MobilMania.cz

Přihlásit se

Android do 4 tisíc?

Offline - Kolemjdoucí Profil 
31. 1. 2022 10:52 Odeslat příspěvek
Zdravím,
táta shání android telefon do 4tis. Já jsem jablíčkář, takže mu moc neporadím... Důležité je, aby se nesekal, aby na něm šlo dobře GPS (aplikace pro běhání, jízdu na kole apd.), hodila by se větší internní paměť, normální foťák.
Možná kdyby se v té ceně dalo sehnat něco odolného proti nárazům, nebylo by to od věci.
Můžete prosím něco doporučit?
Poslední příspěvek

Online - Junior Profil 
31. 1. 2022 11:24 Odeslat příspěvek
a hodinky s vodotryskem bys nechtěl? :-D Ne teď trochu vážně, pokud to má být cenovka nového, tak to už tak bude hodně o kompromisech v základních věcech, natož si ještě k tomu vymýšlet

Offline - Junior Profil 
31. 1. 2022 11:29 Odeslat příspěvek
Já bych vzal asi realme 8 6/128.Na dnešní poměry to nemá vyloženě slabinu.Je to tedy telefon okolo 5k.Neni až tak obludné velký a těžký-na dnešní poměry

Offline - Moderátor Profil 
1. 2. 2022 00:41 Odeslat příspěvek
cozeruco píše
Možná kdyby se v té ceně dalo sehnat něco odolného proti nárazům, nebylo by to od věci.

proč odolný? pokud spadne na displej tak se rozbije i ten odolný, stačí běžný telefon a outdoor kryt na něj

Offline - Junior Profil 
10. 3. 2022 13:08 Odeslat příspěvek
Trochu oživím - Realme 8 (6GB/128GB) má Datart a Electroworld v omezené akci za 3990,- Kč, u EW je kód na slevu 200,- Kč / KS200, takže výsledná cena 3790,- Kč!
Nic lepšího do 4.000,- nyní není.

Offline - Junior Profil 
10. 3. 2022 14:00 Odeslat příspěvek
Tak Realme 8 do 4000 je skvělá koupě.Tomu telefonu vyloženě nic nechybí, výkon, výdrž i foto naprosto v pohodě. Máme v rodině 2 Realme (7 a 8) a oba telefony šlapou.

Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 6 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk

Hledat
Přeskočit na

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies