MobilMania.cz

Přihlásit se




Realme GT2 5G vs Xiaomi 11T Pro

Offline - Junior Profil 
29. 3. 2022 11:26 Odeslat příspěvek
Přeji hezký den. Chtěl bych si pořídit nový mobil a rozmýšlím mezi Realme GT 2 5G 12/256 GB a Xiaomi 11 T Pro 8/256 GB. Poprosil bych nějaké malé srovnání, jelikož parametricky jsou to hodně podobné telefony s téměř stejnou cenou a liší se jen v detailech, u Xiaomi je od výrobce přislíbená softwarová podpora na 3 roky, u Realme GT 2 jsem zatím nic takového nenašel, pouze u modelu GT2 Pro a byla by to pro mě dost podstatná informace. Dále by mě zajímalo nějaké srovnání stereo reproduktorů, které hrají lépe, konstrukce kde má Xiaomi aspoň základní odolnost, u Realme jsem našel zmínku jen v zahraničí a nakonec fotoaparát, jelikož Xiaomi má sice více MPx, ale zas nemá optickou stabilizaci. Zkrátka bych chtěl vědět, který z těch mobilů je celkově lepší, vyladěnější a do kterého jít. Jen podotknu, že telefon mám hlavně na hraní (ve svých 35 letech pařím CoD Mobile atd...), sledování seriálů, filmů, na dovolených a výletech ho používám jako foťák a pak brouzdání po FB a celkově internetu... Děkuji za odpověďi
Poslední příspěvek


Offline - MobilManiak Profil 
29. 3. 2022 15:31 Odeslat příspěvek
Pokud mezi těmi dvěma jen vybíráš tak Realme je lepší volba.. Má lepší výdrž a OIS se projeví. Akorát zase má xiaomi plus že umí 60fps u 4K, Realme má jen FHD a to pouze 30Fps..


Offline - Junior Profil 
2. 4. 2022 09:57 Odeslat příspěvek
Dneska jsem si oba telefony osahal téměř vedle sebe a musím říct, že spracováním je Realme GT2 o několik tříd nad Xiaomi 11T Pro, Xiaomi vedle toho vypadá jak plastová hračka. Jinak dle specifikací a recenzí umí i Realme GT2 4K s 60 FPS video, takže tady to bude stejný... Ale rozhodl jsem se pro Realme, ten pocit z toho mobilu je prostě lepší a i stereo reproduktory mi přijdou, že hrajou o něco málo líp, respektive na vyšší hlasitost mi přijde ten zvuk čistčí.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď

Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 3 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies