MobilMania.cz

Přihlásit se




Náhrada za Samsung Galaxy S10e

Offline - Kolemjdoucí Profil 
21. 6. 2022 12:20 Odeslat příspěvek
Ahoj,
můj současný telefon Samsung Galaxy S10e už po 2 a půl roce začíná trochu blbnout (časté samovolné restarty, zamrzání) a je tedy na čase se rozhlížet po novém.

Využití:
80% Práce - velmi časté maily, office, teams apod., volání (po celé republice a žiji na vesnici)
časté focení, natáčení - závody
hry - jak kdy, ale rád si příležitostně zahraju
telefon také slouží jako navigace a zdroj hudby pro časté cesty autem

požadavky:
celkem jsem si zvykl na voděodolnost, potěšila by opět
rychlé nabíjení je nutnost, naopak reverzní jsem jen otestoval a nevyužil nikdy
slušný foták - nejsem profi, ale fotím a natáčím často (viz výše, závody na kolech apod.)
ohledně značky preference nemám, mám zkušenost z Xiaomi, HTC, Google Nexus, Honor, měl jsem averzi proti samsungu, ale i když je to asi dáno tím, že S10e byl nejnovější přírustek, tak nutno uznat, že ta zkušenost je asi nejlepší. Tedy mírně preferuji Samsung nebo nějakou tradiční značku.
5G jsem dal původně jako filtr, ale filmy nestahuji a pro výše uvedené je 4G dostatečné, u nás stejně zatím není - nebo se vyplatí přemýšlet? Telefon by měl vydržet opět nějaké 3 roky (nastavená firemní lhůta pro nákup nového)
na barvě a úchopu nezáleží, stejně je furt v krytu:-)
čtečka mi vyhovovala tak jak ji s10e má, tj na straně, ale když bude dobře fungovat v displeji, tak je to asi jedno
kapacita 128 gb je už teď plná, karta by asi potěšila

Budget: nemám to rozhodnuté, ale cca 10 tis., pocitově nevidím smysl v telefonu nad 15-16 tisíc.

Kterým směrem se koukat? s20fe? a52s? vyplatí se připlácet za 5G verze? vyplatí se počkat nebo naopak mám brát dokud je např. s20fe v nabídce?
Díky za tipy, názory.
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
21. 6. 2022 14:53 Odeslat příspěvek
Jednoznačně S20 FE.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
21. 6. 2022 16:11 Odeslat příspěvek
Preferoval bych s20fe, nebo A52s.
S20fe je vykonejsi. U A52s se mi libi vydrz, i kdyz jsem aktivne hral.
Zda 5G je na tobe. Ja mam t-mobile, ten ma pokryti mimo velke mesta spatne. Ale zda mi sviti LTE ci 5G, mi je celkem jedno. Nevidim rozdil.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
28. 6. 2022 06:22 Odeslat příspěvek
Ahoj, jak je to dnes s čtečkou v displeji u těchto telefonů? Bude fungovat i pod krycím sklem?


Offline - Junior Profil 
28. 6. 2022 11:12 Odeslat příspěvek
funguje i pod sklem, otisky se nastavují až s nalepeným sklem
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď

Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 5 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies