MobilMania.cz

Přihlásit se




Mívá Apple nějaké akce v dohledné době?

Offline - Junior Profil 
29. 6. 2022 03:09 Odeslat příspěvek
Zdravím vespolek. Tak nějak mi už dochází míra tolerance s video a foto výsledky u Androidu (za poslední dobu Xiaomi Mi 11, Samsung S21 FE 5G, Samsung S22...)
Pěkné fotky statických objektů už dneska umí mobily kolem 8k, ale co jsem fotil děti v pohybu, tak je to loterie a mne nebaví koukat s napětím na výsledek. U bratrova iPhone 13 Pro je ta ostrost o dost spolehlivější, navíc ta videa... Tím však nehaním Android, každému co je mu libo. Osobně nejraději s láskou vzpomínám na Lumii 950.
iPhone jsem neměl 3 roky, takže nečekám, že bych se v něm nějak ztrácel, pro moje potřeby bude plně stačit klasická 13. Co jsem vyčetl, Apple chystá vydávat řadu 14 v půlce září, vyplatí se čekat, případně mívá Apple nějaké akce v průběhu léta? Jsem zvyklý nakupovat u autorizovaných prodejců. Díky za případné odpovědi, snad se to zde vyhne klasickým sporům android/Apple...
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
29. 6. 2022 04:17 Odeslat příspěvek
U Applu s akcema moc nepochodis, minimalne ne s cenovyma. Prodavaji se vyborne, takze Apple nema duvod se podbizet akcema nebo davat hromadu darku aby to nekdo koupil, ostatne pak by se nejednalo ani o dobreho hospodare. Maximalne co bych ocekaval je po predstaveni 14 serie slevu u zakladni 13 z dosavadnich 21490 Kc na 19990 Kc. Ale cena 21490 je u premium resseleru nebo ostatnich prodejcu, primo u Applu je stale za 22990 Kc. Maximalne muzes kombinovat s nejakym slevovym kuponem a par stovek tak treba jeste usetrit, takze realne se dokazes dostat nekam k 20490 Kc u zakladni 13. Nebo pockat na 14, ale tam se zase ocekava nejake mezirocni zdrazeni, otazka je o kolik.


Offline - Junior Profil 
29. 6. 2022 04:32 Odeslat příspěvek
Tak teď měli nějaké akce kdy byla 128 GB verze za 19990 i v zelené variantě, která se mi líbí asi nejvíce. Ono člověk koupi nějaký obal, krycí fólii/sklo a další 2k jsou pryč. U mne jde spíše o tu psychologickou hranici, kdy dát více než 20k za mobil mi přijde šílené. Ale člověk nemá moc na výběr. iPhone 12 je cenově níže, ale ty ústupky tam jsou citelné. iPhone SE je úplně mimo, takže zbývá jen 13.


Offline - Junior Profil 
29. 6. 2022 13:51 Odeslat příspěvek
Chapu, ze se to muze zdat moc. Zase ber fakt, ze je to zarizeni, ktere mas neustale u sebe a ktere ti nahradi spoustu dalsich zarizeni. A pokud chces neco bez zbytecnych kompromisu, tak to neco stoji a to at je to zarizeni od Applu, nebo cokoliv jineho s Androidem.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
29. 6. 2022 19:14 Odeslat příspěvek
Akce na nejnovejsi verzi jsou minimalne. Apple to prodava jak jablka na trhu a fakt nepotrebuje delat zadne cashbacky atd.
Ja bych do obyc 13 nesel. Prece jen lepsi fotak a vyssi frekvence disleje se hodi.


Offline - Junior Profil 
29. 6. 2022 20:21 Odeslat příspěvek
Tak hlavne zoom a makro se hodi. Vyssi frekvenci displeje ja osobne nejak zvlast neresim.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď

Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 6 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies