MobilMania.cz

Přihlásit se


 Další stránka

iPhone X

Offline - Junior Profil 
12. 11. 2021 08:57 Odeslat příspěvek
Ahoj. Vanoce se blizi. Nas 16lety syn ma ted uz asi 2,5 roku iPhone 7. Mobil slouzi dobre, ale uloziste jen 32Gb a to uz je dnes fakt malo. Do toho nastoupil na stredni skolu vypocetni techniky a potrebuje tedy obnovu, zejmena s ohledem na misto uloziste v telefonu.

Tak jsem zvazoval, poridit mu nejaky novejsi, ale zase ne za 30 nebo 20.000 Kc.
Je jeste dnes vyhovujici iP Xr treba, ktery ma A13 Bionic? Nebo uz by bylo lepsi poridit iP11?
Chapu, ze vzdy je lepsi porizovat novejsi s ohledem na delsi podporu a dalsi veci, ktere ma novejsi model. Proto chci poradit od vas. Diky.
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
12. 11. 2021 09:23 Odeslat příspěvek
iPhone 11 se za doporučenou cenu 14490 už nějakou dobu nedá sehnat, je vyprodaný. Xr se dá sehnat za pěknou cenu buď na mall.cz se slevou Moneta, nebo je v BF na alze. Na mall.cz vyjde 128GB verze na 13500. Xr mu dalších 2,5 roku v pohodě vydrží, já bych se toho nebál. 11 má o něco lepší výdrž a lepší foto, ale jinak i Xr je fajn.


Offline - Junior Profil 
12. 11. 2021 10:03 Odeslat příspěvek
Ja bych se klonil spis k se 2020, vzhled stejný jako 7, cena ok, paměť podle prani a hlavne v době nahubkove - odemykani otiskem prstu, takze i s nahubkem bez problému.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
12. 11. 2021 10:21 Odeslat příspěvek
Bral bych 11, XS, X. Serazeno podle toho jak bych to bral ja. Samozrejme cim novejsi, tim lepsi. SEcko nepisu, neb se mi zda ta obrazovka na muj vkus mala.


Offline - Junior Profil 
12. 11. 2021 13:49 Odeslat příspěvek
Eséčko jsem vyřadil právě kvůli velikosti displeje, přeci jen už je na střední škole, k tomu IT směr, bude si chtít něco na mobilu více zpracovat, větší displej se bude hodit.

mas0n: co myslíš tím: "BF" na Alze? Jinak na tom mallu.cz se ta sleva projeví až po vložení do košíku nebo platbě? Je tam potřeba u Monety něco zakládat? Jak to, prosím, funguje? Díky.
EDIT: aha, už mě to "BF" napadlo - black friday :-)

hurec: asi bych se tedy klonil k tomu XS za ceny, které uvádí výše mas0n :-), oproti XR bude mít alespoň 2 foťáky vzadu a lepší displej. Zase asi o malinko horší (menší) battery.

-- 12. 11. 2021 13:58 --

chlapi, nebo ještě třeba něco takového?...

https://mobil.bazos.cz/inzerat/14429599 ... p-stav.php

-- 12. 11. 2021 14:41 --

Edit: tak na Alze XS nemaji. Jen XR.


Offline - Junior Profil 
12. 11. 2021 15:17 Odeslat příspěvek
Vzal bych 11ku. BF asi bude black friday. Potrebujes kod monety. https://www.moneta.cz/mall-2021


Offline - Junior Profil 
12. 11. 2021 15:38 Odeslat příspěvek
Xs Max by byla má volba u takového rozpočtu. Nebude ale 64GB málo? Je to kluk, začne fotit, hrát hry, koukat na filmy...
iPhone 11 bych nebral, je tam podřadný IPS display.


Offline - Junior Profil 
12. 11. 2021 16:46 Odeslat příspěvek
Ten XS Max by se mi libil pro nej, ale za rozumnou cenu. Treba jako na tom inzeratu. Prodejce mi odpovedel, ze se jedna o pouzity kus v TOP stavu.

Jak jsem pak zjistil, jedna se o bazar: levnej-mobil.cz. 12 mesicu zaruka, samozrejme u prodejce.


Offline - Junior Profil 
12. 11. 2021 19:19 Odeslat příspěvek
Výborné recenze jsou na dostupny iPhone, mrkni třeba tam.

https://dostupnyiphone.cz/product/iphon ... -silver-a/


Offline - Mírně pokročilý Profil 
12. 11. 2021 19:30 Odeslat příspěvek
Jak vidim ty vystavene kusy, co jsou porad pripojene k nabijecce a displej jede non stop. Tak to bych fakt nechtel.


Offline - Junior Profil 
12. 11. 2021 19:36 Odeslat příspěvek
Orgasmic: diky, projdu si to.

Hurec: kde myslis? Ani na mem odkazu, ani u orgasmica jsem pripojeny kus na nabijecku nevidel.


Jinak zvazuji vazne jeste nakup uplne noveho kusu XS u mallu s tou slevou.

-- 12. 11. 2021 19:48 --

A jeste se chci zeptat, urcite mate zkusenost, na tom mallu… da se uplatnit ten kód z odkazu viz vyse a k tomu pak jeste sleva 1.000 Kc z karty mallpay nebo se jedna o jedno a to same?!


Offline - Junior Profil 
13. 11. 2021 10:36 Odeslat příspěvek
Raději než použitý Xs bych jednoznačně vzal nový Xr. V tomhle ročníku šlo prakticky o identické stroje, lišící se pouze displejem, kdy Xr má sice "pouze" IPS ale kritiku si nezaslouží. Rastr vidět vážně není (ikdyž zde budou někteří tvrdit že ho viděli, ale to je jejich problém že na to čumí z 0,5cm vzdálenosti) a v kombinaci s větší baterií, nabízí výrazně vyšší výdrž baterie proti Xs. Druhý fotoaparát zde neměl moc velký smysl a Apple zde prostě jen podlehl trendu. 11 bych nebral určitě, pokud nejde o fotoaparát, jelikož to je prakticky jediný posun proti Xr.


Offline - Junior Profil 
13. 11. 2021 12:45 Odeslat příspěvek
Tak ja uz jsem asi z 90% rozhodnuty vzit ten XR. A jeden z parametru byla i ta vetsi baterie. Pri prechodu z jeho iP7 to stejne bude skok.
Jen jeste nejlepsi cenu…


Offline - Junior Profil 
18. 11. 2021 15:51 Odeslat příspěvek
Jen pro info, ty Xs na Mallu nejsou nové, ale refubrished.

Na Mallu mají Blackfriday a po Moneta slevě vyjde Xr se 128GB na 13500. Asi bych neotálel.


Offline - Junior Profil 
18. 11. 2021 18:10 Odeslat příspěvek
Aha, super, tak dekuji, hned na to mrknu a kdyz tal to hned radeji objednam. Uz nebudu cekat a hledat dalsi.
A ikdyz to souvisi s mym vedlejsim vlaknem, tak pro manzelku chci urcite galaxy S21, ale u sebe si nejsem jisty, jestli taky S21 nebo Ultru. Dneska jsem byl v samsungu...s21 je perfektni, mala a skvele do ruky. Ultra ma zase skvely zoom, baterii, ale hlavne ten zoom! A pak taky lepsi ostreni. Ale zase uz je to strasne velky mobil. Tak vubec nevim, ktery zvolit. Nicmene kdyby nekdo objevil nejakou akci, tak prosim o info. 34K za nej davat urcite nechci.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku 1, 2, #  Další stránka
Stránka 1 z 2 [ Příspěvků: 25 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies