:52 Odeslat příspěvek
jako jablko jde provozovat bez přihlášení? jako fakt?
.
Serif John . nějakej důkaz o vicero učtech? ne co? jsi lhář.jsi ulhanec Toper :-D
uz jsi vyřešil ty sms? ne co? jablečná klasika :-D


Offline - Junior Profil 
18. 3. 2021 04:50 Odeslat příspěvek
Budes se stale dokola tocit na jedne kravine s SMS? Zrejme mas IQ papouska, ten mi taky furt dokola mele ty stejne kraviny. Ale jestli je to jal pise SerifJohn, ze pod prispevky od Applu chodis psat sracky, tak mi prosim rekni, jaky k tomu mas duvod? Ty asi opravdu musis byt dusevni mezak co s sebou nese nejake velke dusevni trauma. Tohle jinak neni normalni.


Offline - Junior Profil 
18. 3. 2021 06:44 Odeslat příspěvek
taky to nevíš? takže taky nic?
vaše výkruty se špetkou arogance okořeněné zakomplexovaností je lepší jak dikobraz ;-)


Offline - Junior Profil 
18. 3. 2021 06:55 Odeslat příspěvek
Co mam vedet? Jestli jde iPhone pouzivat bez prihlaseni? To fakt nevim a zaroven nevim, proc bych tam mel telefon pouzivat? Pokud bych mel chtit ho tak pouzivat, tak zrejme nepotrebuju vubec zadny chytry telefon. Ale tak chapu, ze registrace a prihlaseni je dle tebe zrejme natolik slozita, ze to nezvladnes. A vysvetli, proc furt chodis do clanku o Applu hazet haty na iPhone? Dusevne zdravi lide obvykle nemaji potrebu chodit komentovat a psat nesmysly pod clanky u produktu o ktere nemaji zajem. SerifJohn to o tom dusevnim mrzakovi diagnostikoval naprosto presne jak je videt.


Offline - Junior Profil 
18. 3. 2021 07:02 Odeslat příspěvek
taky odpovídáš co se ti hodí a nechápeš psaný text?
klasika. a pak kdo je mrzák :-D


Offline - Junior Profil 
18. 3. 2021 09:26 Odeslat příspěvek
Tohle bude alterego jegeho nebo jeho brácha :mrgreen:


Offline - Junior Profil 
18. 3. 2021 12:59 Odeslat příspěvek
Ne, ne, jege do těchto žabomyších válek nevstupuje, byť ho občas svrbí prsty. Ono je to ze strany dost směšné, jak někdo vyzkoušel něco jiného, a je z toho tak na větvi, že z ostatních dělá debily, kteří neví, co je pro ně dobré, byť jim daný systém vůbec nesedí. Na opačné straně mu pak oponuje někdo, kdo tu druhou stranu nezná a neumí si takový systém práce ani představit, ale také má potřebu se hádat do krve, že je to nanic.

Momentálně máme doma 2 nové iPady (iPad Air 2019 a iPad 2020) a k tomu jeden starý iPad Mini, takže uvažuji, jestli také nepřejít na jabko i u telefonu a neudělat si na to vlastní názor podle vlastní zkušenosti, ale již teď mohu říct, že některé věci jsou fikaně vymyšlené, ale přijít na to chce dálkové studium na VŠ, tj. neustále hledání a študování různých návodů na Internetu.

U Androidu je to více intuitivně , ten funguje podle zvyklostí z 20. století, ale současně zavádí inovace ze století 21., takže věci se dají udělat X různými způsoby a vždy se dá z problému nějak vybruslit. U iOS/iPadOS to lze udělat jenom pár předem určenými způsoby, které většinou fungují skvělé, ale přijít na to jak, je často běh na dlouhou trať, na kterou nemá v daný moment člověk čas, a když daný způsob nelze použít, tak má uživatel bohužel smůlu.

PS: Netuším, jak bych z nefunkčního iPadu/iPhone vytáhl uživatelská data, což se mi z Androidu zatím (skoro) pokaždé povedlo, z druhé strany je fakt, že pokud uživatel používá iCloud, tak to tam má zazálohováno a do nového zařízení se mu to sesynchronizuje za pár desítek minut automaticky + část může zpřístupnit přes prohlížeč.

PSS: Bohužel pořádnou historii hovorů se nenaučil do teď! :mrgreen:

-- 18. 3. 2021 13:03 --

DirtyKing píše
Co mam vedet? Jestli jde iPhone pouzivat bez prihlaseni? To fakt nevim a zaroven nevim, proc bych tam mel telefon pouzivat?

Jde, ale stejně blbě jako Android bez Google účtu. U Androidu si lze natáhnout aspoň přímo dostupné appky z Internetu, u iPhone si tam nenatáhneš nic, ale prohlížeč, email a vestavěné programy normálně fungují. Takhle mi v šuplíku leží iPhone SE, takže to vím naprosto přesně.


Offline - Administrátor Profil 
18. 3. 2021 16:29 Odeslat příspěvek
hugo48 píše
Tak jsem dopoledne měl možnost asi na 10-15 minut si oba telefony společně porovnat. A i když tedy nejsem ještě rozhodnutý na 100%, tak nejspíše zůstanu u Androidu.

Když to napíšu obecně, tak oba telefony jsou si hodně podobné a oba jsou oproti stávajícímu Redmi Note 8T obrovský skok kupředu.

Samsung měl za mne trochu lepší displej, ale jinak odezva telefonů na jakékoliv úkony, rychlost v různých aplikacích, vše bylo srovnatelné. Tady samozřejmě znám Android a vím, že postupem času se telefony začínají zpomalovat. To bude nejspíše budoucí výhoda Ip. U foťáku se přiznám, že nedokážu říct, který byl za mne lepší. Iphone měl za mne trochu reálnější barvy na druhou stranu na Samsungu se mi líbil "teleobjektiv".

Chci si to ještě vše nechat 1-2 dny projít hlavou, ale z toho, co jsem vyzkoušel nevidím jedinou věc, kterou by mi Iphone asi přinesl navíc. Spíše tam vidím zatím jen nutnost si zvykat na nový systém a nakoupit pár extra lightning kabelů.


Tady bych Vám chtěl opět připomenout, jaká byla poslední zpráva od zakladatele tématu (strana 3, vy chytrolíni, hádáte se tady pořád dokola, hlavně když je tam volba mezi iPhonem nebo cokoliv s AOS).

Takže, až si to pan hugo48 nechá projít hlavou, klidně ať napíše, jestli toto téma mám zamknout.


Offline - Junior Profil 
19. 3. 2021 00:13 Odeslat příspěvek
Chcem sa spytat huga48, ktory mobil si nakoniec vybral a preco. Vopred dakujem za odpoved.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
19. 3. 2021 11:36 Odeslat příspěvek
Omlouvám se, viděl jsem, že se diskuze už otočila úplně jiným směrem, tak jsem už nechtěl ani reagovat. Prosím tedy Loader, případně jiného administrátora o zamknutí.

Nakonec jsem od včerejška majitelem Galaxy S21. Přiznám se, že jste mne tady docela dost nalomili k tomu Iphonu, který jsem z počátku bral a zmínil jen, že je tady i tato možnost. No po pondělním společném porovnání jsem došel k závěru, že mi Iphone nepřinese vlastně nic navíc. Resp. jsem v té změně operačního systému neviděl žádnou výhodu.
Společně vedle sebe mi oba telefony (S 21 i I12) přišly hodně podobné, ať už výkoností, tak rozměry, kompaktností, foťákem. Iphone se mi vzhledově líbil více (hlavně materiálově) - Galaxy mám ve variantě 256 GB, kdy byla možnost jen černé varianty a ano, ten telefon vypadá nudně a obyčejně. V ruce už mi ale příjde lepší Galaxy. To samé displej mi přijde lehce lepší u Galaxy - v tomto je nejspíše ta obnovovací frekvence a následná plynulost opravdu znát. Foťák měl Ip lepší v takovém reálnějším podání barev, Galaxy S21 má logicky lepší možnosti přiblížení.
Takže jak už jsem napsal, oba jsou oproti Redmi 8T obrovský skok, nicméně důvod odejít k IOS jsem nenašel.Ten důvod, ale třeba příjde za ty 2 roky, kdy telefon budu znovu měnit, protože pokud mi bude vadit něco na Galaxy řadě, tak už moc lepších možností než Apple asi není a pak hurá do toho.

Moc tedy děkuji za tu konstruktivní část příspěvků a prosím o Lock. ;)


Offline - Junior Profil 
19. 3. 2021 13:17 Odeslat příspěvek
Jasný, v dnešní době ani není snad žádný logický důvod přejít, který by tě nutil.
Spíše to bude jako u mne neskutečná nuda po několika letech u Androidu a potřeba vyzkoušet něco jiného...a opačně samozřejmě.

Tak ať slouží.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 3, 4, 5, 6, 7
Stránka 7 z 7 [ Příspěvků: 105 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies