MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Galaxy S21 vs. Mi 11 vs. Iphone 12 vs. S20 FE

Offline - Junior Profil 
13. 3. 2021 10:33 Odeslat příspěvek
Tak lepsi nez fungovat jako zdroj pro sber dat na reklamni ucely Googlu. Me treba uz hodne stvalo ze jsem se nekdy s nekym bavil o necem po telefonu a pak jsem to mel v personalisovane reklame ac bych to nebo neco podobneho vubec nekdy hledal. Stejne tak kdyz siclovek jen povidal v dosahu telefonu. Pokud bych mel jit dnes zpet k Androidu, tak klidne, ale pouze Pixel.
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
13. 3. 2021 11:20 Odeslat příspěvek
freddy158158 píše
jako nepřispůsobení a být omezen při práci?
to fakt nechceš :-D


Ne. Jako nezvladani beznych ukonu skvele, jako placeni a pouzivani s dalsima strojema bez premysleni.

Omezeni jsou vetsinou jen vymluvy. Protoze realne uzivatele nic neomezuje a na vsechno jsou aplikace. A nemoznost zmeny ikonek a podobne kravinky jako treba prenos souboru zastaralym zpusobem - kopirovani do telefonu... to jsou spis internetove kecy. Neverim, ze moderni uzivatel nevi, ze dneska se kabelem uz do mobilu neprenasi nic.


Offline - Junior Profil 
13. 3. 2021 12:14 Odeslat příspěvek
a jak hned víš co ti chybí :-D
Android ma ty samé možnosti a "zastaralým" zpusobem má bonus. stejně tak si uzpůsobit plochu dle potřeby.
tvé návody zakázat sms na zamknuté obrazovce je fakt super řešení. je vidět že to soukromí má Apple zmáknuté ;-)


Offline - Kolemjdoucí Profil 
13. 3. 2021 13:16 Odeslat příspěvek
Musím říct, že mne docela překvapil počet doporučujících hlasů pro Iphone. Na pondělí jsem si domluvil na prodejně operátora, že si oba dva telefony budu moci vyzkoušet.
Bohužel v mém okolí všichni, kteří Iphone měli, tak nakonec přešli na Android a většina právě teď používá S řadu od Samsungu.
Zároveň ani nemám moc času se pořádně rozhodnout, jelikož nabídka je časově omezená do konce příštího týdne (je to takový věrnostní bonus od operátora).
Takže uvidím i po pondělku.

Jinak od Applu nic dalšího doma nemám. Notebook s win10 (synchronizace s mobilem většinou přes cloud, případně po staru kabel).


Offline - Junior Profil 
13. 3. 2021 14:00 Odeslat příspěvek
SerifJohn píše
Neverim, ze moderni uzivatel nevi, ze dneska se kabelem uz do mobilu neprenasi nic.


- Tak tomu ver, lebo kolega ma na PC cez 150 GB hudby a prenasa si to do smartfonu cez kabel raz mesacne po albumoch. Vies kolko by stali tie pesnicky na iOS dokopy???

Android je o tom, ako sa veci daju urobit. iOS je o tom ako sa to urobit neda.


Offline - Junior Profil 
13. 3. 2021 14:30 Odeslat příspěvek
Red98: Dnes se hudba nekopiruje. A znas Spotify? apple music?
Boze.

Android ano. Umi vsechno. Ale nic poradne. A o tom to je.
Apple neumi vsechno, ale ty pro me podstatne veci dela lepe.

Note 20Ultra jsem mel. Zarizeni s tolika chybama. A to mela byt vlajka. Huawei to same. Proste jak pan recenzent. Pro nekoho je dulezite, aby kazdy kontakt mel svoji pisnicku. Pro nekoho to, ze zarizeni funguje bez lagu a chyb.


Offline - Junior Profil 
13. 3. 2021 14:36 Odeslat příspěvek
Preco by si mal platit kolega za hudbu ZNOVA, ked ma doma cez 1000 originalnych CD, za ktore uz zaplatil? Rozmyslas ty vobec???


Offline - Junior Profil 
13. 3. 2021 14:43 Odeslat příspěvek
Vyjadrim se zde uz jen obecne a naposledy, protoze tady to je porad dokola jako nekde v lecebne mentalne postizenych...a tazatel, zadavatel vlakna se pak ztraci v hovadinach, ktere tady vzdycky nekteri vytvori.

Nechapu, proc ma porad nekdo potrebu hanit opacny system, nez vlastni on sam. Myslim si, ze panuje obecna shoda, ze ani jeden system neni dokonaly. Stejne tak neexistuje dokonaly mobil. Nekteri ale stale mate potrebu prave ten "svuj" system prosazovat az za hrob nebo i za cenu urazek, jizlivosti, ironie. Nicemu to vsak zde neprospeje a tazateli uz vubec nepomuze. Ale na netu je anonymita a tak ma vetsina potrebu porad se za ni schovavat.
Osobne jsem byl s iP12 Pro jako takovym nadmiru spokojen, ale proste mi tam nektere veci schazely. Stejne tak mi schazi na A, ale ten mi (nyni) nabizi a uspokojuje to, co potrebuji. MACa neplanuji kupovat a AW bych si nenechal ani kdybych je dostal zdarma, protoze nehodlam hodinky nabijet co druhy nebo treti den. A jelikoz nemam a neplanoval jsem dalsi zarizeni od Applu, nemel jsem tak silnou potrebu u teto znacky zustavat.

Je hloupe a je to nesmirne omezeny pohled tvrdit, ze jeden mobil, resp. system je TOP a druhy odpad. V dnesni dobe uz jsou oba systemy opravdu spickove a doba, kdy byl A mene zabezpeceny je uz pryc. Samozrejme to zalezi na uzivateli a pokud se chova jako debil a instaluje vse a odkudkoli a kdejakou kravinu nebo infantilni aplikaci, tak se pak nedivte.

A jeste k DirtyKingovi...to, co pises, ze jsi s nekym telefonoval a pak ti vyskakovala reklama je naprosta hovadina a neni to pravda. Neco o tom vim, delam s temito vecmi a je to nesmysl. Dokonce i u Huawei je to blbost. Maximalne se to muze stat u nejake app, ktera ti cetla tvuj obsah. To ale neni problem mobilu, ale te app a vyvojaru, jak ji naprogramovali. To stejne se resilo nyni u whatsapp. Ale z hovoru se ti to stat opravdu nemohlo, to mi ver.


Offline - Junior Profil 
13. 3. 2021 16:13 Odeslat příspěvek
Ok, mohla to delat nejaka app. Pouzivam jich docela dost. Zajimave spis je, ze mi to stejne rikalo x lidi z okoli, ze maji podobne zkusenosti. Pak tedy bud nejaka appka co se pouziva masove a nebo nevim. Ale vim, ze x-krat se mi stalo, ze na zaklade telefonatu se mi pak zobrazoval produkt, ktery jsem resil jen po teefonu a nikdy predtim jsem ho na internetu nevyhledaval.

red98: A? Nechapu. Taky mam v iP nakopirovano spoustu svych pisnicek. Ale jsou to jen kousky co nejsou na Apple music a Spotify.

hugo48: To ze mas v okoli spoustu lidi, ktera presla z iP na Android neber jako nejaky reprezentativni vzorek. To by iPhone nebyl nejprodavanejsim telefonem sveta. Zajimave, ze kdyz je dle mnohych tolik spatny, tak ze se to prodava jak rohliky.


Offline - Junior Profil 
13. 3. 2021 17:44 Odeslat příspěvek
Kolega si urobil z 1000 vlastnych CD mp3 do PC. Ale nemoze ich nahrat do svojo smartfonu, lebo podla "SerifJohn" nikto dnes uz kabel nepouziva! Rozum 5 rocneho decka.


Offline - Junior Profil 
13. 3. 2021 18:00 Odeslat příspěvek
Tvl co by platil znova. Vis co je to Spotify??? apple music?
Chapes to? Vis, ze platis smesny mesicni pausal a mas vse.
Sr..t se s kopirovanim ve 21stoleti. Vrat se do jeskyne, rozdelej si ohen a misto auta si sedni na kone.
A ty aplikace jsou dnes si predstav tak chytre, ze ti projedou muziku, otagujou a nahodej do telefonu. Vitej ve 21.stoleti.
Uz chapu, proc nekteri lide potrebuji android.
Ze ty jeste dnes pouzivas USB klic na tahani filmu?


Offline - Junior Profil 
13. 3. 2021 18:14 Odeslat příspěvek
Nehnevaj sa, ale ty si nejaky spomaleny. Preco by mal clovek platit 2x za tu istu hudbu? Preco by mal platit za spotify, apple music, ked tu hudbu uz ma???

PS: k tomu filmu a usb- skus streamovat 50 GB BD disk.


Offline - Junior Profil 
13. 3. 2021 18:20 Odeslat příspěvek
Ahoj, možná bych ještě zkouknul pixel 4a5g.
Který za svou cenu nabídne bezkonkurenční fotoaparát.
Dle mého fotí lépe než S21.
Má bezplatné úložiště na Google fotkách.
Ihned z krabice android 11.
Na podzim dostane android 12. ( Kdy spousta vlajkových lodí dostane teprve android 11).
Podpora minimálně 3 roky, takže se můžeš těšit minimálně na android 14 a to ihned po uvedení.


Offline - Junior Profil 
13. 3. 2021 19:34 Odeslat příspěvek
Trochu se to opět zvrhlo, a je to škoda.
Pokud jde o to často opakované kopírování hudby nebo filmů, to opravdu u iPhonu byl vždy trochu problém. Android nebo i dříve ostatní systémy na tom byly lépe. Sám jsem to asi dvakrát vzdal s iOS, protože mě to nebavilo.
Jenže tohle všechno skončilo s nástupem streamovacích služeb a neomezeného internetu. Samozřejmě že ale i u iOS si člověk může nakopírovat do smartphonu co chce, i 150GB hudby, proč by to jako nešlo? Klidně i hromadu filmů, když na to bude mít místo...


Offline - Junior Profil 
13. 3. 2021 19:53 Odeslat příspěvek
Za 1. to jde a za 2. ten clovek od Reda di zkopiruje svoji hudbu a nebude mit novou. Ja jsem si osobne jiz zakoupenou hudbu nechal projet softem, mam ji ve spotify (ca 200GB) a novou hudbu mam, protoze platim smesny poplatek. A tenhle exot si mysli, ze nikdo asi nechce novou hudbu. To je fakt sila.
A kdo by streamoval proboha blueray?
Vzpamatuj se. Je rok 2021, rede.
Neni rok 2010, ani rok 2015.
Doba trosku pokrocila a s USB, nebo CD/DVD uz se fakt nebeha. Pri dnesnim pripojeni, kdy mam 10GB stazeno za 5min, se i ten tvuj BR da streamovat hrave. Nevim jestli zijes nekde na vsi, nebo v pralese. Podle tvych nazoru to tak vypada. Ale opravdu je rok 2021. Ver mi.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Další stránka
Stránka 2 z 7 [ Příspěvků: 105 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies