MobilMania.cz

Přihlásit se


 Další stránka

Telefon do 6000 Kč s obstojným foťákem

Offline - Kolemjdoucí Profil 
7. 6. 2021 08:50 Odeslat příspěvek
Zdravím, sháním telefon pro ženu v cenové relaci +/- 6000 Kč. Hlavní požadavek je obstojný foťák a NFC by bylo fajn. Předem díky za nápady.
Poslední příspěvek


-
7. 6. 2021 14:19 Odeslat příspěvek
Chtělo by to více informací, minimálně alespoň:
-předchozí/současný telefon
-požadovaná velikost


Offline - VIP uživatel Profil 
7. 6. 2021 16:04 Odeslat příspěvek
Samsung Galaxy A41


Offline - Pokročilý Profil 
7. 6. 2021 17:09 Odeslat příspěvek
Pokud je priorita foto tak poco x3 NFC, navíc ještě slušná výdrž s rychlonabijením, procesor snapdragon (ten Samsung má mediatek) stererepro, zvýšená odolnost vůči vodě (ip rating), časté aktualizace (teď už je venku aktualizace na A11).


Offline - VIP uživatel Profil 
7. 6. 2021 18:25 Odeslat příspěvek
Aktualizace na A11 mi přišla včera, mediatek je úplně v pohodě a fotí opravdu dobře. Rychlost nabíjení v pořádku a hlavně je to velmi kompaktní telefon.


Offline - Pokročilý Profil 
7. 6. 2021 19:49 Odeslat příspěvek
Neporovnávám s tím samsungem (s výjimkou procesoru), myslel jsem benefity navíc oproti zadání tazatele, ale je fakt že to má navíc i oproti a41.


Offline - VIP uživatel Profil 
7. 6. 2021 20:26 Odeslat příspěvek
Ale jo, možná je dobrý, nevím, nemám oproti A41 zkušenost. Ale A41 je dobře fungující stroj, v kompaktním těle, zejména pak pro dámskou ruku a navíc za rozumné peníze.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
8. 6. 2021 09:54 Odeslat příspěvek
Současný telefon je Asus Zenfone Max Pro ZB602KL. Kdyby nový telefon byl menší, bylo by to jen plus.
https://www.alza.cz/asus-zenfone-max-pr ... dq=5442362


-
8. 6. 2021 11:20 Odeslat příspěvek
Tak v tom případě fakt ten A41, i vzhledem k ceně do 6000 Kč. Výkonově ti ho tu možná budou rozmlouvat, ale podle mě je ok
Mimochodem s tím Asusem jsem byl rok a půl mic spokojenej.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
8. 6. 2021 11:39 Odeslat příspěvek
Telefon více méně funguje bez problémů. Horší je jen to foto. Problém možná je, že to manželka srovnává s mým služebním Samsung S10e. Zde je rozdíl markantní. Ale to se dá čekat, je to dvakrát dražší telefon. Možná by se dal navýšit rozpočet ale na dvojnásobek to nebude :-)


Offline - Junior Profil 
8. 6. 2021 13:55 Odeslat příspěvek
Poco X3 Pro mají v exasoftu nebo patro.cz do 6000Kč.


Offline - Junior Profil 
8. 6. 2021 14:22 Odeslat příspěvek
nnnokiaE52 píše
Tak v tom případě fakt ten A41, i vzhledem k ceně do 6000 Kč. Výkonově ti ho tu možná budou rozmlouvat, ale podle mě je ok
Mimochodem s tím Asusem jsem byl rok a půl mic spokojenej.

Pokud mensi a levny, moc na vyber neni. Rovnez se klonim k A41. Nevim, jak na hry, ale normalne je vykon uplne v pohode i po aktualizaci na Android 11. Fotky jsou samozrejme horsi nez S10e, ale ve sve cenove tride jsou dobre. S S10e jsou si velmi podobne. Jak rozmerove, tak systemem. Vydrz baterie je dobra.


Offline - Pokročilý Profil 
8. 6. 2021 16:41 Odeslat příspěvek
No jenže to poco fotí o třídu lépe než ten Samsung a ve výkonu a všem ostatním má navrch a rozměry jsou skoro totožné s tím asusem, v podstatě ten Samsung není žádný pokrok oproti tomu asusu.


Offline - VIP uživatel Profil 
8. 6. 2021 17:38 Odeslat příspěvek
Prosím tě hoď mi odkaz na tu třídu lépe, abych měl pro porovnání.


Offline - Pokročilý Profil 
8. 6. 2021 19:38 Odeslat příspěvek
Zkus zadat do Google, věřím že to umíš. Nebo můžeš použít oči, to taky funguje.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku 1, 2, #  Další stránka
Stránka 1 z 2 [ Příspěvků: 20 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies