MobilMania.cz

Přihlásit se




Telefon do 5000,-, náhrada za nokii 7 plus

Offline - Kolemjdoucí Profil 
28. 9. 2021 19:32 Odeslat příspěvek
Ahoj,
nějak se mi začíná asi 9 měsíců po opravě dosrávat nabíjecí port u nokie 7 plus (rozbitý je už podruhé) a protože to nechci za necelý rok řešit zas, tak začínám uvažovat o koupi nového telefonu.
6 palcový displej mi celkem vyhovuje, ale uvítal bych menší rozměry, kdy by nebyl nahoře i dole ten zbytečný pruh navíc, tudíž by mě zajímalo, jestli se nějaký takový menší android telefon, ale s cca stejnou velikostí displeje do takových 5000,- najde, nebo mám smůlu? Na značce mi asi nezáleží, mít fajn foťák by byl bonus, to nejsložitější co na telefonu dělám je asi hraní star wars galaxy of heroes, kromě toho taková klasika, jako co nejlepší baterie a tak.
Vím že specifikací není moc, ale doufám, že mi i tak poradíte. Jinak kdyby to vypadalo že se třeba okolo vánoc může objevit ještě nějaký kousek, který by to splňoval, tak klidně počkám, pár měsíců to nabíjení ještě pojede, než klekne úplně. Předem díky za odpovědi!
Poslední příspěvek


Offline - Moderátor Profil 
28. 9. 2021 20:38 Odeslat příspěvek
menší rozměry do 5tis. našel jsem Motorola E6s 4/64GB
https://mobilni-telefony.heureka.cz/mot ... -4gb-64gb/

jinak v této cenové kategorii těžko vyjde nějaký menší smartphone, musel bys připlatit za Pixel 4a
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď

Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 2 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies