MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka 

Telefon do 11k

Offline - Mírně pokročilý Profil 
3. 11. 2021 14:47 Odeslat příspěvek
5G v CR je v plenkach a neni lepsi v nicem(u obyc uzivatele). Ktomu takovy t-mobile az najede na ostry provoz, tak 5G musite mit v tarifu. Nez to tu poradne najede, tak bude 5let pryc.
Poslední příspěvek


Offline - Mírně pokročilý Profil 
3. 11. 2021 15:13 Odeslat příspěvek
Jestli myslíš focení zoomu pomocí výřezu z hlavního foťáku za horšího světla tak jsem to teď zkoušel a vždycky je v detailu fotky správná ohnisková vzdálenost toho objektivu kterým jsem chtěl fotit.


Offline - Moderátor Profil 
3. 11. 2021 15:27 Odeslat příspěvek
standavfr píše
Já mám takovou, že mi na 4G funguje všechno bez jakýchkoliv zádrhelů a bez čekání.

Zajeď si někam na vzdálený venkov anebo odlehlé místo, uvidíš jak tam ,,frčí" LTE
Co se týče 5G tak jde o přirozený kvalitativní posun, až vše bude naplno fungovat... stejně jako když se přecházelo z 2G a 3G na LTE, dneska se na 2G nenačte ani stránka webu a 3G sítě jsou passé a to samé v budoucnu, rychlost LTE nebude stačit na stále náročnější datový přenos
v Jižní Koreji testuje Samsung již 6G sítě


Offline - Mírně pokročilý Profil 
3. 11. 2021 15:41 Odeslat příspěvek
Bydlím deset kilometrů od rakouských hranic na vesnici o 800 duších. Tím nechci tvrdit, že to tak jak u nás funguje všude. Tohle ale milý Nicku nevyřeší 5g telefon ani 5g vysílač a až tu za pět let 5g bude tak za prvý stejně pořád pojede dalších pět let 4g a za druhý už stejně budu mít jiný telefon.

-- 3. 11. 2021 15:45 --

Ono se stačí podívat na posun od roku 19 do letošního roku. Skoro bych se i vsadil, že to ani za těch pět let u nás nebude.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
3. 11. 2021 17:38 Odeslat příspěvek
5G tady bude vyhoda ve velkych mestech. Mimo jim dotedka staci 3G. Jinak v horach a v odlehlych mistech jsem rad z 3G, coz po vypnuti budu mit jen 2G. Jinak kapacita lepsi, rychlost, latence (coz ti je u mobilu stejne jedno) a je to vyhoda prave ve mestech, kdy je na BTS pripojeno hodne pristroju. Bohuzel, u nas je rychlost predelavka na 5G jak u sneka maraton. Chapu, ze korea, ktera ma metropole a jsou prukopniky technologii ma 6G. Coz tady bude za 10let.


Offline - Junior Profil 
4. 11. 2021 02:23 Odeslat příspěvek
Město, ne malinké, ne velká metropole, do 20tis. obyv., LTE sviští max. kolem 60Mb/s, častěji 30-40Mb/s. Řešit potom omezení 10Mb/s v tarifu není moc smysluplné. Ovšem diskutovat o 5G je pro mě naprostá utopie.
Čímž neříkám že je to všude stejné, nebo že to nemá smysl vůbec pro nikoho. Nicméně dokud budou takto fungovat některé oblasti (a u nás to není malá oblast), může mi s 5G i 6G každý políbit zadek. Osobně bych těm šmejdům nedal ani korunu na novou síť, když v minulosti nebyly schopni provozovat ani tu stávající v odpovídající kvalitě.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1, 2, 3, #
Stránka 3 z 3 [ Příspěvků: 36 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies