MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

mobil do 10 000,

Offline - Moderátor Profil 
5. 6. 2022 20:33 Odeslat příspěvek
Ad security update: kde jsi slyšel že aplikace nefunguje, když nejsou bezpečnostní aktualizace? mě skončila podpora v únoru a jedu dál bez problému

Ad čtečka: tak znovu, podívej se na to video na Techarena, kde ji hodnotí jako rychlou a bezproblémovou
Poslední příspěvek


Offline - Mírně pokročilý Profil 
5. 6. 2022 21:13 Odeslat příspěvek
Jestli tolik hry nehraješ tak vem Samsung A52s a ušetříš mrak peněz, navíc budeš mít každý měsíc jisté aktualizace. Má sice 25W nabíjení, ale to je jediná nevýhoda.


Offline - Junior Profil 
5. 6. 2022 21:47 Odeslat příspěvek
Možná se to týkalo nějakého starýho androidu, že už nebyla obecně podpora, nevím už. Tu recenzi jsem samozřejmě viděl. Holt to pořád srovnávám s hw čtečkou, kde to bylo odemklý okamžitě jen co jsem se čtečky dotknul.

Nad Samsungem jsem přemýšlel,ale ten má pomalejší úložiště (nevím jak je reálně velkej rozdíl) a to nabíjení je pomalejší no i když zas ne o moc. Ono i těch 33 je "málo" pokud telefon hraním vytřískám a chci zase hned fungovat, takže níž jít logicky nechci ale jinak by Samsung mohl vyhovovat. Jako vím, že nemůžu za tuhle cenu chtít dokonalej telefon a vždycky je to o kompromisech...


Offline - Moderátor Profil 
5. 6. 2022 21:59 Odeslat příspěvek
no hlavně si nejdřív zjisti který z těch kandidátů podporuje VoLTE Vodafone, já myslím, že ta stránka, co jsem postnul je aktuální, protože je tam Samsung A53 což je nový model


Offline - Junior Profil 
5. 6. 2022 22:02 Odeslat příspěvek
To si zjistím. Každopádně uvítám další tipy. Zatím teda realme gt2/neo 2 a motorola edge30. Než se rozhoupu, tak třeba se něco zlevní atd.


Offline - Junior Profil 
6. 6. 2022 04:07 Odeslat příspěvek
Jo jo než se rozhoupeš něco určitě zlevní a nebo budou nové telefony ;-)


Offline - Mírně pokročilý Profil 
6. 6. 2022 08:36 Odeslat příspěvek
Než se rozhoupeš tak neo2 v CZC za 7900 určitě už nebude.


-
6. 6. 2022 09:06 Odeslat příspěvek
Tak hlavně pokud tazatel trvá na ofiko podpoře Volte, tak realme gt neo2 asi nebude dobrá volba.
https://www.vodafone.cz/volte/?openfaq&id=faq-notwork
Měl by fakt vybírat ze seznamu, jak už bylo zmíněno na začátku diskuze.
Nick Cave píše
pokud je stěžejní VoLTE Vodafone tak bych vybíral z nabídky podporovaných telefonů
https://www.vodafone.cz/volte/


Offline - Moderátor Profil 
6. 6. 2022 11:32 Odeslat příspěvek
Topes píše
Každopádně uvítám další tipy. Zatím teda realme gt2/neo 2 a motorola edge30.

Motorola G82 5G
https://www.mobilenet.cz/clanky/motorol ... erii-46112


Offline - Vrátnej na ČTÚ Profil 
6. 6. 2022 11:47 Odeslat příspěvek
Jednoznačně Motorola 30 EDGE. Na Datartu je s VIP účtem (ten si lehce založis) za 10 3xx Kč a nějaký ten kupón se slevou aby to bylo pod deset už lehce splasis.

https://www.youtube.com/watch?v=HbxNyT-sl_k

Pozorně to video poslouchej, ten mobil nemá slabé místo. 8-)


Offline - Mírně pokročilý Profil 
6. 6. 2022 12:32 Odeslat příspěvek
VIP účet s ničím většinou kombinovat nejde, ale to je jen detail.


Offline - Vrátnej na ČTÚ Profil 
6. 6. 2022 12:40 Odeslat příspěvek
Tak ten můj kombinovat drtivou většinou vždycky šel, ale to je asi jen detail. :D


Offline - Junior Profil 
7. 6. 2022 18:06 Odeslat příspěvek
Zatím to vypadá asi na tu motorolu edge 30. Jen mám přecijen obavy z té slabší baterie. Sice telefon má podle recenze dobrou výdrž, tak jak to bude ve hrách (cod mobile, simcity atd...)? Pak stará gorila 3 když já měl na pocu šestku, jestli je v tom velkej rozdíl? A dále jestli výkonem na tom nebudu hůř, protože sem viděl porovnání procesorů.


Offline - Moderátor Profil 
7. 6. 2022 18:36 Odeslat příspěvek
gorilla 3 je kvalitní sklo, tady se bát nemusíš
baterie má nižší kapacitu, to bys musel vyzkoušet ve 14 denní lhůtě jestli ti na hry stačí
a ty náročnější hry také, jestli je procesor na ně dostačující

Btw už máš zjištěno, zda ta Motorola Edge 30 podporuje VoLTE Vodafone?


Offline - Junior Profil 
7. 6. 2022 18:46 Odeslat příspěvek
Ještě jsem po tom nepátral, mám na to čas.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1, 2, 3, #  Další stránka
Stránka 2 z 3 [ Příspěvků: 41 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies