MobilMania.cz

Přihlásit se




Mobil do 9000,-

Offline - Kolemjdoucí Profil 
23. 3. 2021 12:16 Odeslat příspěvek
Dobrý den,

díval jsem se na mobil a nevím jak vybrat. Prosím Vás o radu.
Telefon se dívám do 9000,-
Telefon používám denně pracovně. Potřebuji nutně, abych to mohl zaheslovat přes otisk prstu. Dále mám synka 1,5 roku a znáte to denně pomalu "100" fotek a několik "hodin" záznamu :-D takže ideální kapacita a nejlépe s kartou. USB C určitě, super nabíjení, když by šlo bez drátově, ale není priorita. Fotky nejen synka, ale zahrady panorámu atd. Pracovně telefon využívám hlavně gmail, seznam email, různé formuláře přes internetové stránky, fotky, Freelo, excel a důležitou stránkou práce je internet (wifi, LTE...) . Takže nic extra pro práci. Rád si zahraji hry na telefonu a poslouchám hudbu, takže JACK 3,5 nutnost. Platím mobilem takže NFC. Váha a velikost není až tak velký limit :-) Pokud možno výdrž baterie, ale mám pořád u sebe nabíječku jak v autě (práce pořád cestuji) tak samo doma, ale kdyby byla možnost do té ceny solidní výdrž byl bych rád.

Omlouvám se za velký popisek :-D a vím že nejlépe mobil za 20k, ale prosím o kouzla :-D Děkuji moc krát.
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
23. 3. 2021 13:09 Odeslat příspěvek
Já bych trochu připlatil a vzal: Samsung Galaxy A52 5G


Offline - Kolemjdoucí Profil 
23. 3. 2021 13:30 Odeslat příspěvek
mohu se zeptat na jakém základě tento telefon?
A moc krát děkuji


-
23. 3. 2021 14:30 Odeslat příspěvek
A jaký máš telefon nyní? A na jak dlouho plánuješ nový telefon používat, než si koupíš nový. To bývá dost dobré vodítko pro doporučení 8-)


Offline - Junior Profil 
23. 3. 2021 14:46 Odeslat příspěvek
Protože má nadstandardní výbavu ve své třídě, display Super Amoled 120 Hz, optická stabilizace obrazu, sluchátkový jack, sluchátka Galaxy Buds+ jako bonus.
Zbytek si určitě dohledáš sám...


Offline - Kolemjdoucí Profil 
23. 3. 2021 14:54 Odeslat příspěvek
Mám momentálně
Honor 10 (COL-L29)
a chtěl bych nejlépe do víkendu objednat telefon no. Honor se podělal po 3 letech takže chci změnu. Děkuji asi dám na Vás hned koupím.


-
23. 3. 2021 14:58 Odeslat příspěvek
A52 5G určitě dobrá volba.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
23. 3. 2021 14:59 Odeslat příspěvek
Děkuji. Kupuji. Fakt díky
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď

Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 8 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies