MobilMania.cz

Přihlásit se




Mobil do 3500Kč

Offline - Kolemjdoucí Profil 
27. 12. 2021 22:03 Odeslat příspěvek
Ahoj,
vybírám mobilní telefon do 3500, je mě jásný že je to děsně málo, ale jsem poměrně nenáročný.

Telefon používám převážně na telefonování, messenger, web, youtube, občas nějaká fotka. Hry nehraju, ale ocenil bych svižný ovládání a slušnější výdrž na baterku.

Moc se v tom neorientuji ale díval jsem se na:

Realme c21 4Gb
Motorola Moto G10
Realme 7i

Xaomi redmi 9

Děkuji za pomoc.
Poslední příspěvek


Offline - Moderátor Profil 
27. 12. 2021 22:23 Odeslat příspěvek
Motorola G10
https://www.mobilizujeme.cz/clanky/proc ... v-androidu


Offline - Junior Profil 
27. 12. 2021 22:34 Odeslat příspěvek
Oneplus n100 u o2 za 3t
Mam doma z volneho prodeje a spokojenost-fotky (gcam app ),aktualizace,a11,display v poho (60 a 90Hz nebo kolik),rychlo nabijeni 15w


Offline - Junior Profil 
28. 12. 2021 10:12 Odeslat příspěvek
Na nenáročné používání nám slouží Motorola Moto G10 skvěle, baterka dá víc než týden.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
13. 1. 2022 19:26 Odeslat příspěvek
Po 3,5 roku mi asi definitivne chciplo moje stare Redmi 5 plus 4/64 a hoci som dal telefon do servisu, pozeram pre istotu po nahrade. Parametrovo mi telefon postacoval a preto sa chcem opytat, ci je mozne aj v cenovej hladine uvedenej v tejto teme najst vhodnu alternativu. Pozeral som Alcatel 1S aj Moto G10. Su oba telefony zrovnatelne s mojim predchadzajucim, najma co sa tyka sviznosti reakcii? Vdaka.


Offline - Moderátor Profil 
13. 1. 2022 19:36 Odeslat příspěvek
to se vyplatí dávat starý levný telefon do servisu?


Offline - Kolemjdoucí Profil 
13. 1. 2022 21:28 Odeslat příspěvek
Bol som s nim spokojny a nad vymenou som pred poruchou neuvazoval, tak som to dal pozriet ci sa to neda dat za rozumne peniaze dokopy.

Otazka je, co dalej? Co je odpovedajuca alternativa v dnesnej dobe? Vyssi vykon ani ine vymozenosti ako mal henten telefon nepotrebujem. Staci svizny chod pri multitaskingu typu chrome/facebook/youtube, ocenim obstojnu baterku a ked to zasa vydrzi 3-4 roky bez servisu, tak som spoko. Cena cim nizsie tym lepsie bez vyraznej nutnosti zlavit z poziadaviek (value for money).


Offline - Moderátor Profil 
13. 1. 2022 23:18 Odeslat příspěvek
tak já mám delší zkušenost s Motorolou, ta by splňovala vše co požaduješ
jinak Alcatel nebrat, to se spíš podívej na nějaké TCL nebo Realme


Offline - Junior Profil 
15. 1. 2022 15:39 Odeslat příspěvek
Dovolím si ještě trochu oživit dotaz. Hledám náhradu za Xiaomi Redmi Note 5. Bral bych širokoúhlý foťák a jinak mi vyhovoval. Jaké konkrétní modely byste doporučili kromě těch výše, které ale ne všechny jsou ještě k dispozici. Dík
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď

Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 9 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies