MobilMania.cz

Přihlásit se


 Další stránka

Který 5G se čtečkou v displeji

Offline - Junior Profil 
10. 5. 2022 13:00 Odeslat příspěvek
Zdravím, hledám novější mobil aby vydržel 2-3 roky.
Požadavky:
- Android 11, ještě lépe 12
- 5G
- čtečka v displeji (na zádech nebo v boku NE)
- tlačítka hlasitosti v pravo při pohledu na displej
- infrared výhodou
- min 128GB a paměťovka namusí být
- na foto, video moc nezáleží
cena od 5tis klidně i do okolo 12tis.

Nějak se v tom množstí ztrácím. Děkuji za nějaké tipy.
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
10. 5. 2022 13:10 Odeslat příspěvek
Nějak jsem zatím nepochopil, když je u mobilu požadavek na 5G?!
Můžu se zeptat, proč trváš na 5G?


-
10. 5. 2022 13:24 Odeslat příspěvek
Protože kupuje mobil jednou za 3 až 4 roky.. A chce mít 5G telefon, narozdíl od tebe..

Petr336:
mohl bys napsat, jaký telefon se ti líbí nebo alespoň, který telefon používáš?
Pokud jde o Infra, tak tím bys omezil výběr výhradně na Xiaomi a jeho podznačky..
Pokud jde o tlačítka hlasitosti, tak tím jsi vyřadil všechny Realme..


Offline - Junior Profil 
10. 5. 2022 16:10 Odeslat příspěvek
Do teď používám Honor 10. Ve všem vyhovuje, jen je už starší, a prasklo sklo na displeji, tak hledám nový.
Líbil se mi realme gt master, ale ty tlačítka na druhé straně.
Zkoušel jsem hlasitost v levo v ruce ale krátkodobě jsem si nezvykl (možná to je na delší dobu)
Jinak Xiaomi 11T apod. taky nejsou špatné si myslím. Jinak menší rezměry by taky nevadily.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
10. 5. 2022 17:50 Odeslat příspěvek
Teď mám v ruce Realme master 5g, aktuálně v datartu za 6000. Být tebou tak bych si na ovládání na levé straně zvykl. Pořád lepší než naprosto tragické prostředí MIUI. Podle mě za 6 nic lepšího momentálně není.


Offline - Junior Profil 
11. 5. 2022 09:00 Odeslat příspěvek
nnnokiaE52 píše
Protože kupuje mobil jednou za 3 až 4 roky.. A chce mít 5G telefon, narozdíl od tebe..


Přestaň se chovat tak agresivně a ironicky, děkuji!

Ptal jsem se, protože mě to zajímá!


-
11. 5. 2022 12:48 Odeslat příspěvek
Vrtáš zbytečně do lidí, odpověď jsi dostal, už to nehroť.

Petr336:
Honor 10 je poměrně kompaktní telefon, takže vše co vybíráš je větší.
Jinak na hlasová tlačítka vlevo se dá celkem rychle zvyknout, teda pokud se nechystáš používat flipové pouzdro.
Realme GT Master je dobrý mobil, používám od září a až na nějaké mouchy vše OK, ještě není za co vyměnit, takže si ho zatím nechávám..


Offline - Junior Profil 
11. 5. 2022 13:01 Odeslat příspěvek
Já vrtám do lidí? :D To tady začneš ironicky kritizovat můj dotaz položený na autora vlákna a ještě odpovídáš za něj a já vrtám? :D Ty jsi nějaký jeho zástupce, že za něj pořád odpovídáš?

A když se slušně zeptám, k čemu potřebuje 5G, protože mě to vážně zajímá, tak stejně odpovídáš zase ty. Takže ne, odpověď jsem nedostal. Ne od toho, po kom jsem ji chtěl. Naopak mi odpovídá nějaký jouda, po kterém jsem odpověď nechtěl a nechci!


Offline - Junior Profil 
11. 5. 2022 17:12 Odeslat příspěvek
A co říkáte na Realme GT2?


Offline - Mírně pokročilý Profil 
11. 5. 2022 17:40 Odeslat příspěvek
Jestli jsi ochotný dát za to takové peníze tak proč ne. Já bych za to koupil spíš Samsung s21fe, klidně šedivku. Voděodolnost a bezdrát není úplně k zahození. Spíš bych ušetřil a koupil za 8000 v datartu gt neo2 5g.


Offline - Junior Profil 
11. 5. 2022 17:52 Odeslat příspěvek
Tazatel chce telefon na 4 roky, a jeho hlavní požadavek je čtečka v displeji ( dejme tomu, tazatel bude v pubertě a chce být cool) a požaduje 5G, které bude o hov. tedy o ničem i za ty 4 roky :D. ( Ale opět je to moderní a v reklamě říkají, že je to cool :D).
A padají tady jako návrhy čínské telefony, které mají zastaralý systém plný malware a balastu přímo z výroby :D
Zajdi si do Datartu a Rychlárd ti vyjde určitě vstříc :D


Offline - Mírně pokročilý Profil 
11. 5. 2022 17:59 Odeslat příspěvek
Tazatel možná 5g má, to nikdo nevíme. Kromě Samsungu jsou v této ceně všechny telefony čínské. Ještě něco?


Offline - Junior Profil 
11. 5. 2022 18:26 Odeslat příspěvek
Bez emocí, prosím.

Bez 5G by jste zvolili který?
A s 5G? Ať už mi to bude k něčemu nebo ne, to Vám může být jedno.

Děkuji.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
11. 5. 2022 18:53 Odeslat příspěvek
Kolem 6 Realme gt master, kolem 8 Realme gt neo2 nebo Samsung A52s, kolem 12 tu GT2. Ta A52s je jistota


Offline - Junior Profil 
12. 5. 2022 12:20 Odeslat příspěvek
Autorovi vlakna: opět jsem se přesvědčil, že lidé zde chtějí něco, o čem nemají ani potuchy, proč to chtějí! Kdybys to skutečně potřeboval a využil, normálně a klidně bys.mi na muj dotaz odpověděl.
Ale jo, kupuj si co chceš, je to tvoje věc.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku 1, 2, #  Další stránka
Stránka 1 z 2 [ Příspěvků: 21 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies