MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Mobil do 14 000kč

Offline - Junior Profil 
26. 4. 2022 08:29 Odeslat příspěvek
Pokud nechceš čtečku v displeji, tak asi Xiaomi 11T Pro...
Poslední příspěvek


Offline - Kolemjdoucí Profil 
26. 4. 2022 16:15 Odeslat příspěvek
dwxx píše
Je to určitě možné. Netvrdím, že ta čtečka je špatná, spíš srovnání zadní vs přední. Otisky jsem zkoušel už i mazat a dávat znovu, asi zkusím ještě jednou. Každopádně, pouze 4 otisky mi přijdou málo. Respektive víc přiložení by nebylo na škodu. Klidně bych místo cca 10 přiložení na otisk měl možnost ten prst tam dát klidně 30x aby ta čtečka pak ten prst vzala na první dobrou z každého úhlu. Zadní za mě určitě lepší zatím. Jen dodám pro úplnost, že si na čtečku na S22 tímto nestěžuji. A pro kompletnost ještě více, mám na displeji origo Samsung fólii a když je displej vypnutý jdou na něm viděl celkem hodně patrně "zelené mapy", takže jsem ji možná nalepil ne úplně dobře a nevytlačil všechnu tekutinu po vyleštění displeje nebo něco podobné. Zkusím si s tím určitě ještě pohrát.. :-)

Tomuhle ,,pohrávání" se právě chci vyhnout. Proto bych nerad čtečku v displeji. I když to mi hodně omezuje výběr.


Offline - Junior Profil 
26. 4. 2022 16:20 Odeslat příspěvek
Právě proto to chápu. Druhá věc je taky to, že na čtečce vpředu chci mít logicky oba palce, podle toho kterou rukou vezmu telefon do ruky a oba ukazováky, když telefon leží na stole. Palce u čtečky na zádech logicky odpadají. Možná proto ta čtečka na zádech fungovala (minimálně pocitově) spolehlivěji. 4 otisky na 2 prsty vs. 4 otisky na 4 prsty.


Offline - Pokročilý Profil 
26. 4. 2022 16:40 Odeslat příspěvek
Měl jsem Samsung A52, čtečka pomajelší, ale velice spolehlivá, pak S21, čtečka rychlejší, ale spolehlivost hrůza a dále mám Realme a to je naprosto luxus, rychlost a spolehlivost jako u nedisplejové. Škoda, že každej telefon má něco, protože Samsung je top co se SW a podpory týká.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
26. 4. 2022 17:38 Odeslat příspěvek
Vím, že teď nejspíše schytám plno posměšků a podobně, ale mě se ty Samsung strašně nelíbí. Jak vzhledově ( u telefonu za 20 tisíc bych nečekal, že to bude ...kus plastu a vypadat levně. Aspoň mě to tak přijde )I když vím, že na vzhled to nepracuje. A také snad žádný nemá pořádně dobíjení. Ano vím, že je pro plno lidí 67 W zbytečných, ale pro mě ne. Hodně pracovně cestuji a ne vždy mám možnost být hodinu na nabíječce. A ano vím, že existují powerbanky. Nicméně je to další věc do batohu a další věc co můžu někde nechat ( já se znám :-D ). A měl jsem služebně A52 a prostě mi nějak nesedl.


Offline - Pokročilý Profil 
26. 4. 2022 18:15 Odeslat příspěvek
to chápu, mám u Realme 65W a nabití za 30 minut je luxus a nabíječka v balení :) Ale třeba A52 je hodně plastová, S21 taky, ale v ruce působí jak bývaly dřív hliníkový telefony, úplně jinej plast. neklouže, žádný umatlaný otisky. Takovej iphone 12/13 působí jak levná plastová hračka s tím jeho ceramic nesmyslem. Není plast jako plast a není sklo jako sklo, musí se to osahat.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
26. 4. 2022 18:21 Odeslat příspěvek
To je další věc. Samsung u Skové řady nedává nabíječky ne? TO mi přijde u mobilu za takový peníze přímo opovrhování zákazníkem.


Offline - Junior Profil 
26. 4. 2022 18:55 Odeslat příspěvek
Ne že bych je chtěl nějak extra obhajovat, ale oproti loňsku se tuším nezdražovalo. Dokonce u základní verze s 256gb se letos platí o tisícovku méně. Inflace, bla bla bla atd.. Nabíječka 350 Kč navíc. Suma sumárum... Ale jak říkám, obhajovat je nechci :-)


Offline - Kolemjdoucí Profil 
26. 4. 2022 19:02 Odeslat příspěvek
No i tak. U mobilu za 15-20 tisíc nedát nabíječku? To mi přijde prostě zvláštní.


Offline - Pokročilý Profil 
26. 4. 2022 19:08 Odeslat příspěvek
letos není nabíječka ani u A53 a Realme je taky dávat brzo nebude. Mně by to nevadilo, pokud by byl jeden standart rychlonabíjení, pak bych jednou koupil nabíječku a byl by klid. Jenže aktuálně mám třeba Samsung, oneplus a Realme a všichni mají jiný standart a nabíjet vždy jen 5W je otrava, takže až se to sjednotí, proč ne, zatím je to jen ojeb na zákazníky ve jménu ekoteroristů.


Offline - Junior Profil 
26. 4. 2022 19:08 Odeslat příspěvek
Bohužel to vypadá na nový trend. Začal s tím jablečňák, teď se přidal Samsung a dost možná to bude pokračovat..


Offline - Junior Profil 
26. 4. 2022 20:16 Odeslat příspěvek
Mám stejné požadavky na telefon jako zakladatel dotazu, jen mi nevadí čtečka v displeji :-) Jde mi o co nejlepší foťák + s tím spojené, hry nehraji vůbec a klidně ať se nabíjí celou noc :-D

Díky za tipy ;-]


Offline - VIP uživatel Profil 
27. 4. 2022 04:57 Odeslat příspěvek
Já doporučuji Samsung A52s 5G, přešel jsem na něj ze Samsungu Note 8 a jsem zcela spokojen.


Offline - Pokročilý Profil 
27. 4. 2022 05:09 Odeslat příspěvek
A co S20FE 5g?


Offline - Junior Profil 
27. 4. 2022 06:43 Odeslat příspěvek
Cokoliv z S-kove řady Samsungu... Když se povede v daném cenovém limitu sehnat.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1, 2, 3, #  Další stránka
Stránka 2 z 3 [ Příspěvků: 37 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies