MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka 

Náhrada za Huawei P30 pro

Offline - Mírně pokročilý Profil 
12. 4. 2022 16:08 Odeslat příspěvek
Pro samsung fans s mozkem samsung je samsung proste topka a nic jineho neexistuje. Jo s22 dela top fotky, ale v interieru s detma je to porad hnus. Tam jablko porazi korejce ve velkem. A to nejsem iovce. Iphone nemam.
Poslední příspěvek


Offline - Kolemjdoucí Profil 
13. 4. 2022 14:43 Odeslat příspěvek
To vazne s22/s22+ foti v interiéru děti špatně? Resi to např s21/22 ultra? Co tedy pripadne vybrat pokud nechci ios?


Offline - Junior Profil 
13. 4. 2022 15:00 Odeslat příspěvek
Pro tebe je iPhone 13 Pro jako pr.del na hrnec :D
Parádní výdrž a kvalita fotek/videa.
Na bazoši se dají sehnat nové nevybalené s CZ zárukou kolem 25tis.

Já teď akorát přešel z Fold3 na 13 Pro Max a je to prostě lepší zážitek, ať už z baterie či lepšího focení.


Offline - Junior Profil 
13. 4. 2022 15:12 Odeslat příspěvek
Ani S21U, ani S21U tento problém neřeší. Samsung má prostě delší expoziční časy. Je to stejné jako u nočního režimu. Kde iP cvaká za 2 vteřiny, Samsung za 4.
Na druhou stranu postproces u iP (od řady 12) je šílený a na fotky osoby se ve velmi častých případech nedá ani dívat.
Jak vždycky říkám, podívejte se na profily na IG některých "celebrit". Všichni jsou oranžoví jako pomeranč. Tohle nemá s realitou nic společného.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
13. 4. 2022 17:05 Odeslat příspěvek
No a pokud bych manualne snizil expoziční čas u samsungu? To by mohlo problem vyresit ne? Kdyz budu v interiéru fotit na manual. Ip13 mi dava smysl, ale ios nechci, takze vlastne nedava :)


Offline - Junior Profil 
14. 4. 2022 06:23 Odeslat příspěvek
Ano v manualnim rezimu by to problem melo vyresit, ale foceni deti je o rychlosti a pohotovosti. Kdyz se s tim budes porad hrat a neco nastavovat, veskere dulezite okamziky ti utecou. Pomohlo by, kdyby si ten telefon
pamatoval manualni nastaveni i po vypnuti aplikace. Mame doma maleho prcka a kolikrat ani nestihnu vzit mobil do ruky...jindy mam nachystanou bezzrcadlovku s uz nastavenyma parametrama, ktere si pamatuje i po vypnuti a to uz je pak o necem uplne jinem, hlavne kvalitou. Jinak i s tim Mate 20 Pro je nekdy v interieru problem s casem, ale tam uz narazime na limity technologii a ISO nastavene automatikou by bylo kolikrat tak vysoke ze by se na to nedalo koukat...

Tohle tve vlakno sleduji, protoze mam uz skoro treti rok Mate 20 Pro a taky nevim, cim za rozumny peniz nahradit (nový byl za cca 12K). Pro mne osobne je to porad vlajka, jak ma byt a ty dnesni mobily mi prijdou na jedno brdo a ani ty fotaky neprosli takovou revoluci, ze by fotili o tolik lip. Kazdy rok koukam na recenze samsungu S20+/21+/22+ a az ten posledni dava trochu smysl (S21 nema za ty prachy ani teleobjektiv) a ten zbytek dneska nestoji za rec, snad krome Ip12/13 ale iOS taky nechci. Jeste ten Pixel 6 stoji za zvazeni, ale bez Pro za 17K no nevim, pak resit pripadne problemy s reklamaci sedivky a funkcnosti voLTE atd.


Offline - Junior Profil 
14. 4. 2022 07:24 Odeslat příspěvek
Nic proti, ale tohle vidím poměrně často, že spousta lidí odmítá iOS a přitom vůbec neví, proč to tak mají, přitom v reálu nevyužijí možnosti iOS, natož otevřeného OS ve formě Androidu.


Offline - Junior Profil 
14. 4. 2022 07:40 Odeslat příspěvek
Za posledních několik let, jsem měl dvakrát možnost na několik týdnů a v plném provozu vyzkoušet iphone (naposledy Xs) a prostě jsem si na něj nemohl zvyknout, ten systém mi nesedí, nevidím v něm logiku, ani v nastavení, menu atd. prostě po těch letech s Androidem (už od Xperie X10) v přecházení nevidím význam a nemám čas ani chuť zkoušet, jestli to spraví další měsíce. Telefon mám jako osobní i služební a potřebuji fungovat. Android je IMHO stejně vyspělý i HW i cenově jsou ty top telefony srovnatelné, tak proč přecházet. Kdyby se to nepos*alo s Huawei už bych měl Mate 40 Pro nebo P50 Pro co já vím...Apple ekosystém doma taky nemám. Kdybych jen volal a whatsupoval, tak je to asi jedno. Neřešme to, ať se to tady neplevelí. K tvému dotazu: vím proč to tak mám a už mně k iOS nikdo nepřemluví, ani abych ho ještě vyzkoušel. To by musel Apple vymyslet něco sakra dobrého. Ale z posledních let co vidím, po tom co se to otočilo jsou tahouni spíš výrobci, co používají Android a Apple IMHO jen dotahuje a po pár letech je třeba v něčem lepší, ale tahoun jako kdysi už prostě není.


Offline - Junior Profil 
14. 4. 2022 09:20 Odeslat příspěvek
Pravidelně migruji mezi iOS a Androidem a tu špatnou logiku nějak nechápu jak myslíš.
Apple nebyl nikdy nějaký HW tahoun, ale většinou akorát něco vylepší k lepšímu využití.
Ale chápu, spousta lidí nemá čas a chuť zkoušet nové věci.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1, 2, #
Stránka 2 z 2 [ Příspěvků: 24 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies