MobilMania.cz

Přihlásit se




Samsung Galaxy S21 5G vs. Asus Zenfone 8 8GB/128GB

Offline - Kolemjdoucí Profil 
23. 8. 2021 15:27 Odeslat příspěvek
Zdravím,

prosím o radu, který z těchto tel. je dle Vás lepší volba - Samsung Galaxy S21 5G vs. Asus Zenfone 8 8GB/128GB.

Rezignoval jsem na původní limit 13k, kdy v této ceně nejsem schopný vybrat telefon, co by mi vyhovoval. Oba výše uvedené jsem aktuálně schopný koupit za stejnou cenu +/- 500,- Kč. Čistě parametrově mi přijdou velice podobné. Telefon je na běžné užívání, nic speciálního. Kritériem je pro mě velikost, určitě nechci větší telefon než tyto dva.

Je mezi těmito telefony nějaký zásadní rozdíl nebo trpí jeden z nich nějakým problémem, který je důvodem se mu obloukem vyhnout? Nebo je nějaká obstojná alternativa s cenovkou do 16k?

Díky moc.
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
23. 8. 2021 16:37 Odeslat příspěvek
Asus nemá bezdrátové nabíjení a dle testů nefunguje ideálně dynamická frekvence displaye, ale možná to už vyřešil nějaký update.
Samsung má lepší čtečku v displayi a hlavně lepší podporu od výrobce.

Já bych bral Samsung, už jen z důvodu, že se mi design Asusu nelíbí. Divná záda a divně zakulacené rámečky kolem displaye.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
23. 8. 2021 20:13 Odeslat příspěvek
Mám podobný problém ,hľadám vo veľkosti s21 ,tiež som chcel dačo s menšou cenovkou ale neviem čo by to malo byť.
Kamoš mal starší Asus neviem už ktorý model a vedel ho nabiť len origos nabíjačkou..ale možno to nieje tento prípad. Mne tu poradili pixel 4a


Offline - Kolemjdoucí Profil 
24. 8. 2021 06:29 Odeslat příspěvek
Tiež som hľadal mobil čo najmenších rozmerov a kúpil som Pixel 4a. Vrelo Ti hod doporučujem. Systém svižný, batéria v pohode, fotky nádhera, ľahký a malý.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď

Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 4 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies