MobilMania.cz

Přihlásit se


 Další stránka

Telefon do 10k s důrazem na foto.

Offline - Junior Profil 
23. 4. 2022 07:36 Odeslat příspěvek
Rád bych se zeptal, je zde někdo, kdo má osobní zkušenost s mobily jako Moto G200 a Edge 20, Realme GT Neo 2, Realme 9Pro+, Xiaomi 11T a podobně co se týká používání a foto? S A52s 5G a Nord2 zkušenost mám... Rád bych ale do rodiny pořídil něco, co není obvyklé a zvládne to hezky fotit. Pokud nic , ženu jistě potěší Xiaomi 11 lite 5G NE ...
Poslední příspěvek


Offline - Moderátor Profil 
23. 4. 2022 12:08 Odeslat příspěvek
Vaso00 píše
Pokud nic , ženu jistě potěší Xiaomi 11 lite 5G NE ...

já myslel, že máš svou ženu rád :D


Offline - Kolemjdoucí Profil 
23. 4. 2022 12:10 Odeslat příspěvek
Stejně je zajímavé jak každý na tomto fóru nadává na Xianomi a já měl od nich 2 telefony a tablet a byl jsem
a jsem naprosto spokojen. Asi jsem měl štěstí ? :-))


Offline - Junior Profil 
23. 4. 2022 12:18 Odeslat příspěvek
mám taky zatím již třetí šaomi a kromě reklam sou ty founy v poho, někdo tu jen zbytečně trolí, dědek


Offline - Moderátor Profil 
23. 4. 2022 12:25 Odeslat příspěvek
Dědku, jestli myslíš mě, jako že jo, tak já jsem to myslel samozřejmě s nadsázkou, nevidíš ten smajlík? :-D


Offline - Mírně pokročilý Profil 
23. 4. 2022 13:37 Odeslat příspěvek
S takovou cenou nemq smysl neco zkouset. A52s i nord 2 patri ke spicce ve fotacich v teto cene.


Offline - Junior Profil 
23. 4. 2022 14:56 Odeslat příspěvek
Vím že Samsung a OnePlus jsou sázky na jistotu, proto mne zajímá, jestli má někdo zkušenosti s ostatními modely. Jinak to Xiaomi 11 lite 5G NE se ženě líbí a všichni víme, že vzhled je alfa a omega � já bych raději aby zvolila nějakou exotiku �


Offline - Junior Profil 
23. 4. 2022 15:16 Odeslat příspěvek
Teď jde na trh opravdu exotika.Tecno 8 premiér,ale s těma fotkama to nebude asi nejlepsi(má telefoto) a asi nepodporuje 5g....Jestli je podmínkou exotika :)


Offline - Junior Profil 
23. 4. 2022 19:13 Odeslat příspěvek
Nick Cave píše
Dědku, jestli myslíš mě, jako že jo, tak já jsem to myslel samozřejmě s nadsázkou, nevidíš ten smajlík? :-D

sry, já na smajlíka v mém postu zapomněl, takže tady je - :mrgreen: si ho tam domysli z5ně :mrgreen: , dědek


Offline - Junior Profil 
23. 4. 2022 21:21 Odeslat příspěvek
Vaso00 píše
...já bych raději aby zvolila nějakou exotiku

A co nějaký starší model iPhone? Fotit to bude určitě slušně a pro současnou uživatelku androidu to bude dotatečně "exotické"... :)
Třeba XRko se dá nové sehnat již okolo 10k...


Offline - Kolemjdoucí Profil 
23. 4. 2022 22:33 Odeslat příspěvek
A co třeba Vivo V23 ve zlaté barvě? Ted aktuálně v electroworldu za 10200 Kč. Zajímavá recenze je na youtube od huramobil. Ten telefon vypadá hodně dobře.


Offline - Junior Profil 
24. 4. 2022 06:59 Odeslat příspěvek
Ono na konci roku přejdeme doma na iPhone, proto si teď chci zkusit něco ne tak obvyklého. Mít mobil na delší dobu, beru asi ten A52s 5G. Proto se ptám na zkušenosti s méně obvyklými mobily. Xiaomi už jsem dlouho neměl v rukou (naposledy skvělý mobil Mi9), Motoroly mi přijdou nedoceněné...
Ale u Androidu jde o SW podporu a ta je u některých výrobců otřesná.


Offline - Junior Profil 
25. 4. 2022 14:29 Odeslat příspěvek
Za necelých 8k se teď dá sehnat Motorola Edge 20, dobře se drží a fotak na nynější cenu víc než ujde (sám mám teď Edge 20 Pro a je to rozhodně lepší než Xiaomi 11T co jsem 2 měsíce měl jako služební..)


Offline - Junior Profil 
25. 4. 2022 16:17 Odeslat příspěvek
Tak žena už je majitelkou Xiaomi Mi 11T. Popravdě zatím za mne rozpaky. Nebýt té ceny...
Motorolu jsem také měl v hledáčku, ale nikde člověk nedohledá uživatelské recenze. Což je škoda, protože v ruce působila příjemně. Mít stereo reproduktory a trošku větší baterii, byla by dokonalá.
Třeba ale dojde brzy k výměně, neb foto prozatím nevyhovuje. Pohyb v interiéru fotí stejně špatně jako A53, kterou jsem měl na zkoušku. Statické objekty jsou ostré, pohyb je...pohyb �


Offline - Junior Profil 
25. 4. 2022 16:34 Odeslat příspěvek
pohyb v interiéru je docela těžký kalibr i na zrcadlo a ty to chceš řešit founem? dědek
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku 1, 2, #  Další stránka
Stránka 1 z 2 [ Příspěvků: 17 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies