MobilMania.cz

Přihlásit se


 Další stránka

Telefon do 7000 Kč

Offline - Kolemjdoucí Profil 
2. 7. 2022 08:51 Odeslat příspěvek
Dobrý den, mohli byste mi prosím doporučit nějaký mobil, co pěkně fotí do cca 7 tis.? Nejlépe od Xiaomi, ale není to až tak nutné.
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
2. 7. 2022 09:01 Odeslat příspěvek
xiaomi note 10 s , schopný foťák na tu cenu, dědek


Offline - Moderátor Profil 
2. 7. 2022 10:52 Odeslat příspěvek
Samsung A52s 5G


Offline - Kolemjdoucí Profil 
2. 7. 2022 20:02 Odeslat příspěvek
Děkuji za odpovědi, mám Xiaomi Redmi Note 8 Pro, tak mě zajímá, jestli do těch 7 tis najdu nějaký mobil s lepším foťákem nebo je to tak nějak na stejno a je lepší počkat, až zlevní lepší.


Offline - Moderátor Profil 
2. 7. 2022 20:45 Odeslat příspěvek
https://www.cena-vykon.cz/nejlepsi-fotomobily/#8000


Offline - Junior Profil 
24. 10. 2022 18:08 Odeslat příspěvek
Zdravím, vždy jste mi zde dobře poradili a tak se opět zeptám.
Sháním mobil pro manželku, která používá snad již sto let Honor 7 lite a jelikož si pořídila auto, kde by ráda používala android auto, které na honoru přes starý systém nefunguje, nastal čas na výměnu.

Priority jsou:
pěkný displej (amoled?) menších rozměrů
delší výdrž
ucházející fotky (proti nynějšímu honoru bude snad vše lepší)
nějaký novější model, kde aktualizace budou ještě nějaký ten pátek vycházet

Za ty peníze nehledám výkonnou mašinu, protože mobil bude využíván jen na volání, messenger, občas android auto (navigace) a občas jen nějaká fotka (nic profi na instáč).
A bude to mobil zřejmě na dalších 100let (pokud se nerozbije).

Fajn by byl i nějaký líbivý design, ale není podmínkou, stejně bude většinou v pouzdře.

Mobil chci kupovat jako vánoční dárek, tak na něj nějak moc nespěchám a třeba budete mít nějaké info o nějaké nové řadě, která má do vánoc vyjít a vyplatí se počkat?

Cena tak 6000, max 7tis.

Děkuji a zakladateli tohoto threadu se omlouvám, ale přišlo mi zbytečné zakládat nové téma.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
25. 10. 2022 11:05 Odeslat příspěvek
Kdyby si žena zvykla na větší telefon tak souhlasím s tím A52S 5G. Za ty peníze se pořád těžko překonává (nemá to šílenou xiaomi nadstavbu ( i když samsung tam toho cpe dost vlastního také ), má to 120Hz amoled a do té doby nejvýkonnější SoC vyšší střední třídy (cca. půl milionu bodů v AnTuTu - tudíž to nějakou dobu vydrží do budoucna,následovník A53 je ve skutečností horším telefonem) pokud nevadí absence bezdrátového nabíjení.

Co se týče fotek v kombinaci s tím aby telefon byl malý, tak asi nějaký pixel - 4a nebo 5 .. Kdyby jste připlatil tak okolo 9k se dá sehnat Pixel 6a (za tu cenu ale asi s německou zárukou ) .. pokud tech 6,1 " už není moc (zase se změnila doba, Honor 7 Lite má obrovské rámečky- hlavně bradu a čelo a poměr stran displeje 16:9 ( vyšší telefony s menšímy rámečky a poměrem stran 18-21 :9 padnou do ruky trochu jinak. Zase s 6a budete mít skoro 3 roky úplných updatů a skoro 5 let bezpečnostních záplat. Nevýhoda je nefunkční 5G v ČR a VoLTE (bez toho nemůžete volat a mít mobilní internet zároveň s jednou simkartou ) pouze u vodafone a tmobile. Zase to snad vydrží trochu do budoucna tím Tensor procesorem .. pixel 4a má 730G (nic extra) pixel 5 má 765G (o něco lepší ) Jo jinak android auto běželo vždycky dobře na Pixelech a měly novější funkce (jako např. plně bezdrátový Android Auto) dřív než ostatní telefony.


Offline - Junior Profil 
25. 10. 2022 19:50 Odeslat příspěvek
Díky za tipy, ale nesplňují max 7tis. Vše je to mezi 9-10tis.
Co se týče pixelu 4a, tak ten mám já a jsem maximálně spokojen a kdyby to neměl být dárek a nenesl by známky používání, tak bych ji ho dal a sám bych si koupil aspoň 6a nebo si počkal na 7a. Byť jsem si pixel koupil z německého google storu s vědomím, že pokud se něco podělá, tak uplatnit záruku v Německu asi nebude snadné, tak pro ni bych raději něco se zárukou v ČR.
Super foťák opravdu není až tak velkou prioritou. Spíš ten displej a výdrž. Tělo se schová do pouzdra. :-D
Zatím zvažuju samsung A33 s tím, že bych uplatnil nějaké kupony a dostal bych se lehce nad 7tis. :-/ Možná nějaká motorola.


Offline - Junior Profil 
26. 10. 2022 08:13 Odeslat příspěvek
Nick Cave píše
Samsung A52s 5G

Muzes pockat na nejakou akci, treba se 7k priblizi.

Jinak je zajimava Motorola G72 - verze s 6GB RAM se do 7 vejde bez problemu; s 8GB v nekterych obchodech tesne.


Offline - Junior Profil 
31. 10. 2022 17:43 Odeslat příspěvek
Do dnešní půlnoci je na alze akce na a52s za 7809,-, takže do něj asi zřejmě půjdu.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
31. 10. 2022 18:10 Odeslat příspěvek
Za ty $$ nic lepšího neseženeš. Ber.


Offline - Moderátor Profil 
31. 10. 2022 18:26 Odeslat příspěvek
ještě se ale podívej na recenze...
https://svetandroida.cz/samsung-galaxy-a52s-5g-recenze/
https://www.huramobil.cz/recenze-samsun ... /blog-862/


Offline - Junior Profil 
31. 10. 2022 18:56 Odeslat příspěvek
Nick Cave: Díky, už jsem ho měl v košíku, ale ta recenze ze svetandroida mě trochu vystrašila. :-D Sice si myslím, že ženě by to stačilo, ale ......


Offline - Moderátor Profil 
31. 10. 2022 19:40 Odeslat příspěvek
no právě, já se taky divil, protože to byla snad jediná takhle negativní recenze, co u nás vyšla, zahraniční jsem nečet


Offline - Moderátor Profil 
31. 10. 2022 23:40 Odeslat příspěvek
co tahle Motorola, ta by splnila tvé výše uvedené požadavky
https://www.mobilenet.cz/clanky/recenze ... orun-46729
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku 1, 2, #  Další stránka
Stránka 1 z 2 [ Příspěvků: 16 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies