MobilMania.cz

Přihlásit se


 Další stránka

Dobře fotící mobil kolem 10 tis. Kč?!?

Offline - Junior Profil 
27. 10. 2021 21:43 Odeslat příspěvek
Prosím o pomoc s výběrem telefonu pro ženu. Nejdůležitější je focení a kompaktní rozměry (žádné pádlo), opravdu má drobné ruce. Jinak na běžné používání.
Pixel 4a, jak jsem vyčetl zde na fóru, je už celkem nad limit. Kolem 6 tis. bych ještě uvažoval.

Najde se něco?

Díky za tipy.
Poslední příspěvek


Offline - Moderátor Profil 
27. 10. 2021 21:52 Odeslat příspěvek
jenom tenhle Samsung, pokud ho Alza ještě naskladní
https://m.alza.cz/samsung-galaxy-a41


Offline - Junior Profil 
28. 10. 2021 05:57 Odeslat příspěvek
Díval jsem se na něj. Má výšku cca 150 mm, myslím, že do 155mm, pokud by nebyl moc široký, by se dalo tolerovat.


Offline - Junior Profil 
28. 10. 2021 06:42 Odeslat příspěvek
Jestli je primární focení, tak pixel bude minimálně o 2 třídy výše. Ten Samsung je základní model, pixel 4a se ve focení směle rovná vrcholným modelům od samsungu. Navíc nový android 12 na telefonu vypadá skvěle. Neomezené Google fotky se taky hodí :).


Offline - Mírně pokročilý Profil 
28. 10. 2021 06:59 Odeslat příspěvek
Jenze pixel uz je drazsi nez 6tisic.
Dle me u ceny 5-6 tisic je celkem jedno co vemes. Ty fotaky budou v 90% zcela stejne a nic moc.


Offline - Junior Profil 
28. 10. 2021 17:56 Odeslat příspěvek
O.k. Píšeš, 5-6 tis. foťáky nic moc, je něco mezi pixelem a mou hranicí, nebo dobře fotící mobil začíná až pixelem? Pochopitelně s ohledem na velikost. Šlo mi o to něco porovnat. Kdyby aspoň do osmičky, ale 10 už mi přijde opravdu moc...

Jinak nejlevnější jsem našel na aukru je za 9,1 tis., ale je to od německého operátora, s tím nemám zkušenosti...
(https://aukro.cz/google-pixel-4a-md-nov ... qLEALw_wcB)
Díky.

-- 28. 10. 2021 19:04 --

Co prosím Tě znamenají "neomezené google fotky"?


Offline - Moderátor Profil 
28. 10. 2021 18:13 Odeslat příspěvek
velikostně malý telefon co výborně fotí je až Pixel 4a nic levnějšího s těmi požadavky není


Offline - Junior Profil 
4. 11. 2021 18:36 Odeslat příspěvek
Tak jsem znovu pročítal a pochopil, tedy posunul hranici i paramatry. Cena kolem 10 tis., priorita focení a kvůli čtení a brouzdání na netu a hlavně aplikacím jako bakaláři, apod. i větší velikost (do 160mm). Pixel jsem nakonec vyřadil, přece jen je to pro manželku, takže mi zůstal A20s 5G (kvůli akci, jinak 5G nikdy nevyužije), teď s kupónem v O2 za 9,5 tis., příp. zde hodně chválí S20FE, ale ten je daleko dražší a riskovat, že nevyjde cashback... Je nějaký zásadní rozdíl v kvalitě focení mezi těmito mobily?
Díky.


Offline - Moderátor Profil 
4. 11. 2021 19:16 Odeslat příspěvek
Samsung A52s 5G je asi nej volba v ceně okolo 10tis.
https://www.o2.cz/telefony-a-zarizeni/p ... he-heureka


Offline - Mírně pokročilý Profil 
4. 11. 2021 19:21 Odeslat příspěvek
Zřejmě myslíš A52s. S20fe má trojnásobný optický zoom což je přece jen lepší než makro. Vzhledem k tomu, že Fe je mírně ořezaná vlajka tak předpokládám, že kvalita fotek a jejich zpracování bude lepší, srovnání ale nemám. Cashback už jsem uplatňoval snad čtyřikrát a vyšel vždy.


Offline - Junior Profil 
4. 11. 2021 19:38 Odeslat příspěvek
Takže když třeba koupím S20fe tady
https://www.vkservis.cz/zbozi/5110/sams ... =heurekacz
za 11.650,-, znamená to, že pak ještě dostanu 4 tis. zpátky? Vždy tam píšou do vyčerpání, ale schvalovací proces je několik dní (týdnů), a co když pak napíšou, že "prachy došly"? To by pak asi bral každý, nebo se pletu a jsou tam jiné podmínky?


Offline - Moderátor Profil 
4. 11. 2021 19:44 Odeslat příspěvek
VK Servis je eshop s šedivkami kdoví jakého původu, tomu bych se obloukem vyhnul i kdyby tam šel ten cashback uplatnit


Offline - Junior Profil 
4. 11. 2021 21:02 Odeslat příspěvek
Pro ziskani cashabcku ne potreba koupit telefon z CZ distribuce, seznam obchodu je na strankach cashbacku.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
4. 11. 2021 21:13 Odeslat příspěvek
Nebuď líný a najdi si na stránkách samsungu kompletní podmínky. Je tam i infolinka kde ti řeknou kolik ještě zbývá registrací, můžeš to zkusit i po chatu. Nechtěj po nás abyste ti to tady všechno vypisovali.


Offline - Junior Profil 
4. 11. 2021 21:26 Odeslat příspěvek
Moc díky za info. To jsou všechno ceny od 16690,- s výslednou 12.690,- oproti 9.500,-
Pokud to extra nespadne do 7.11., kdy končí akce, tak to řešit nebudu. Myslím, že i ta A52S ve srovnání s MI A3, kterou má teď bude fotit nesrovnatelně lépe...

-- 4. 11. 2021 21:34 --

Nikdy jsem cashback neuplatňoval, tak jsem se jen ptal, jak to funguje. Ostatně, od toho ty fóra tady asi jsou.
Podmínky jsem již načetl, proto díky .soul za odkaz!

Toť vše.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku 1, 2, #  Další stránka
Stránka 1 z 2 [ Příspěvků: 19 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies