MobilMania.cz

Přihlásit se


 Další stránka

(10 000) Jaký fotomobil

Offline - Kolemjdoucí Profil 
21. 7. 2021 05:59 Odeslat příspěvek
Ahoj včera mi odešel telefon do křemíkového nebe. Tak vybírám náhradu.

Požadavky :
Cena: do 10tis.
- Dual Sim
RAM: 8-12 GB
Vnitřní úložiště 128 - 256 GB
- 5G - chci mobil na delší dobu, tak si myslím, že je to vhodné
- Kvalitní fotoaparát
- Potěší bezdrátové nabíjení (není nutnost)

Jaký telefon byste momentálně vybrali. Co jsem koukal, tak skoro vše momentálně mi příjde celkem o ničem do této částky OnePlus Nord nic moc podle recenzí.

Má smysl např. si připlatit za One Plus 8T nebo kupovat z druhé ruky Samsung S20 Plus nebo Huawei P30 Pro. Nebo má smysl počkat, má se teď v brzké době objevit něco zajímavého? Zase nechci čekat 2-3 měsíce. Ceny už asi dolů nepůjdou, jak slyším, že vše chybí apod.
Poslední příspěvek


Offline - Moderátor Profil 
21. 7. 2021 06:41 Odeslat příspěvek
Motorola G100 5G
Samsung A52 5G


Offline - Kolemjdoucí Profil 
21. 7. 2021 06:48 Odeslat příspěvek
Ještě mě napadlo Poco F3 8gb/256gb. I když nevím co čtu tak na některé Poca jsou rozporuplné reakce.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
21. 7. 2021 08:19 Odeslat příspěvek
Radeji ten A52 5G novy.


Offline - Junior Profil 
21. 7. 2021 15:45 Odeslat příspěvek
Samsung Galaxy A52 5G


Offline - Kolemjdoucí Profil 
22. 7. 2021 06:09 Odeslat příspěvek
Ahoj u A52 se mi nelíbí, že je to plasťák- Dokonce jsem uvažoval o navýšení limitu na 13 tis. Uvažoval jsem o Oneplus 8T.

Ale chci se vás zeptat na názor ohledně Poco X3 Pro ver. 8GB/256. Teď je v Okayi za 6790 je tam Snap 860, takže docela ucházející procesor. Není sice Amoled a nemá 5G ale je tam zase rozdíl 3 tis. oproti Poco F3

Nebo byste si vzali něco jako Huawei P30 Pro 256GB bazarové za podobné peníze. Vyloženě mě nepřesvědčili ani ty telefony za 13 tis. že bych si řekl Must have.


Offline - Junior Profil 
22. 7. 2021 08:37 Odeslat příspěvek
Šunky z Číny.


Offline - Junior Profil 
22. 7. 2021 10:58 Odeslat příspěvek
@jarek89: Tebou preferované telefony nejsou fotomobily. Kvalitní snímky dělá optika, nikoli procesor. Ten výstup "jen" zpracovává.

Ber Poco X3 pokud preferuješ výkon. A52 má kvalitnější fotoaparát, plast je vlastně směs plastu a čehosi, co Samsung označuje za sklo, reálně to je prostě druh plastu. Díky tomu se i líp drží. To jen na vysvětlenou.

Bazar záleží kus od kusu, obecně nejde o rozumnou volbu, pokud máš požadavek "chci mobil na delší dobu".

Zajímavý pro tebe může být dále Xiaomi Mi 11 Lite 5G nebo Xiaomi Mi 10T. Nicméně nemají stabilizaci fotoaparátu a podávají horší výsledky. Ale řekl bych, že ti o foťák zase tolik nejde.


Offline - Junior Profil 
22. 7. 2021 11:17 Odeslat příspěvek
Pixel 4a5g ;)


Offline - Junior Profil 
22. 7. 2021 11:33 Odeslat příspěvek
Myslim, ze mas nesplnitelne pozadavky a nekde budes muset slevit. Tato kombinace je nerealna: cena do deseti + kvalitni fotoaparat + 5G.

Pokud chces zachovat cenu a zalezi ti na fotaku, vykasli se na 5G a vem Google Pixel 4a.

Nebo pridej penize nebo se smir s horsim fotakem.

Jestli ti jde primarne o hruby vykon a o cisla, vem nejakeho toho Cinana, co splnuje parametry (One Plus Nord, Vivo V21 5G).
Osobne bych vzal radsi Samsung A52, i kdyz se lehce nevejde do puvodniho cenoveho limitu a ma "jen" 6GB RAM. V praxi na tom bude porad lip nez Cinan s papirove vetsi RAM.


-
22. 7. 2021 12:25 Odeslat příspěvek
jarek89:
jaký jsi měl dosavadní telefon, který ti odešel..?
Jen tak pro informaci, protože chceš do 10 tisíc fotomobil, bezdrátové nabíjení (ne nutně), 8-12 RAM, 5G a nelíbí se ti "plasťák".
Tak by mě zajímalo, jaký zázračný mobil jsi dodnes používal..


Offline - Kolemjdoucí Profil 
22. 7. 2021 13:05 Odeslat příspěvek
yndezit: Který telefon není dnes vyrobený v Číně jmenuj?

Albert.Bert: Tou delší dobou jsem myslel např. 4 -5 let všechny moje telefony měli toto stáří jak odešli do křemíkového nebe. Většinou odešla baterka a už se to nevyplatí opravovat.

nnokia E52: nejde o to co jsem používal, ale když tě to zajímá tak jsem měl Honor 8, takže kov a skleněné záda dával jsem za něj 8 nebo 9 tis. kupován jako nový, žádný bazar. Proto jak vidím že dnes telefony v kategorii do 10 tis. mají plast reaguji takhle. Byli doby kdy plast byl v podstatě lowendu.


Offline - Junior Profil 
22. 7. 2021 13:51 Odeslat příspěvek
Ale jo. Co jsi pouzival doted a jak jsi byl spokojeny, je relevantni informace.
Nevim, co by melo byt spatneho na plastovych zadech. Plast muze byt kvalitni, prijemny na dotek. Neni krehky. Osobne mi ta moda telefonu se sklenenymi zady prisla velmi neprakticka. Kov je zase zbytecne tezky, neprostupny pro bezdratove nabijeni i signal.

Je rozdil mezi Cinou a Cinou. Jasne, montuji se tam skoro vsechny telefony. Ale pokud neresis politiku, tak o to nejde. Kdo vyrabi jinde, je napr. Samsung. Dost jeho telefonu je z Vietnamu.


Offline - Junior Profil 
23. 7. 2021 12:08 Odeslat příspěvek
Nejde o to vyrobit, jde o návrh sw a sladění s hw. A tam prostě pořád číňani mají moc bugů na to, aby to bylo spolehlivě použitelné.


Offline - Pokročilý Profil 
23. 7. 2021 12:44 Odeslat příspěvek
Ale jdi ty brepto. Jakože třeba co do prodejů druhý výrobce telefonů na světě (Xiaomi) neumí sladit HW se SW, proč to teda lidi kupují,když to nefunguje?
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku 1, 2, 3, #  Další stránka
Stránka 1 z 3 [ Příspěvků: 41 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies