MobilMania.cz

Přihlásit se


 Další stránka

a52s vs 11 Lite NE vs Nord 2

Offline - Junior Profil 
16. 11. 2021 08:54 Odeslat příspěvek
Ahojte,
rozmýšlam nad novým telefónom strednej triedy. Končí mi cca po 4-5 rokoch Iphone SE a po skúmaní trhu som dospel k mobilom v Predmete.

Som bežný používateľ, čo som vyčítal systém by mal byť OK u všetkých, kvalita fotiek podobná.
Potom mi ešte záleží na tom aby vydržal tie cca 4 roky.

Ešte je na okraji zorného pola Iphone SE20, ale ten je už dosť cez rozpočet, musel by mať zásadnú výhodu (napr. ta dlhovekosť?)

Dakujem
Poslední příspěvek


Offline - Mírně pokročilý Profil 
16. 11. 2021 09:23 Odeslat příspěvek
Jestli chceš telefon co funguje za každých okolností a po každé aktualizaci tak buď Samsung nebo Iphone. Xiaomi je softwarová tragédie a Oneplus už bohužel není co býval.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
16. 11. 2021 11:28 Odeslat příspěvek
Tak se20 bude mit dlouhovekost. Kdyz se dotedka vydava iOS na 6s a na obyc SE. Je to na tobe.
Sel bych bud iphone nebo a52s.


Offline - Místní informátor Profil 
16. 11. 2021 12:05 Odeslat příspěvek
standavfr: To máš pravdu mě na Xiaomi chodí aktualizace každý 3. měsíce :D :D


Offline - Junior Profil 
16. 11. 2021 14:50 Odeslat příspěvek
Tak to vypadá skôr na Samsung. Bude mať asi spolahlivejšiu podporu ako Xiaomi a Iphone zas nema 5G.


Offline - Junior Profil 
16. 11. 2021 16:35 Odeslat příspěvek
No, bol som si ich chytit do ruky a ten Samsung mi moc nesadol. Prilis mohutne a lacnejšie mi pripadal.
Potom som este držal v ruke xiaomi 11t a ten by vyriešil problem aktualizácii, kedže ma garantované 4r bezpečnostných updatov.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
16. 11. 2021 16:51 Odeslat příspěvek
Pokud resis jenom aktualizace a v CR neschopne 5G, tak si ho vem. Vic k tomu nejde napsat.


Offline - Junior Profil 
16. 11. 2021 17:24 Odeslat příspěvek
hurec píše
Pokud resis jenom aktualizace a v CR neschopne 5G, tak si ho vem. Vic k tomu nejde napsat.

No, riešim aj ďalšie veci samozrejme. Ma výborne recenzie. Z tvojho príspevku cítim, ako keby si proti nemu mal výhrady. Tak ich napis, ja budem rad za názor.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
16. 11. 2021 18:24 Odeslat příspěvek
Už to tu padlo. Xiaomi má navzdory dobrým recenzim tragický software. Už jen reklamy v systému u telefonu přes deset tisíc jsou napováženou a jejich vypínání není tak jednoduché jak je někdy prezentováno. Ale jak se zdá, máš stejně vybráno tak není co řešit.


Offline - Moderátor Profil 
16. 11. 2021 18:46 Odeslat příspěvek
leroy26 píše
No, bol som si ich chytit do ruky a ten Samsung mi moc nesadol. Prilis mohutne a lacnejšie mi pripadal.
Potom som este držal v ruke xiaomi 11t a ten by vyriešil problem aktualizácii, kedže ma garantované 4r bezpečnostných updatov.

ale vždyť Samsung má taky 4 letou podporu co se týče aktualizací
https://www.smartmania.cz/kralovska-pod ... tualizaci/


Offline - Mírně pokročilý Profil 
16. 11. 2021 19:41 Odeslat příspěvek
A52s 5G ma ted i sluchatka buds 2 za 1kc. Neni co resit.
Xiaomi neber.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
16. 11. 2021 19:53 Odeslat příspěvek
Nebo v alze nebo datartu za 9990 bez sluchátek.


Offline - Junior Profil 
16. 11. 2021 19:56 Odeslat příspěvek
Nie som rozhodnutý, len som si ich bol osahat a Xiaomi sa mi viacej pacil. To ma priklonilo na jeho stranu.
Som preto dost prekvapený ako ma od neho odhovarate, lebo recenzie ma vsade, rovnako ako Samsung vynikajúce. Preto som ich považoval za viac-menej rovnocenných.
Každopádne to beriem do úvahy a budem si to musieť este rozmysliet.


Offline - Moderátor Profil 
16. 11. 2021 20:32 Odeslat příspěvek
pro některé uživatele je problémem nástavba Xiaomi, proto si raději koupí ten Samsung nebo něco s čistým androidem buď Google Pixel nebo Motorolu
https://xm.cz/blog/


Offline - Pokročilý Profil 
16. 11. 2021 20:35 Odeslat příspěvek
Na základě recenzí jsem si 2x koupil telefony Poco a Redmi, první den nadšení, další 3 dny spokojenost a po týdnu jsem se rád vracel k Samsungu. Je rozdíl napsat recenzi a rozdíl používat telefon v praxi. Znám ale plno děcek co jim tyhle telefony stačí.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku 1, 2, 3, #  Další stránka
Stránka 1 z 3 [ Příspěvků: 31 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies