MobilMania.cz

Přihlásit se




Svižný tel, fotky, občas hry - do 13k

Offline - Kolemjdoucí Profil 
31. 5. 2021 10:40 Odeslat příspěvek
Chci mobil který bude mít aspoň 120hz kvalitní Amoled display, .. chci aby se nezadrhával a byl co nejplynulejší. Apple nechci. dobrý fotky-nemusí být nejlepší ale ať to není katastrofa na danou cenovku. Taky chci občas hrát pubg a Cod.. předpokládám aspoň snapdragon 855 nebo lepší. Chci pod 13000 kč. Napadlo mě Galaxy S20 FE verze se snapdragonem. Mám možnost ji mít za 12000. Je to ta nová verze bez 5g modemu. Ještě mě napadl Poco F3, ale ta kamera prej nic moc na danou cenovku.. napadá vás ještě něco?



Naposledy upravil Loader dne 1. 6. 2021 09:37, celkově upraveno 1

Upraven headline tak, aby seděl požadavkům

Poslední příspěvek


Offline - Mírně pokročilý Profil 
31. 5. 2021 11:31 Odeslat příspěvek
Vubec neresil a vzal ten S20 FE se snapem.


Offline - Pokročilý Profil 
31. 5. 2021 12:47 Odeslat příspěvek
tady není co řešit a S20FE se SD je jasná volba, Poco, Xiaomi, Redmi fakt néé.


Offline - Junior Profil 
31. 5. 2021 13:12 Odeslat příspěvek
kde se dá sehnat nová S20 FE za 12t?


Offline - Kolemjdoucí Profil 
1. 6. 2021 09:30 Odeslat příspěvek
Heureka.cz


Offline - Junior Profil 
1. 6. 2021 09:43 Odeslat příspěvek
Jestli ti nevadí, že je ten mobil v podstatě bez záruky, tak ho vem. Nic lepšího neseženeš.


Offline - Moderátor Profil 
1. 6. 2021 16:52 Odeslat příspěvek
daniel.bartos96 píše
Heureka.cz

https://m.heureka.cz/mobilni-telefony/s ... -dual-sim/

nikde jej za 12tis. nevidím

//tady ano, ale v tomto eshopu a mnoha dalších s šedivkami různého původu a bez záruky bych nekoupil vůbec nic
https://m.heureka.cz/mobilni-telefony/s ... -dual-sim/


Offline - Kolemjdoucí Profil 
1. 6. 2021 19:25 Odeslat příspěvek
Já přesně v tomto obchodě koupil už 4 mobily, každý z nich jsem měl minimálně 18 měsíců (než jsem prodal a koupil novej).. akorát jeden jsem po 12 měsících utopil ve vaně (neměl IP Rating)... a nikdy nebyl problém ani s reklamací, která byla potřeba 1x. Vše vždy proběhlo ok. Tak proč ne?

-- 1. 6. 2021 20:29 --

vormen píše
tady není co řešit a S20FE se SD je jasná volba, Poco, Xiaomi, Redmi fakt néé.


Z jakého důvodu "fakt ne"? Kvůli pověsti značky, nebo jde o mobil samotnej a jeho poměr cena/vykon?


Offline - Junior Profil 
1. 6. 2021 20:05 Odeslat příspěvek
Od VKmobil jsem bral 2 telefony a oba byly prokazatelně minimálně vrácené ve zkušební době a vrzaly. Návštěva pobočky byla taky zkušenost. Ale to je můj názor. Už bych z tama nic nebral.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
1. 6. 2021 21:02 Odeslat příspěvek
pan.nikdo píše
Od VKmobil jsem bral 2 telefony a oba byly prokazatelně minimálně vrácené ve zkušební době a vrzaly. Návštěva pobočky byla taky zkušenost. Ale to je můj názor. Už bych z tama nic nebral.


Já měl zatím jen dobrou zkušenost. Rozveďte to prosím.. jestli nechcete tady tak mi prosím napište sem: danbartos@email.cz ... Opravdu by mi to pomohlo. Nechci se spálit.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď

Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 10 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies