MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka 

iPhone 11 vs Samsung S20 FE (snapdragon)

Offline - Junior Profil 
7. 10. 2021 14:24 Odeslat příspěvek
Taky doporučuji Pro verzi, kde nabíječka bude (navíc je to investice v řádu nízkých stokorun v horším případě, pokud doma USB-C už nemá).

Nevím, jestli jsi měl nějaké Šitomi v ruce, ale když ho poprvé zaktivuješ, musíš odsouhlasit jejich podmínky, jinak telefon ani nezprovozníš a doporučuji ze srandy na ty podmínky juknout, nechci ti kazit překvapení :D

PS:Radím to vždy a všude, když je omezený rozpočet, vždy volit raději zánovní nečínský, než rádoby nadupaný čínský bazmek.
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
7. 10. 2021 14:45 Odeslat příspěvek
Tvá data budou zneužita VŽDY A VŠUDE, na to nemusíš studovat podmínky, to ti můžu napsat rovnou teď a tady. Viz. výpadek Facebooku a následky v podobě nefunkčního čehokoli, co mnohdy s FB nemá nic společného, avšak za situace kdy Cakrberk nemá jistotu, že vidí i na tvůj hnědej pruh na trenkách to znamená nefunkční zařízení. Je komické jak lidi co používají FB, píšou nonstop přes messenger, jsou závislí na whatsappu a neudělají krok bez googlu (někteří bez seznamu) pak vykřikují cosi o číňanech, kterým jsme u zádele, zatímco naši "partneři" jako USA a EU nás můžou trestat za cokoli co o nás zjistí a nebude se jim líbit. Odvolávat se na hackery co ukradnou vaše data je nesmysl, těm je jedno co za "bazmek" používáte. :D


Offline - Junior Profil 
7. 10. 2021 14:52 Odeslat příspěvek
V Číně jsem pracoval a žil 2 roky, tak nějakou malou představu mám. Tady nejde tolik o to, co sdílíš, ale s kým. A věř mi, že raději budeš sdílet něco s US firmou jako je Apple, než s nějakou čínskou, která se všemi daty může libovolně operovat.
Je jim jedno, odkud jsi, vše se dá monetizovat a cílit.


Offline - Schvalování příspěvků Profil 
7. 10. 2021 20:10 Odeslat příspěvek
Budu se opakovat jako na zacatku. Doporucuji iP11 a jeste lepe treba neco dosetrit a priplatit si za iP11 Pro. Nebo nejlepe se podivat poradne na inzeraty a koupit ten 11 Pro zanovni. Syn ma iP11 2 roky a je s nim spokojeny. Fotky dela super. Na deti je urcite lepsi iP nez samsung, protoze prakticky kazdou fotku deti v pohybu fotne dobrou. Naproti tomu samsung u deti v pohybu bude 8 fotek z 10 ruzne mazlych. O videu se zde neni treba bavit vubec, tam je iP bezkonkurencni.


Offline - Junior Profil 
7. 10. 2021 20:58 Odeslat příspěvek
Ok, díky moc za všechny komenty. Z nakupování zánovních telefonů mám docela respekt, a spíš ani žádnou zkušenost, ale zkusím mrknout po té verzi PRO.


Offline - Junior Profil 
8. 10. 2021 06:22 Odeslat příspěvek
Z nákupu zánovního iPhonu nemusíš mít strach. Najdi si inzerát blízko bydliště a kup osobně po prohlídce. Záruku si můžeš dle seriového čísla ověřit přímo na stránkách Apple. https://checkcoverage.apple.com/cz/cs/


Offline - Schvalování příspěvků Profil 
8. 10. 2021 10:04 Odeslat příspěvek
Nevim, odkud jsi, aby sis mohla mobil vyzvednout osobne, ale zde treba iP 11 uplne novy, overeny eshop a 1000 Kc nad limit, ale proste zcela novy mobil:

https://www.max-shop.cz/apple-iphone-11 ... bidka.html

nebo pak na bazosi:

https://mobil.bazos.cz/inzerat/14218115 ... zaruce.php

Ale treba si inzeraty projet poradne vsechny, oslovit prodejce, at zasle doklady o koupi a vyzvednout osobne, mobil zkontrolovat, podivat se na battery condition. Hlavne nic neplatit dopredu a nenechat si mobil posilat!!!


Offline - Kolemjdoucí Profil 
8. 10. 2021 12:47 Odeslat příspěvek
Zdravím a za sebe s klidným svědomím doporučím S20FE. Mám verzi se Snapdragonem. Jsem fotograf a rozhodoval jsem se tehdy úplně stejně - tedy mezi S20FE 5G a IP11.

Oba jsou to fajn telefony, ale dal jsem nakonec přednost Samsungu a nelituji ani trochu.

Za mě skvěle použitelné vyvážené trio foťáků - skvělý hlavní, lepší (než IP11) ultraširokáč a fajn teleobjektiv (ten u IP11 zcela chybí). Celkově - perfektně použitelné fotky v auto režimu (indoor i outdoor, včetně fotek malého dítěte), USB-C, 120hz 6,5 displej, 128Gb kapacita, 15Gb free uložiště na Google, při klidnějším použití i 2 dny provozu (plně vytížený den s přehledem). Co se fakt nepovedlo je čtečka otisku v displeji.

Tehdy mě vyšel na 12.890,- vč. DPH z CZ distribuce, nebylo tedy o čem :)

Btw. 64Gb je v dnešní době pro lidi, kteří fotí a občas nahrají video fakt málo - na to pozor. A nejde rozšířit!

Ale ani s jedním se jistě chyba neudělá.

Pt Ostravak


Offline - Mírně pokročilý Profil 
8. 10. 2021 16:24 Odeslat příspěvek
S20fe se dá z Datartu na Vip účet za 14400 mínus cashback 4000. Za 10400 není nad čím přemýšlet.


Offline - Junior Profil 
8. 10. 2021 20:23 Odeslat příspěvek
Všem díky! Uvidím podle nabídky, buďto zvítězí iphone 11 128GB, verzi PRO s 256 GB do 13k těžko najdu anebo teda samsung s20 fe..


Offline - Junior Profil 
8. 10. 2021 21:47 Odeslat příspěvek
Nevim jak je na tom iPhone 11, ale S20 FE je za mě co se týče fotoaparátu celkem nic moc, tedy když to porovnám s iP 12. A celkem pochybuji, že by iP 11 foril hůř než S20 FE. Než jsem nafasoval iPhone, tak jsem na ten S20 FE 5G koukal a to foto mi přišla jako největší slabina. Naopak zase displej mi přijde mnohem lepší než u iP 11, což by ale zase řešila ta PRO varianta.


Offline - Schvalování příspěvků Profil 
9. 10. 2021 08:42 Odeslat příspěvek
Souhlasim. S20Fe je hodne precenovany mobil, zejmena samotnymi vlastniky. Je to logicke a pochopitelne. Za ty penize asi OK varianta v pomeru cena/vykon, tedy kdyz clovek veme v potaz vsechny vlastnosti mobilu, ne jen fotoaparat.
Pokud ale tazatelce jde primarne o foto, tak tam je pri srovnani iP11/S20Fe na tom iP lepe, o videu uz se nebavim vubec, tam FE je daleko za iP.
Jak rikam, pockal bych jeste 2 tri mesice, dosetril navim nejakou tu tisicovku a sel do PRO verze a nebo vzal tu funglovku iP11 z max-shopu.


Offline - Junior Profil 
9. 10. 2021 10:01 Odeslat příspěvek
Tak nedávno se dal iP 11 koupit v Electroworldu se slevovým kupónem za necelých 12 tis. Počkal bych na "Ona dnes" nebo co to za pár dnů začíná, pak se bude dát také někde pořídit levněji. Taky si myslím, že co se týče fotoaparátu, bude iP 11 na tom lépe. Co se týče celkového vyvážení mobilu, pak bych se ale přiklonil k S20 FE. Už jen kvůli displeji. Otázka je, jestli měnit spolehlivé Face ID za tu šíleně hroznou optickou čtečku, která v S20 FE je. Na tu si stěžuje spousta lidí, včetně různých recenzentů.


Offline - Junior Profil 
9. 10. 2021 18:49 Odeslat příspěvek
Taky řešíme i nadále stejný problém. Člověk už se skoro rozhodne a do toho přijde další rada, která dává smysl.. :-)

Počkáme asi ještě na Pixel 6, tam ta cenovka u levnějšího modelu nebude nějak šílená. Podpora a odladění budou díky stejnému výrobci i tvůrci OS podobné jako u iPhonů. Tak ještě aby stejně dobře fotil.. ;-)


Offline - Kolemjdoucí Profil 
10. 10. 2021 02:09 Odeslat příspěvek
649 Euro, tedy cca 16500 Kč.
https://gizchina.cz/2021/10/07/rada-google-pixel-6-a-jeji-ceny-v-nemecku-odhaleny/
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1, 2, 3, #
Stránka 3 z 3 [ Příspěvků: 45 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies