MobilMania.cz

Přihlásit se




Nový fotomobil do 13 tisíc

Offline - Kolemjdoucí Profil 
12. 5. 2022 11:27 Odeslat příspěvek
Dobrý den, prosím o doporučení nového telefonu s primárním důrazem na kvalitu fotografie.
Vím že se hodně mluví o Samsung Galaxy A52s 5G,
Uvažujeme také nad nějakým Iphonem. Dá se uvažovat např. o iPhone SE 128GB 5G (2022)
Co nějaký Xiaomi ?

Nebo co by jste případně doporučili.

Telefon je pro ženu, a další parametry nejsou až tak zásadní, ale kdyby uměl bezdrátové nabíjení tak by to bylo fajn, ale ní zásadně nutnost. Jedná se hlavně o to "kvalitní" focení. Telefon bude jinak na běžné použití.
Děkuji
Poslední příspěvek


Offline - Moderátor Profil 
12. 5. 2022 12:39 Odeslat příspěvek
Samsung S20 FE 5G
https://mobilni-telefony.heureka.cz/sam ... /#prehled/

Samsung S21 FE 5G
https://mobilni-telefony.heureka.cz/sam ... /#prehled/


Offline - VIP uživatel Profil 
12. 5. 2022 19:06 Odeslat příspěvek
Nechci vnucovat své, ale možná bych se někde podíval i na kvalitu fotek ze staršího iPhone 11. Jedná se o běžný typ, který nový lze zakoupit za nižší peníz než zcela nová zařízení tohoto druhu. Nefotí rozhodně špatně. Navíc má pro mě výhodu IPS displeje, který nemá PWM řízení podsvícení.

Pravdou je, že jiné kvalitnější fotomobily umí třebas více kouzlit/mohou umět více kouzlit na automatiku. Jde o to, co se přesně očekává. Někomu určitá nepřirozenost nevyhovuje. Jiný jí dá přednost před surovějším záběrem.


Offline - Junior Profil 
12. 5. 2022 20:44 Odeslat příspěvek
Řeším naprosto stejnou věc už asi 2 měsíce... Zvažuji Xiaomi 12x.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
13. 5. 2022 09:30 Odeslat příspěvek
Jako fotomobil bych možná mrknul než na Mi 12X na Mi 11 Pro. Ze zahraničí se dá sehnat kolem požadované ceny. Pokud to je první xiaomi a hlavně zkušenost s eu romkou miuios, kouknul bych ale jinam ( třeba zminěný samsung FE , nebo třeba přitlačit na pixel ) .. Jinak je Mi 11 Pro zajímavý kousek teď už i za rozumnou cenu
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď

Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 5 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies