MobilMania.cz

Přihlásit se




iPhone 12 vs iPhone 12 Pro vs iPhone 13

Offline - Junior Profil 
21. 9. 2021 22:43 Odeslat příspěvek
Zdravím přátelé,

nastala u mě nutnost vyměnit současný iPhone XS za novější.

Určitě zůstanu věrný značce a rozhoduji se mezi modely iPhone 12, iPhone 13 a iPhone 12 Pro.

Tyto modely jsou pro mě k dostání plus minus za stejnou cenu. Nejlevnější je iPhone 12 a pak 3 tisíce navíc iPhone 13 a o 4 tísíce víc a je to iPhone 12 Pro.

Půjde mi o co nejlepší výdrž a kvalitu fotek. Vím, že Pro má navíc teleobjektiv, ale není pro mě až tak důležítý. Jinak Tam moc rozdíly nevídím. Tak se chci zeptat, zda má smyls si připlácet nebo se spokojit s nejlevnější variantou a místo toho si dokoupit příslušenství.

Budu rád za každý názor.

Dík a fajn den
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
22. 9. 2021 07:04 Odeslat příspěvek
12 Pro, jestli si chceš mobil zase dlouho nechat.


Offline - Junior Profil 
22. 9. 2021 10:02 Odeslat příspěvek
Vydrž a kvalita fotek=13Pro Max. Bude mít i delší podporu než serie 12. ;)

Teď vážně. 12Pro nebo 13. Nemyslím si, že mezi nimi bude pro tebe radikální rozdíl.


Offline - Junior Profil 
22. 9. 2021 12:24 Odeslat příspěvek
No iPhone 13 Max je pro mě fakt obr. Ideál je pro mě to XS i tak budu si muset zvykat na zvětšení. iPhone 13 mini jsem vyřadil kvůli výdrži - ale láká mě velikost. :)


Offline - Schvalování příspěvků Profil 
22. 9. 2021 15:23 Odeslat příspěvek
Rozdil ve fotkach mezi 13 Pro a 13 Max nebude zadny, neboť maji fotaky uplne stejne. Ale pokud bych vybiral ja mezi 12 Pro a nebo 13, sel bych do 13. Delsi podpora, ale to bych nebral zase tak sileny rozdil, protoze to uz driv ten telefon "vydrancujes" za tech cca 5 let, ale zase novejsi procak, vetsi baterie...
Jeste bych doplnil, ze jsem taky cekal, s cim nakonec Apple prijde. Co me zklamalo, ze neni zase always on displej. Taky jsem si rikal, ze bych mozna sel zase 12 Pro a cekal, s cim teda 13 Pro prijde. Nakonec ale jdu do 13 Pro a nebudu porizovat zase rok stary model, kdyz ta uspora nekolika malo tisic v rozdilu mezi 12Pro a 13Pro uz neni tak velka ve vztahu k cele cene mobilu. Takze jsem predobjednal 13 Pro.


Offline - Junior Profil 
22. 9. 2021 20:52 Odeslat příspěvek
iP11 není nic moc. Větší rámečky, těžší, horší technologie displeje a potenciálně o rok/dva roky kratší podpora než u 12/13.

Pokud máš tu možnost, tak z iP12, iP12 Pro a iP13 bych bral 13, obzvlášť pokud nevyužiješ telefoto + lidar.

Edit: Příspěvek s iP11 zmizel… no, i tak to tu nechám.


Offline - Junior Profil 
22. 9. 2021 22:20 Odeslat příspěvek
Ten příspěvek byl můj, omlouvám se, napsal jsem ho sem, protože taky řeším iPhony. Ale pak jsem ho přesunul do mnou založeného vlákna, kam původně patřil.

I tak děkuji za radu, nejspíš ještě pár měsíců počkám, čas už mne nijak netlačí. :-)
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď

Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 7 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies