MobilMania.cz

Přihlásit se

Náhrada za Galaxy A70, 8 až 10 tis

- Junior Profil 
27. 8. 2021 06:16 Odeslat příspěvek
Ahoj. Pomalu hledám náhradu za samsung A70. Myslel jsem nějaké xiaomi nebo poco. Je to s tím sw tak zlé, jak se zde často píše? Např. problémy s notifikacemi? Požadavky oled, aod (trvale), min 6,7 palce,nfc. Běžné použití, moc nefotím, hry max. šachy. 5g není nutné. Vzal bych i Tcl nebo realme nebo vivo, pokud nemají s tím sw dětské nemoci. Díky
Poslední příspěvek

- Junior Profil 
27. 8. 2021 07:36 Odeslat příspěvek
Ahoj nechapu mistni exoty ohledne hate na xiaomi, muzou si dat prece jiny launcher 8-) , celou rodinu jsem vybavil Xiaomi a Poco mobily. Predtim jsem mel hromady jinych znacek, ale nejak nechapu proc mam priplacet za znacku napr. Samsung(navic Xiaomi ma prakticky stejne dily jako vlajky Samsungu :D ). Mel jsem v ruce i nove nokie a ten jejich system je bez nejakeho normalniho launcheru za trest! Za 5 let pouzivani mne u Xiaomi sere jedina vec a to je uspavani aplikaci kdy mi obcas neprijde zprava ze Slacku, jinak jsem velmi spokojen!!Za ty penize neni co resit pokud chces mobily s nej pomerem cena/vykon..navic vyber je fakt obrovsky u tehle znacky :D ..Ty znacky co dal jmenujes fakt neber ty jsou daleko pozadu proti Xiaomi, mam Mi9 nedavno mi prisel novy update po 2 letech! a ten mobil je tak o 30 procent rychlejsi, u Xiaomi mas jistotu aspon 3 let updatu, a pokud mas Snapdragon procesor tak i update na dalsi roky diky Xiaomi CZ Romce.. :tleskani :tleskani

- VIP uživatel Profil 
27. 8. 2021 08:12 Odeslat příspěvek
jj jiný launcher změní nadstavbu... :-D :D

- Junior Profil 
27. 8. 2021 09:24 Odeslat příspěvek
Xmen jiný launcher bych si dal, spíš mi jde o ty notifikace. Aby bez problémů fungovaly.

- Junior Profil 
27. 8. 2021 09:42 Odeslat příspěvek
Note 10 PRO nebo POCO F3.

Xiaomi jsem měl před dvěma lety, v pohodě stroje. S notifikacemi jsem problém neměl, tak nevím. Nicméně Xiaomi už šel nosánek nahoru a zvedli ceny, proto bych spíš volil POCO, tam dnes většinou dostaneš "víc".

Jinak nad limitem je Samsung A52s, cca 11500Kč.

- Mírně pokročilý Profil 
27. 8. 2021 09:49 Odeslat příspěvek
A proč nekoupit nástupce A72 ?
V dataru je za 10790 Kč.

- Junior Profil 
27. 8. 2021 10:25 Odeslat příspěvek
Albert psal jsem, že min 6,7 palce displej.
NNnokia 10 je strop, raději níže, nejde o těch 800 navíc, ale z principu

- Junior Profil 
27. 8. 2021 11:30 Odeslat příspěvek
don-leo píše
Xmen jiný launcher bych si dal, spíš mi jde o ty notifikace. Aby bez problémů fungovaly.

Ahoj hele zkousel jsem to dle navodu ale proste obcas mi to blbne, ale treba whatsapp slape jak hodinky s notifikacema..ale je mozny ze jeste neco delam spatne, tohle je jedina vec co se u xiaomi fakt dost blbe nastavuje je tam dost hacku, samsung to bude mit asi jednodussi. Naposledy jsem mel S3 tak nevim hele.. :D Jinak dost se mi libi Mi 11Lite to je fakt lehoucky telefon na to jak ma velky display a co umi..a cenove je na tom taky dost dobre.

- Junior Profil 
27. 8. 2021 13:15 Odeslat příspěvek
don-leo píše
Albert psal jsem, že min 6,7 palce displej.

Mnou doporučené smartphony mají 6,67" pokud to chceš měřit přesně.

Jinak když si třeba na alze hodíš 6,7"+, oled a NFC vyhodí ti to tohle https://www.alza.cz/levne-mobilni-telef ... .04&sc=500 seřazeno podle ceny. LG Velvet, Motorola EDGE 20 Lite a to je prakticky všechno. Vivo a Realme má menší displej 6,4.

Takže mé doporučení je Note 10Pro nebo Poco F3.

- Junior Profil 
27. 8. 2021 13:38 Odeslat příspěvek
Albert A52 má jen 6,5 palce ne?

- Junior Profil 
27. 8. 2021 13:43 Odeslat příspěvek
A52 jen pokud bys chtěl zůstat u Samsungu, což očividně nechceš, takže bezpředmětné. Jinak 6,5 nebo 6,7 je minimální rozdíl.

- VIP uživatel Profil 
27. 8. 2021 22:54 Odeslat příspěvek
6,5 a 6,7p je docela znatelný rozdíl, když si položíš oba dva s rozsvíceným displejem vedle sebe...

- Junior Profil 
28. 8. 2021 09:00 Odeslat příspěvek
Jo 0,5 cm je rozdil jak krava to urcite :tleskani :D

- VIP uživatel Profil 
28. 8. 2021 09:13 Odeslat příspěvek
že ty ten rozdíl nevidíš neznamená že není, ono záleží také na poměru stran displeje, např. 19,5:9 vs. 21:9

- Junior Profil 
28. 8. 2021 10:42 Odeslat příspěvek
Hodně záleží na tloušťce rámečku a na tvarování zad a boků telefonu. Hodnotit velikost telefonu jen podle úhlopříčky je blbost. Tazatel ale nejspíš chce co největší displej. A52s je spíše alternativa než doporučení.

- VIP uživatel Profil 
28. 8. 2021 16:20 Odeslat příspěvek
jestli chce tazatel co nejdelší podporu aktualizací, tak by měl vzít zase Samsung
https://www.smartmania.cz/kralovska-pod ... tualizaci/

Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 16 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk

Hledat
Přeskočit na

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies