MobilMania.cz

Přihlásit se




Poco x3 pro nebo jinej kolem 6000?

Offline - Junior Profil 
20. 8. 2021 16:38 Odeslat příspěvek
Dosud jsem měl poco x3 nfc než jsem ho ztratil. Teď hledám náhradu a zřejmě nejlépe vychází jeho nástupce x3 pro. Nebo je něco lepšího?

Co na telefonu nejčastěji dělám? :
1. volání a obecně komunikace
2. Hraní call of duty mobile a jiných her a to jak doma tak i dost času v práci při čekání na kamion atd. Hry zaberou asi nejvíce času při používání telefonu.
3. Youtube videa a youtube music
4. Internet

Co rozhodně chci?
1. Velký a kvalitní displej, na poco x3 nfc mi vyhovoval i když byl mobil pádlo
2. Stereo repro kvůli hrám
3. Nfc na placení
4. Velkou baterku a výdrž
5. Na bluetooth aptx hd codec a vyšší, ideálně ještě k tomu jack protože do práce mám špuntový sluchátka jelikož tam nehodlám tahat velký bluetooth přes hlavu a nějaký tws zatím kupovat nechci - špatný zvuk za moc peněz a riziko ztráty

Takže vlastně chci to, co mi nabídl poco x3 nfc ale ten už je rok starej a jeho nástupce ve verzi Pro bude mít delší podporu a o kus větší výkon což ocením. Bohužel foťák už nemá prej tak dobrej ale jelikož občas fotím akorát svoje morčata nebo pracovní fotky, tak nepotřebuji úplný high end.

Cena kolem 6000. Rád bych samozřejmě něco lepšího co má bezdrátový nabíjení, PC mód (dex) a tak dále ale jelikož jsem na nemocenské, tak si o tom kvůli penězům můžu nechat zdát, takže fakt maximum kolem té šestky.
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
20. 8. 2021 17:42 Odeslat příspěvek
okolo 6 bezdrát asi nebude k mání, dědek


Offline - Junior Profil 
20. 8. 2021 18:00 Odeslat příspěvek
Moto G9 Plus? Velká baterka a slušný procesor. Přinejmenším jako alternativa těm Xiaomi Poco Redmi variacím na jedno a totéž. Hlavní fotoaparát by měl být v pohodě, další jen do počtu, jako u většiny v téhle ceně. Nabíjení 30W, jack přítomen, stereo na hry je podle mě blbost, takže když nemá je to nejlogičtější ústupek. NFC má.


Offline - Moderátor Profil 
20. 8. 2021 18:19 Odeslat příspěvek
jj měl Motorolu G9 Plus měsíc doma, perfektní, rychlý mobil, čtečka otisku na boku, velký pěkný displej, skvělá výdrž baterie, fce moto displej a gesta, herní mód Gametime, za cenu co se prodává teď není co řešit


Offline - Pokročilý Profil 
20. 8. 2021 20:06 Odeslat příspěvek
Ten poco x3 nfc má zvýšenou odolnost proti vodě, to má i ta Motorola?


Offline - Junior Profil 
20. 8. 2021 20:22 Odeslat příspěvek
IP53, to je vlastně déšť a trochu toho prachu. Pokud to člověk vyloženě nevyžaduje (přímo IP53), tak to není něco co by mělo být klíčové. Za podstatné proti vodě beru až IP67. Ale abych odpověděl, ne Moto G9 Plus tuto celkem zbytečnou certifikaci nemá, teda pokud to člověk vyloženě nevyžaduje v parametrech, pak je to jiná. Dokážu si ještě představit, pokud někdo pracuje v prašném prostředí nebo mě napadá pekárna, tam je mouka všude, jestli by to tedy mělo nějaký efekt i na toto. Ale běžně není dle mého IP53 nějak podstatné. Ale může to být plus.


Offline - Pokročilý Profil 
20. 8. 2021 21:23 Odeslat příspěvek
Že je ta certifikace zbytečná si myslíš ty, pro jiného to může být zajímavá vyhoda, pravě možnost volat v dešti venku může být významná, už jsem viděl pár telefonů s oxydací kde se majitel dušoval že ho nevytopil, ale pak se přišlo na to že při výšlapu nebo na biku tak trochu zmokl....


Offline - Junior Profil 
20. 8. 2021 21:30 Odeslat příspěvek
Rozumím, nerozporuju. Ale pokud někdo chce takovou ochranu, měl by hledat rovnou IP67/68. Může to být plus, nicméně tazatel takovou podmínku nedával. Záleží na něm, zda to pro něj bude rozhodující faktor. ;-)


Offline - Moderátor Profil 
20. 8. 2021 21:46 Odeslat příspěvek
já IP řeším tak, že zabalím fon do nepromokavého obalu, hodím do batohu a jináč mi můžou všici celej den vlýzt na hrb :D


Offline - Junior Profil 
21. 8. 2021 13:19 Odeslat příspěvek
Na stereo repro trvám. Rozdíl oproti mono chrchláku je jak co se týká orientace ve 3d hrách tak i obecně lepší na poslech - měl jsem chvíli oneplus nord s mono repro a stereo je prostě jinde takže v tomhle ustupovat nehodlám.
Co se týká toho IP krytí tak já to beru jako velký plus - v práci se mi práší jako kráva (sklad) a nechci se bát vytáhnout telefon ani za deště abych ho hned nezk...


Offline - Junior Profil 
21. 8. 2021 14:06 Odeslat příspěvek
Pak Redmi Note 10S za 6500Kč. NFC, IP53, stereo, jack, rychlé nabíjení, 6,43" AMOLED 2400 × 1080, procesor Mediatek Helio G95.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď

Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 11 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies