MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Jaký telefon do 6000 Kč

Offline - Moderátor Profil 
24. 12. 2021 09:17 Odeslat příspěvek
nějaké akce nebo slevy jsou pořád, též se dají uplatnit slevové kupóny, záleží na tobě jak dlouho chceš čekat
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
24. 12. 2021 09:44 Odeslat příspěvek
:arrow: drevokocur89
Jj..citelnost na slunci....vetsinu je fajn kdyz je max jas nejak 800-1000nits ale....
cich phone arena ci gsmarena atp...naposledy zminka v recenzi me G60s viz tema....ma sice "jen" nejak 460-471nits ale na slunci je lepe citelny nez nektere s 600-800...je to vcelku proste.....technologie IPS popr amoledu....
pamatuji kdysi davno nejaky Palm Tungsten nebo T neco....na slunci skoro jak fotka...ani nemusel moc svitit...protoze v displeji tzv Transreflektivni (odrazova vrstva...ty krystaly) takze asi tolik no
Ma G8power ma jas v nits trochu vyssi jak G60 a citelnost je da se rici prumerna az dobra...hlavne to chce nemit displej moc upatlanx klasika.....uvidim za slunecneho dne teprve...pouzivani ale v cajku a nebrani nicemu

"G60 za 5500 Kč. protože Mall už tu cenu 5190"
Hele za tu cenu je to porad fajn, vsude jinde za 5.9...nebo pockej jestli chces na ppovanocni vyprodeje ale cena uz mnoho dolu nepujde....ten telefon vyrobce zlevnil uz pres rok asi dvakrat......moje G60s z datartu za 4490 uz nize asi take nepujde ;-)


Offline - Junior Profil 
24. 12. 2021 22:14 Odeslat příspěvek
S Vip účtem za 4.390 Kč :)


Offline - Junior Profil 
25. 12. 2021 01:41 Odeslat příspěvek
Jj karta co...no tohle nějak nemusí m


Offline - Mírně pokročilý Profil 
25. 12. 2021 16:27 Odeslat příspěvek
A k VIP uctu jeste -200 nad 2000, vic nevymyslis.


Offline - Junior Profil 
25. 12. 2021 16:42 Odeslat příspěvek
No jo vlastně, já takto kupoval Realme 8 za 4,6... :)


Offline - Junior Profil 
25. 12. 2021 16:48 Odeslat příspěvek
Tak Realme 8 ať už v nižší, nebo vyšší paměťové verzi je dneska a cenou do 5k to lepší co jde pořídit.
Nejvýznamnější věci co recenze vyčítají je horší fotografie a laciná haptická odezva...ty vibracem prý hned vypínali....krok motorku je nesmyslné nastavený...majitele a ti co zkoušeli věší co se jedná....jinak samé klady


Offline - Junior Profil 
5. 1. 2022 02:27 Odeslat příspěvek
Realme 8 je top telefon v cenovce do 6 tisic. Vyborny display oled notifikace i na vypnutem display, skvela vydrz telefonu, mobil nosim 3 mesice bez krytu a skla na displayi nemam na nem ani mikroskrabanec, s tim jsem se po pravde dlouho nesetkal, aby byl telefon takhle kvalitne zpracovany. System je pravidelne updatovany, kazdy mesic aktualizace. Nesetkal jsem se s jedinym padem nebo zaseknutim v sytemu. Vse beha prikladne. Vydrz baterie neskutecna v hardcore modu 2 dny s prehledem. Ted k tem horsim vecem malinko horsi fotaky a nemoznost odinstalovat aplikace googlu.rozhodne bych kazdemu doporucil verzi 6gb ram a 128 gb uloziste. Verze 5g nema oled panel proto jsem volil verzi bez 5g.


Offline - Junior Profil 
5. 1. 2022 09:11 Odeslat příspěvek
Souhlasím s výše zmíněným, také mě překvapilo, že je tam tolik Google aplikací a odinstalovat jde jen asi 1/4. Také mě zarazilo že nejdou v seznamu aplikací tvořit složky kde by se daly skrýt nepoužívané a duplicitní aplikace. Třeba galerie fotek jsou tam dvě, jedná systémová od realme a druhá Google Fotky. Používáme jen jednu, druhá tam víceméně překáží...


Offline - Junior Profil 
5. 1. 2022 20:55 Odeslat příspěvek
lubosxl píše
Realme 8 je top telefon v cenovce do 6 tisic. Vyborny display oled notifikace i na vypnutem display, skvela vydrz telefonu, mobil nosim 3 mesice bez krytu a skla na displayi nemam na nem ani mikroskrabanec, s tim jsem se po pravde dlouho nesetkal, aby byl telefon takhle kvalitne zpracovany. System je pravidelne updatovany, kazdy mesic aktualizace. Nesetkal jsem se s jedinym padem nebo zaseknutim v sytemu. Vse beha prikladne. Vydrz baterie neskutecna v hardcore modu 2 dny s prehledem. Ted k tem horsim vecem malinko horsi fotaky a nemoznost odinstalovat aplikace googlu.rozhodne bych kazdemu doporucil verzi 6gb ram a 128 gb uloziste. Verze 5g nema oled panel proto jsem volil verzi bez 5g.

Fajn postrehy a uzitecne.
Co jsem pred casem koukal Realme 8 6/128 ma nejůlevnejsi asi ceske O2, jinak to byva vsude 5.9...myslim znackove a overene eshopy-

Mimo toho, Alza má v akci výprodej verzi 8/128 za 5.59 a to je na ty parametry výborná cena.
Za tu cenu s AMOLEDem a danym HW je ten pristroj asi bez vetsi konkurence...vykon a 60Hz vicemene staci, pokud to clovek nema primarne na narocne treba FPS hry, ve vysokem rozliseni.
Danou dobu cca asi mesic zpet, byl Realme 8 mym favoritem, kdyz jsem chtel po vic jak roce novy mobil (Soucasny je G8 power od motoroly) nakonec na stavajicim zatim zustavam...chtel jsem a stale chci zustat verny znacce, ale lonska rada mi zadneho adekvatniho nastupce nenabidla.
Fajn se jevi take s AMOLED Motorola G31 ac ma nizsi rozliseni, stoji prakticky stejne.
https://www.gsmarena.com/motorola_moto_g31-11225.php

S cenou do 6k se abych se drzel tematu, se nabizeji Samsung Galaxy A22 bez 5G a Motorola Moto G31
Jsou to dustojne "znackove" alternativy zminenemu Realme 8, vsechny tri mobily maji AMOLED
Maji oba 90Hz ale nizsi rozliseni Amoledu a mensi pameti...Realme ma vyssi a FullHD byt "jen" s 60Hz.

Citace na lubosxl
Ted k tem horsim vecem malinko horsi fotaky a nemoznost odinstalovat aplikace googlu
Hele fotoaparaty jsou horsi ale tak zle to zase neni co jsem cetl recenze a videl snimky...moji G8 Power take v recenzich kritizuji a me fotky prijdou perfektni...fotim pomerne dost ale nejsem narocny...na 50" tv doma ani NTB je prakticky neprohlizim, byt jsem videl a cajk.

Ohledne aplikaci,,,je to jak ktery vyrobce ale vetsinou App od google odinstalovat nejdou nemam to jinak.
Dobry postreh s rychlosti a stabilitou a provozm bez sekani....obcas tady ctu bludy jistych majitelu jinych znacek a jsem rad ze si napsal tohle...totez ctu jinde na serioznich forech, tim MM nehanim...pouze nektere uzivatele a zarputile vyznavace jedne dvou znacek.


Offline - Junior Profil 
9. 1. 2022 14:54 Odeslat příspěvek
oppo, oneplus, realme a vivo. vsechny tyhle mobily maji obrovskou kvalitu a spadaji pod BBK electronics. troufam si rict, ze kvalitou a cenou je srovnatelne pouze xiaomi.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
10. 1. 2022 14:59 Odeslat příspěvek
Cenou, kvalitou hlavně nadstavby určitě ne.


Offline - Junior Profil 
10. 1. 2022 21:34 Odeslat příspěvek
Co jsem četl tak minimálně OnePlus má nadstavbu velmi slušnou...
Ale větší osobní zkušenost nemám, měl jsem kdysi OnePlus One cca měsíc...


Offline - Junior Profil 
11. 1. 2022 16:08 Odeslat příspěvek
Ano OnePlus co se pise ji ma solidni.
Jinak bez nadstavby nebo s minimalnim zasahem se nabizeji Nokie nebo Motoroly, vetsinma az na ty nejnizsi modely v pripade Motoroly, dostava minimalne jeden velky update samotneho systemu a pak kazdy ctvrt rok po dobu 2-3 let, bezpecnostni zaplaty od google...tyhle dve znacky spolu s sony samsungem a pixely jsou v tomto ohledu asi jistota...u ryze cinskych vyrobcu je to sazka do loterie.


Offline - Junior Profil 
14. 1. 2022 15:36 Odeslat příspěvek
Mam Moto G8 Plus a bezpecnostni update dostala 1.rijna 2021, tak ze uz nepocitat asi ani se security update? Nokie maji prikladny update,ale nemaji moc odladeny system a cenove vuci paramatrum jsou mimo.
Byl sem fanda i Sony mobile,ale jsou predrazene v pomeru cena vykon,ale sleduji je dal do budoucna.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1, 2, 3, #  Další stránka
Stránka 2 z 3 [ Příspěvků: 32 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies