MobilMania.cz

Přihlásit se




Nový Mobil do 17000kč

Offline - Kolemjdoucí Profil 
21. 4. 2022 15:44 Odeslat příspěvek
Zdravím ,
Chcem Vás poprosiť o radu s Výberom telefonu . Moje požiadavky sú jednoduché . Viem že nemôžem chcieť aby mobil fotil ako zo zrkadlovky, no bol by som rád keby telefon mal dobrý foťák tak aby fotky boli kavlitné aj cez deň aj v noci .A aby podporoval Google služby . Za Vaše rady Vám budem vdačný .
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
21. 4. 2022 15:58 Odeslat příspěvek
Přidej si ještě 500 Kč a máš Google Pixel 6.


Offline - Junior Profil 
21. 4. 2022 16:36 Odeslat příspěvek
Samsung S21 Ultra 256 z druhej ruky (minimálne tu som videl niekoľko zachovalých kúskov v Bazári aj so zárukou) ...
Lebo : - dlhá podpora (dokonca dlhšia, než u Pixelov .. až 4 aktualizácie Android-u + potom ďalší rok bezpečnostných záplat... mobilu sa končí podpora pri Androide 15 v roku 2026)
- lepší fotoaparát (hlavný aj ultraširokouhlý - ten dokonca zaostruje a dá sa s ním fotiť makro)
- periskopický fotoaparát (pri 10x zoome a dobrom svetle sú tie snímky excelentné .. žiaden mobil okrem S22 Ultra nemá taký kvalitný zoom... ešte pri hybridnom 30x zoome je to použiteľné )
- rýchlejší 120 Hz a jemnejší QHD+ OLED displej
- integrované prepojenie s Windows 10 / 11
- ekosystém Samsung (v prípade, že máte doma aj iné výrobky od Samsungu ako SmartTV, inteligentná práčka Samsung a podobne)
- podpora S-PEN (v prípade potreby)
- Samsung Dex (v prípade potreby)
- aj batéria celkom fajn (Exynos trochu viac papá, ale nie je to žiadna katastrofa .. celý deň bez problémov vydrží)
- zvyšok : kvalitné stereorepro, dualSIM, IP68 a podobne je už samozrejmosť


Offline - Junior Profil 
21. 4. 2022 20:47 Odeslat příspěvek
Pokud nemáš pračku Samsung, tak můžeš klidně vzít i iPhone 12.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď

Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 4 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies