MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Mobil na nejen noční focení

Offline - Pokročilý Profil 
1. 4. 2022 17:35 Odeslat příspěvek
Na Xiaomi se zeptej na miui.cz nebo androidforum.cz, od místních haterů se objektivní informace nedočkáš.
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
1. 4. 2022 18:03 Odeslat příspěvek
Já jako uživatel Xiaomi 11T můžu objektivně říct, že to opravdu fotit neumí a noční oblohu už vůbec ani ze stativu...
Tohle je prosím fotka úplňku, i Realme X3 dokázalo vyfotit noční oblohu, stará Motorola Z2 Force taky... Jen ten Xiaomi foun to prostě nedává.. ve dne ještě jakž takž, ale noc vubec

Přílohy

IMG_20220319_210503.jpg
IMG_20220319_210503.jpg
[ 123.4 | Zobrazeno 38 krát ]




Offline - Junior Profil 
1. 4. 2022 18:29 Odeslat příspěvek
Roy1: Že by to bylo třeba tím, že si zde Xiaomi drtivá většina lidí prošla a tak můžou objektivně hodnotit ve srovnání s řadou modelů od jiných značek? Má smysl se ptát na fóru fanatiků dané značky? Naopak od uživatelů co toho mají za sebou více se člověk dozví relevantní informace. Za mě jsou v této cenovce, resp. mírně vyšší jen dvě kloudné varianty a to S21 FE (případně S21 při požadavku na kompakt) a nebo něco ze zmiňovaných Pixelů. Ani s jedním si myslím tazatel chybu neudělá.


Offline - Junior Profil 
2. 4. 2022 20:02 Odeslat příspěvek
Často čtu, že XIAOMI špatně fotí apod., ale jak je tedy možné, že podle DXOMARK jsou některé modely poměrně vysoko v žebříčku? :hm
Není možné, že by se stal zázrak a Google u nás byl ofiko? (Proč není, nejsme zajímaví?)


Offline - Junior Profil 
2. 4. 2022 20:33 Odeslat příspěvek
Jednoduché, peníze.


Offline - Junior Profil 
3. 4. 2022 06:14 Odeslat příspěvek
Google u nas neni roky oficialne, pokud vim tak je jen v par nejvetsich evropskych trzivch. Vychod ma smulu a nic se v dohledne dobe nezmeni.
Ad xiaomi - mel jsem poco f1 a fotil s google camerou fantasticky. Chtel jsem si koupit pixela, konecne, bo jsem mel Nexusy od googlu a byl jsem velky fanousek. Bohuzel kdyz vidim co ma furt pixel za problemy...bud to dokurvi hw (to se ted nestalo) nebo to zmrvi softwarem - viz soucasne vecne problemy. Google je v tomhle snad prokletej.

Nakonec jsem (trochu impulzivne) koupil s21fe a musim rict ze kdyby nebylo slave batedky je to pro me dokonalej telefon. Foti hezky, dobre funguje a az snad vyjde gcam bude to skvely. Pokud prekousnes baterku, muzu doporucit.


Offline - Junior Profil 
3. 4. 2022 14:12 Odeslat příspěvek
Chápu,ale tak pokud jde nakoupit ze zahraniči přes google store čili z neměcka jak i radi jak nato svetandroid.cz ,tak se nato taky vztahuje evropska záruka ne,kor pokud člověk přitom ušetří vic jak 1000kč ? Pokud čtu správně na internetu jak to je s nákupem mobilu z jiných eu zemi


Offline - Junior Profil 
3. 4. 2022 15:31 Odeslat příspěvek
Samozrejme ze je tam zaruka (nekde jen rok) ale posilas to tam kde jsi to koupila - tedy do nemec. A vztahuji se na to nemecka pravidla - jsou mirne odlisna od cz.


Offline - Junior Profil 
4. 4. 2022 06:18 Odeslat příspěvek
JiříTechnik píše
Já jako uživatel Xiaomi 11T můžu objektivně říct, že to opravdu fotit neumí a noční oblohu už vůbec ani ze stativu...
Tohle je prosím fotka úplňku, i Realme X3 dokázalo vyfotit noční oblohu, stará Motorola Z2 Force taky... Jen ten Xiaomi foun to prostě nedává.. ve dne ještě jakž takž, ale noc vubec

Xiaomi na to má v nastavení foťáku mód, s tím to taky nejde?


Offline - Junior Profil 
4. 4. 2022 06:54 Odeslat příspěvek
Ne, ale to je tím, že řada 11 nemá OIS takže každé prodloužení expozice je cesta do pekla...


Offline - Junior Profil 
4. 4. 2022 07:14 Odeslat příspěvek
S reklamací Google pixelů, koupených mimo ČR je to takhle:
Telefon je potřeba zaslat na servisní středisko pro EU, které je v Polsku.
Problém je, že z Polska Vám to zašlou pouze do země, kde je oficiální zastoupení :D
Osobně mám pixel5 z DE (v Česku nebyl v té době k dostání), již rok a 4 měsíce a vše šlape jak hodinky.
Vystřídal jsem desítky telefonů a reklamoval jsem jen jeden a to voděodolný LG, pro vnik vlhkosti.
Nicméně ušetřený litr bych fakt neřešil a vzal telefon z Alzy a měl bych klid.


Offline - Junior Profil 
5. 4. 2022 14:49 Odeslat příspěvek
Dobře děkuji všem za rady

Nakonec jsem se rozhodl pro Pixel 6 a nejspiš ho koupim v Česku sice za vysši cenu,už z důvodu záruky

Snad už u Pixelu 6 vyladili bugy co jsem četl v recenzích či zde na tomto forum.


Offline - Junior Profil 
5. 4. 2022 17:51 Odeslat příspěvek
a ješte něco kromě omezení Volte a 5G tem pixel 6 nemá už žádne omezeni v ČR ? Funguje vše mimo to ,bezproblému jak má ? Co taková třeba GPS ? Chci to mít jako primární mobil za současné Xiaomi Poco M3 tj ze vším všudy co použivám dotěd krom volte


Offline - Junior Profil 
5. 4. 2022 18:30 Odeslat příspěvek
Nefunguje virtuální asistent a podobné věci Google, které jsou k dispozici snad jen v USA. ( Jakože telefon za tebe vyřídí hovor, vytvoří za tebe po telefonu rezervaci u kadeřníka, v textové zprávě ti dá vědět kdo volá a co po tobě chce a podobné Google vychytávky, kterých se nikdy v ČR nedočkáme... ) 5G případně vowifi lze řešit v budoucnu rootem telefonu.
Aktualizace chodí pravidelně každý měsíc, jednou za 3 měsíce při velké aktualizaci přibývají i nové funkce ( například astrologické fotografie byly přidány právě updatem :))
Bohužel pixel6 již nemá neomezené úložiště na google fotkách.
Dle mého budeš nadmíru spokojený, a v případě koupě v ČR ho můžeš vrátit po jemném vyzkoušení ;)


Offline - Junior Profil 
5. 4. 2022 18:59 Odeslat příspěvek
aha takže i gps je u tohoto mobilu bezproblému ? Jinak vidim že na mall.cz se dá sehnat pixel 6 za cenu 15 488kč pokud člověk nevyužil ještě akci s mallpay(vedeni zadarmo) a podmínka jen tu kartu nezrušit po dobu min rok,jsem to už tenkrat někde vědel a ješte že jsem to nevyužil a divim se že to nabizi i na takový mobil

https://www.mall.cz/mobilni-telefony/go ... 0068796306
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1, 2, 3, #  Další stránka
Stránka 2 z 3 [ Příspěvků: 32 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies