MobilMania.cz

Přihlásit se


 Další stránka

jaký mobil 6-8 tis. s podporou 5G

Offline - Kolemjdoucí Profil 
27. 4. 2022 06:32 Odeslat příspěvek
Ahoj jaký mobil by jste mi doporučili v ceně 6 - 8 tis. Kč. Při těchto požadavcích:

RAM min. 6GB nejlépe 8GB
Úložiště min. 128 GB samoždřejmě ideálně 256 GB
Podpora 5G
Amoled displej

Vyplatí se koupit: Poco F3 8GB/256GB ten mě zaujal nejvíce díky ceně. Nebo jít do Samsungu A52s 6GB/128GB
nebo např. jít do Realme GT 2 NEO 8/128GB nebo např. Motorola Edge 20

Do čeho byste šli do něčeho ze Snapdragonem 780 nebo do něčeho s těmi novějšími procesory typu 778G nebo 695? Podle parametrů vypadají hůř než Snapdragon 780

Co byste vybrali vy? Díky
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
27. 4. 2022 06:41 Odeslat příspěvek
V podstatě jsi nenapsal téměř žádné priority/použití...
Pokud hledáš hezký tel co se fajn drží a má slušný foťák tak Motorola Edge 20
Pokud maximální výkon tak Poco F3
Nicméně mě nenapadá činnost kterou by taková 778G nezvládla s prstem v nose...


Offline - Kolemjdoucí Profil 
27. 4. 2022 06:46 Odeslat příspěvek
Ahoj v podstatě internet, hry, občas nějaká ta fotka. Docela mě zaujalo I xiaomi 11T.


Offline - Pokročilý Profil 
27. 4. 2022 07:01 Odeslat příspěvek
Realme GT master edition 6/128 za 5490 u O2.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
27. 4. 2022 07:38 Odeslat příspěvek
Vormen: to Realme vypada fajn jen za 5500 je pouze s kodem a ja nejsem u O2


Offline - Junior Profil 
27. 4. 2022 07:50 Odeslat příspěvek
Mám Xiaomi 11T. Zajímá tě něco? Realme Master Edition je fajn mobil, ale nemá stereo a foto je slabší. To bych raději sáhl po Xiaomi Mi 11 lite 5G NE.
Pokud Samsung, tak leda A52s 5G a ten je cenově mimo.


Offline - Pokročilý Profil 
27. 4. 2022 08:49 Odeslat příspěvek
stačí znát někoho s o2, ten di ten kód dá, příp. koupit nejlevnější sim za 50Kč, nebo jít bez něho do prodejny a prodavač použije svůj, tenhle telefon se mně líbil hned po uvedení na trh i za cenu 8tis. byl fajn, ale za 5,5 jsem ho koupit musel, ikdyž mám lepší a můžu říct, že je parádní.
pozitiva rozhodně čtečka v displeji, rychlá a naprosto spolehlivá, tam se Samsung nechytá, plynulý rychlý systém, animace bez sekání, nabíjení 65W s nabíječkou v balení, ideální rozměry a hlavně rozložení váhy, telefon se perfektně drží v ruce na rozdíl od jiných nepřepadá na žádnou stranu
nevýhody, není stereo a zvuk je průměr, poslední aktualizace na A12 a záplaty z února, snad se to rozjede a budou chodit zase měsíčně
Foťák u Realme se tradičně hodnotí negativně, ale nemůžu s tím souhlasit, už jsem měl před tím Narzo 30 5G, do toho Samsung A52, S21,Nord N10, SE2020, iphone 12, Poco X3, Redmi Note 8 a můžu říct, že fotky venku jsou naprosto vpohodě, interiér zvládá oproti některé konkurenci bez rozmazání s rozumnou mírou detailů a přirozeně kvalita jde nepřímo úměrně dolů s klesajícím světlem, ale dnešní trend hodnotit foťák podle nočního režimu je blbost. Barvy jsou saturovanější, ale pořád s dobrým vyvážením bílé oproti jiné čínské konkurenci s typicky žlutým, resp. fialovým nádechem. Nevím jestli chceš telefon na delší dobu, v tom případě je tutovka Samsung, GT master edition dostane android 13 a dál nikdo netuší. Já mám telefon na měsíc až dva, tak tohle neřeším.


Naposledy upravil vormen dne 27. 4. 2022 09:01, celkově upraveno 1


Offline - Junior Profil 
27. 4. 2022 08:59 Odeslat příspěvek
Já pořád uvažuji že jej koupím ženě... Ale má mobil se kterým je spokojená, i když už je postarší. Ale ta cena je atraktivní.


Offline - Junior Profil 
27. 4. 2022 10:24 Odeslat příspěvek
"5G" v podobe CZ operatoru je zbytecnost...


Offline - Junior Profil 
27. 4. 2022 12:12 Odeslat příspěvek
U 11T počítej s obrovským pádem hodnoty kdyby jsi se ho chtěl zbavit .. já kupoval v únoru v akci za 10k a ted sem byl rád že jsem jej udal za 5... Jako 11T je v pohodě pokud nevadí šílené MiUI prostředí a v podání 11T i ne moc ohromující fotky. Zase ale dostane hodně dlouhou podporu.


Offline - Junior Profil 
27. 4. 2022 12:31 Odeslat příspěvek
Tak 11T člověk kupuje z důvodu poměr ceny, výkonu a podpory. A co jsem měl doma Samsung A53, tak fotky mají oba podobné... Samsung má lepší noční a šíro. Ale nic závratného. Hlavní snímač mi přijde lepší na 11T. Výhoda Samsungu je ještě OIS. Pokud je priorita foto, tak Nord2. Pokud celkové vyvážený mobil za dobrou cenu, klidně i to 11T.


Offline - Junior Profil 
27. 4. 2022 19:48 Odeslat příspěvek
Fascinuje mne, ten požadavek na 5G :D Který je tady v ČR zbytečný.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
28. 4. 2022 09:55 Odeslat příspěvek
Pan.nikdo:Mobil bude pro otce. Obvykle má mobil 5 let, takže požadavek na 5G je do budoucna.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
28. 4. 2022 10:00 Odeslat příspěvek
Cekas, ze do 5-7 let vypnou LTE?


-
28. 4. 2022 10:42 Odeslat příspěvek
Pro ty, co se podivují, nebo jsou dokonce fascinováni požadavkem 5G:
Tazatel zadal požadavky, vše upřesnil. 5G je v dnešní době (natož pak za 5 let) naprosto legitimní požadavek. Navíc v této cenové hladině už moc mobilů bez 5G není. Nebo zkuste nějaké napsat, které by vyhovovaly..
Hejtovat 5G může snad jen někdo, kdo podporu u 5G nemá. Ano, není to nějaká obrovská výhoda, ale za pár let to může být jinak :oboze
Takže za mě: realme GT Master, Xiaomi 11T, pokud nechce Čínu, tak A52s.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku 1, 2, 3, #  Další stránka
Stránka 1 z 3 [ Příspěvků: 42 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies