MobilMania.cz

Přihlásit se




Telefon kolem 4000, nejlépe Xiaomi

Offline - Junior Profil 
15. 6. 2022 09:15 Odeslat příspěvek
Zdravím,

tátovi dosloužil starší Xiamoi telefon a přál by si nový a opět Xiaomi (nemá smysl do něj hučet, že jsou i jiné značky). Co jsem koukal, tak v cenové relaci kolem 4000 je zajímavý https://mobilni-telefony.heureka.cz/xia ... /#prehled/.

Požadavky specifické nejsou, jen klasika: fo'ták, volání, internet. Hry nebo nějaké spešl aplikace vůbec.

Doporučil by někdo nějaký jiný telefon, resp. není tohle z jakéhokoliv důvodu špatný výběr?
Nebo je nějaký telefon kolem 4000, který by byl bez nástavby s reklamama a zbytečným balastem?

Díky
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
15. 6. 2022 09:42 Odeslat příspěvek
Cistej android a slusny parametry najdes u Motorol...


Offline - Administrátor Profil 
15. 6. 2022 11:03 Odeslat příspěvek
Vidím rozpor - chtít telefon s čistým systémem, bez balastu a reklam, a zároveň preferovat Xiaomi je xylofon, nebo jak se tomu říká. Pokud chcete čistý Android, tak Motorola. Pokud absolutně čistý, tak Google Pixel, ten ale nebude za 4 000.


Offline - Junior Profil 
15. 6. 2022 16:34 Odeslat příspěvek
Xiaomi Redmi Note 10S 6GB/64GB , mám tuto verzi a myslím, že bude o fous lepší než 5G, jsem s ním spokojen i když dnes už ho používám méně neb sem pořídil 13 mini, dědek


Offline - Mírně pokročilý Profil 
16. 6. 2022 11:05 Odeslat příspěvek
Vykašli se na xiaomi a kup buď Realme nebo Motorolu. Rychlost, funkčnost a spolehlivost je na úplně jiné úplně jiné úrovni.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď

Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 5 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies