MobilMania.cz

Přihlásit se




S21/Ultra, S22/Ultra

Offline - Junior Profil 
13. 11. 2021 17:04 Odeslat příspěvek
Ahoj, vedlejsim vlakne shanim mobil pro syna a tak jsem se rozhodl, ze bych si k Vanocum taky udelal upgrade, i kdyz bych treba ty Vanoce posunul na leden az brezen 2022 (s ohledem na řadu S22).

Nyni mam S10+. Parkrat jsem mel v ruce S21 i S21 Ultra. Ultra byla sice na muj vkus uz malilinko za hranou velikosti, ale snad bych to nej prekonal. Hlavne byl u ni luxusni AŽ 10x opt. zoom. Kdyby mela klasicka S21 alespon 5x opt. zoom, tak bych nevahal, resp. mel jasno v pomeru cena/vykon.

A nyni bych chtel poprosit o Vas nazor, kteri uz s řadou S21 zijete dlouhe mesice, jestli stale mam uvazovat o S21 nebo pockat na S22? Pokud radu S21, tak bych sel asi do Ultry. U rady S22 jsou samozrejme zatim jen spekulace. Vylepseni zase sice budou, ale zase budou asi “jen drobne”.

Chapu, ze se budu muset rozhodnout sam, ale chtel bych znat nazory a pohledy tech, kteri maji S21/Ultra, pouzivaji ho delsi dobu a treba taky cekaji na S22 a nebo prave s ohledem na leaky (uniky) o nem neuvazuji. Dekuji.
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
13. 11. 2021 18:11 Odeslat příspěvek
S21 Ultra se dala nedávno koupit za 24k a nějaké drobné, což je super cena. Počkal bych na podobnou akci a šel do toho, když chceš. Mně osobně se tam také líbí ten zoom, ale na to mám klasickej ultrazoom, kterej mi nabídne 60x optický zoom, což je zase furt trošku jiná liga.


Offline - Junior Profil 
15. 11. 2021 19:03 Odeslat příspěvek
Moc nazoru se zde teda neseslo :-(. Prispeje jeste nekdo?


Offline - MobilManiak Profil 
15. 11. 2021 19:15 Odeslat příspěvek
Záleží na využití i S21 ultra by na rok 2022 stačil ale pokud budeš chtít stylus uvnitř těla jako má note tak bych šel do něj, pokud na focení tak bych počkal, u S22 má být posun větší než mezi S20 a 21.


Offline - Junior Profil 
15. 11. 2021 20:06 Odeslat příspěvek
Skutecne to bude takovy posun? Resp. jak velky? Protoze tohle se rikalo i o řade 13 u iPhonu a recenzenti se shoduji, ze z rady 12 na 13 neni zadny duvod prechazet.


Offline - Junior Profil 
15. 11. 2021 22:43 Odeslat příspěvek
Pisu spravne. Lenze ty neprechadzas z rocnej generacie, ale z ob- generacie: z S10 na S22. V principe bude S22 lepsia ako S21. O kolko, to ti teraz nepovie nikto.


Offline - Junior Profil 
18. 11. 2021 18:11 Odeslat příspěvek
Tak pro manzelku chci urcite galaxy S21, ale u sebe si nejsem jisty, jestli taky S21 nebo Ultru. Dneska jsem byl v samsungu...s21 je perfektni, mala a skvele do ruky. Ultra ma zase skvely zoom, baterii, ale hlavne ten zoom! A pak taky lepsi ostreni. Ale zase uz je to strasne velky mobil. Tak vubec nevim, ktery zvolit. Nicmene kdyby nekdo objevil nejakou akci, tak prosim o info. 34K za nej davat urcite nechci.


Offline - Junior Profil 
18. 11. 2021 19:27 Odeslat příspěvek
A proč nekoupit Ultru z evropské distribuce za cca 27 - 28 tis. Kč?


Offline - Junior Profil 
18. 11. 2021 19:37 Odeslat příspěvek
Samsung ma kazdy tyzden iny black friday, takze by som sledoval ich stranku.


Offline - Junior Profil 
18. 11. 2021 20:23 Odeslat příspěvek
Tak zatim se samsung a samozrejme dalsi prodejci, kteri jej prodavaji, nijak nepretrhli. Cena u Ultry je v zakladni 128Gb verzi za stejnou cenu, jako se prodaval zcela na svem pocatku a jeste k tomu nedaji ani treba sluchatka a ani cashback. Kupovat skoro rok stary mobil za totoznou cenu bez sluchatek a cashbacku skutecne nechci :-(. Dneska jsem mel vyhlidnuty na bazosi mesic stary z elektrowordu za 23K, ale nestihl jsem pro nej pres den dojet a vecer uz byl pryc :-(.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď

Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 10 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies