MobilMania.cz

Přihlásit se


 Další stránka

Mobil do 14 000kč

Offline - Kolemjdoucí Profil 
20. 4. 2022 14:55 Odeslat příspěvek
Zdravím,
Pomohl by někdo s výběrem nového mobilu?
Požadavky:
- 5G , NFC
- Co možná nejlepší foťák v dané cenové katerogii . Co se týče nahrávání videí tak to nevyužiji.
- Hry nehraji, takže výkon tolik neřeším. Jen , aby byl mobil plynulý.
- Čtečku otisku, které není v displeji. Mám s ní otřesnou zkušenost ze služebního Samsungu S52. A navíc mi více vyhovuje v zádech či na boku.
- Rychlé nabíjení. Čím více tím lépe.
Cenový strop si představuji kolem 14 tisíc kč.
Děkuji za každou radu
Poslední příspěvek


Offline - Moderátor Profil 
20. 4. 2022 15:18 Odeslat příspěvek
Motorola Edge 20 Pro


Offline - Junior Profil 
20. 4. 2022 15:28 Odeslat příspěvek
pokud nevadí tak dá se iphone 12 , okolo 15 000, dědek


-
20. 4. 2022 17:05 Odeslat příspěvek
Požadavek na absenci čtečky v displeji výběr dost omezuje v téhle cenové kategorii.. To by ses měl asi trochu rozepsat. Znám spoustu lidí, co na ni nedají dopustit. Takže jaká je tvoje "otřesná zkušenost"?


Offline - Junior Profil 
21. 4. 2022 11:03 Odeslat příspěvek
Taky by mě zajímala ta otřesná zkušenost. Stačí jeden prst naskenovat víckrát a lítá to jako blesk.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
21. 4. 2022 11:45 Odeslat příspěvek
metyn píše
pokud nevadí tak dá se iphone 12 , okolo 15 000, dědek


Ale to bude asi jenom 64GB verze, ne? 128GB se tak levně koupit nedá (nová).


Offline - Junior Profil 
21. 4. 2022 13:41 Odeslat příspěvek
dá, viz heureka, dědek


Offline - Pokročilý Profil 
21. 4. 2022 16:30 Odeslat příspěvek
To neni pro ČR
Před měsícem byl ala maty s kreditem s Mall kartou ČR verze za 15.600


Offline - Mírně pokročilý Profil 
21. 4. 2022 20:05 Odeslat příspěvek
metyn píše
dá, viz heureka, dědek


A kde myslíš, že jsem se díval? Nejlevnější je tam za 17 000,-. Dáš odkaz do obchodu, kde je za 15?


Offline - Junior Profil 
21. 4. 2022 20:29 Odeslat příspěvek
aha, tak já matuju teď iphona pro mě a minulý týden byla 12 128 gb za 15 něco, už není, tak nic, anebo verzi 64 gb + 25 kč měsičně za 50 gb cloudu, jako plán B :D , dědek


Offline - Kolemjdoucí Profil 
22. 4. 2022 12:02 Odeslat příspěvek
nnnokiaE52 píše
Požadavek na absenci čtečky v displeji výběr dost omezuje v téhle cenové kategorii.. To by ses měl asi trochu rozepsat. Znám spoustu lidí, co na ni nedají dopustit. Takže jaká je tvoje "otřesná zkušenost"?

Otřesná zkušenost v tom, že v cca 50-60% nerozeznala otisk na první pokus a někdy ani na třetí. Navíc mi spíše vyhovuje spíše čtečka na zádech či z boku.


Offline - Junior Profil 
22. 4. 2022 17:34 Odeslat příspěvek
Naprosto chápu, měl jsem teď rok Galaxy A40 se čtečkou na zádech a super. Kolikrát se mi naopak telefon odemknul ikdyž jsem nechtěl. Prostě perfektně umístěná čtečka. Navíc fičura stažení horní roletky přejetím prstu po čtečce dolů úplně megasuper. Teď mám S22 a trošku se s tím trápím. Dost často nerozezná prst ani na 5 pokusů a musím použít gesto. Přitom pocitově mi přijde, že potom ten prst přiložím úplně stejně a šlape to na první dobrou...


Offline - Junior Profil 
22. 4. 2022 18:05 Odeslat příspěvek
Koukám,že S10 se chová stejně.Často na první dobrou,ale někdy 5x nic a pak gesto.


Offline - Junior Profil 
22. 4. 2022 18:35 Odeslat příspěvek
Nechci vam do toho kecat, ale rict, ze u S22 nefunguje ctecka je naprosta blbost. Bud mas blbe naskenovany palec nebo ho neumis na displej polozit. Uz řada S21 mela ctecku vytecnou a S22 v tom pokracuje! Funguje na 99,9%!


Offline - Junior Profil 
22. 4. 2022 19:02 Odeslat příspěvek
Je to určitě možné. Netvrdím, že ta čtečka je špatná, spíš srovnání zadní vs přední. Otisky jsem zkoušel už i mazat a dávat znovu, asi zkusím ještě jednou. Každopádně, pouze 4 otisky mi přijdou málo. Respektive víc přiložení by nebylo na škodu. Klidně bych místo cca 10 přiložení na otisk měl možnost ten prst tam dát klidně 30x aby ta čtečka pak ten prst vzala na první dobrou z každého úhlu. Zadní za mě určitě lepší zatím. Jen dodám pro úplnost, že si na čtečku na S22 tímto nestěžuji. A pro kompletnost ještě více, mám na displeji origo Samsung fólii a když je displej vypnutý jdou na něm viděl celkem hodně patrně "zelené mapy", takže jsem ji možná nalepil ne úplně dobře a nevytlačil všechnu tekutinu po vyleštění displeje nebo něco podobné. Zkusím si s tím určitě ještě pohrát.. :-)
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku 1, 2, 3, #  Další stránka
Stránka 1 z 3 [ Příspěvků: 37 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies