MobilMania.cz

Přihlásit se




Android s nahráváním hovorů (cca 5000-6000 Kč)

Offline - Kolemjdoucí Profil 
8. 6. 2021 17:24 Odeslat příspěvek
Můj partner (41 let) si potřebuje pořídit nový telefon. Hlavní podmínkou je, aby spolehlivě fungovalo nahrávání hovorů včetně toho, že bude dobře slyšet i druhou stranu. Jako tomu bylo u Redmi 4X, který dosud měl. Dá se v dnešní době pořídit telefon, který toto jednoduše umožňuje? Klidně i pomocí aplikace třetích stran, nemusí mít tuto možnost zabudovanou od výroby.

Nezáleží na výrobci. Preferoval by ale menší telefon, tedy s menším displejem (já mám Redmi Note 9 Pro a přijde mu moc velký), větší výdrž, paměť 128 GB.
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
8. 6. 2021 18:20 Odeslat příspěvek
Až něco zase takového bude, budu na to klidně stát frontu celou noc. Bohužel, od Androidu 9.0 je to takřka nemožné a nejde to oje.bat ničím co by normálně fungovalo. Google to musel zarazit, protože GDPR.


Offline - Junior Profil 
9. 6. 2021 02:26 Odeslat příspěvek
Telefony Xiaomi (POCO) mají širokou podporu místní komunity. Díky ní lze nahrát do mobilů Xiaomi českou ROM (MIUI CZ SK ROM) která obsahuje MIUI dealer (a ne ten od googlu, který je v novějších Xiaomi telefonech), a ten nahrávání hovorů umožňuje. Funguje to tedy stejně, jako u Redmi 4X. Také jsem to tak řešil. Zpočátku jsem měl z toho obavy, že to nezvládnu, ale jel jsem přesně podle celkem polopatistického návodu na jejich stránkách a podařilo se. Jen je dobré se předem podívat, jestli to u požadovaného modelu jde. Měl jsem Redmi note 5 PRO a nyní mám Redmi note 9 PRO s českou ROM a nahrávání hovorů je naprosto totožné.


Offline - Junior Profil 
9. 6. 2021 03:55 Odeslat příspěvek
Predpoklat, že tímto zásahem do telefonu ztratíte záruku a je potřeba root? Který vám znefunkční například internetové bankovnictví..
Pokud se pletu tak se omlouvám :)


Offline - Junior Profil 
9. 6. 2021 06:11 Odeslat příspěvek
Telefony Huawei, Honor mají nahrávání hovorů, jen je potřeba nahrát malou apku, aby se tato funkce aktivovala
https://youtu.be/Ijo-4CYp4a8, ať se zkusí podívat třeba na Huavei Nova 5T nebo Huawei P30 lite new edition, root potřeba není. Nahrávání funguje výborně (záznam se opravdu spustí, až když jsou hovory spojené, tzn. nenahrává se nějaké vyzvánění) a kvalita je velice dobrá.


Naposledy upravil Sentry dne 9. 6. 2021 07:47, celkově upraveno 1


Offline - Junior Profil 
9. 6. 2021 06:58 Odeslat příspěvek
Samsung S10 , S20, S21 - jde posefovat bud asijskou simkou , pripadne asijskym frw


Offline - Pokročilý Profil 
9. 6. 2021 07:28 Odeslat příspěvek
S21 za 6 tisic? :)


Offline - Pokročilý Profil 
9. 6. 2021 08:11 Odeslat příspěvek
pan.nikdo píše
Predpoklat, že tímto zásahem do telefonu ztratíte záruku a je potřeba root? Který vám znefunkční například internetové bankovnictví..
Pokud se pletu tak se omlouvám :)

Samozřejmě, že se pleteš, root není potřeba.
Výhoda je že pokud používal Redmi 4X, tak přechod na něco od Xiaomi s miui bude pohoda


Offline - Junior Profil 
9. 6. 2021 10:09 Odeslat příspěvek
Jednoznačně pro nahrávání hovorů je nejlepší ASUS (5,6,7,8), nic se nemusí instalovat, vše perfektně nastavené a jednoduché ovládání. Teď mám nový Zenfone 8 a jede perfektně...

Až teď jsem si všiml, že je tam cena nižší třídy, tak to nebude pro něj, musí se zapojit de experimentu s nějakou aplikací.


Offline - Junior Profil 
9. 6. 2021 10:39 Odeslat příspěvek
zivan píše
S21 za 6 tisic? :)


Jo tak to sem v nadpisu prehledl :D
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď

Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 10 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies