MobilMania.cz

Přihlásit se




Náhrada za P30 pro

Offline - Kolemjdoucí Profil 
31. 5. 2021 16:02 Odeslat příspěvek
Přemýšlím nad výměnou své P30 pro, kterou mám už dva roky za něco novějšího. Loni jsem ho na týden vyměnil za s20+, ale baterie vydržela o dost méně, fotoaparát mě nepřišel lepší a ostatní bylo obdobné. Je dnes nějaký telefon co bude mít za 15-20t lepší fotoaparát na každodenní focení včetně nočních fotek a vydrží v pohodě celý den na baterii (žádné hry nebo extra náročné aplikace, SoT aspoň 6hodin)?
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
31. 5. 2021 16:37 Odeslat příspěvek
Za mě osobně bych moc nepřemýšlel o výměně P30 pro. Ty nové samsungy opravdu o moc lépe nefotí. Pokud nejsou problémy s telefonem, či baterií, zůstal bych u dosavadního mobilu.
Co se týče "nečeho" co fotí fakt pěkně, tak jedině Google pixel, ale zase naoplátku je hardware u něho poněkud na slabší úrovni...


Offline - Junior Profil 
1. 6. 2021 07:53 Odeslat příspěvek
Pixel 5.
HW na papíře nevypadá extra nabušeně, ale telefon litá bez jediného záškubu. Optimalizace systému je příkladná a SOT 6 hodin nebude výjimkou. Dostal jsem se i na 8 hodin, ale to jsem samozřejmě moc nefotil. Jen upozorním, že fotoaparát je plně automatický, bez hlubšího manuálního nastavení.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
1. 6. 2021 08:33 Odeslat příspěvek
Taky hledam kam jit z P30 pro. Mobil suprovy, ale vidina do budoucna je nic moc. Nebude novy android a tim to pro me konci. Jenze samsung pripada jediny S20 FE se snapem (exynos ne dekuji, ani S21+) Nebo oneplus 8 pro. (9tka me nepresvedcila vydrzi). A iphone. Zkousim nyni IP11 pro max a uvidime co vymyslim. Vybery tezky a neni ani kam poradne jit. Pixel jsem zkousel, ale nic pro me. Ctecka vzadu a zelezo dosti slabsi, baterie pri par hrach sla dolu jak pena u piva. Jedine + vidim v podpore.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď

Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 4 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies